Bir erkek neden fakeden yazar?

Orasını anladım.profil resminde fotoğrafı varmış.
Ama yeni sevgilisi çekmiş o fotoğrafı da diyor.
Onu nasıl anlamış orasını anlamadım.

Haaa ben de profile kız fotosu koydu sanmıştım olayı hiç anlamamışım. Ama profil fotosu whatsaptaymış, instagramda faketen yazarken kendisi olduğunu söylememiş ki çocuk :KK53:

Z kuşağının dilinden de yazısından da bir şey anlamıyorum
Hemen senin için y kuşağı diline çeviriyorum.

Kızımız sahte instagram hesabı açıp eski sevgilisine yürümüş. O da konuşmuş bununla üç cümle sonra haydi yallah demiş postalamış. Şimdi kızımız diyor ki bu herifcan sevgilisi olduğu halde benimle neden konuştu. Benimle konuştuğu için ben ümitlenmeli miyim? Aşk mı bu? Kısacası ümit kırıntısı arıyor kendine.

Kızlar demek istediğim madem birisi var neden fakeden yazıp sonra defolup tekrardan gitti
Hee onu soruyorsun.
Can sıkıntısı olabilir.
Alkol alıp bir geçmişi sorgulamış olabilir.
Birilerine kendini kanıtlamak olabilir, kendine de kanıtlamak istemiş olabilir.
Ama bir şey çıkmaz bu işten, sen yoluna devam et bence.

Hemen senin için y kuşağı diline çeviriyorum.

Kızımız sahte instagram hesabı açıp eski sevgilisine yürümüş. O da konuşmuş bununla üç cümle sonra haydi yallah demiş postalamış. Şimdi kızımız diyor ki bu herifcan sevgilisi olduğu halde benimle neden konuştu. Benimle konuştuğu için ben ümitlenmeli miyim? Aşk mı bu? Kısacası ümit kırıntısı arıyor kendine.
Konu sahibi,güzel arkadaşım. Siz ayrıldıktan sonraki adamın davranışları da,sadakatı de seni bağlamaz. Sen olduğunu bildiği için seni özlediği için yazışmadı. Adamın huyu bu.Kim olursa olsun yazışacak konuşacak. Sahte hesaptan da olsa gerçek yüzünü gördüm iyi ki kurtuldum böyle birinden demen lazım. Takma o güzel kafana böyle şeyleri.

Kudra,senks

Konu sahibi,güzel arkadaşım. Siz ayrıldıktan sonraki adamın davranışları da,sadakatı de seni bağlamaz. Sen olduğunu bildiği için seni özlediği için yazışmadı. Adamın huyu bu.Kim olursa olsun yazışacak konuşacak. Sahte hesaptan da olsa gerçek yüzünü gördüm iyi ki kurtuldum böyle birinden demen lazım. Takma o güzel kafana böyle şeyleri.

Kudra,senks
Wpsine kızın çektiği fotoyu koymuş zaten

X