bir erkekten hoşlanmak

hayalperestmed

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2018
3
0
uzun süredir aynı okulda olduğumuz bir çocuğun bana karşı bakışlarını farkediyorum ama hiç konuşmaya çalışmadı açıkcası ben de hiç bir zaman bakışlarına karşılık vermedim çünkü havalı bir çocuk bana hoşlantı gözüyle baktığını düşünmedim sadece dikkatimi çekmeye çalışıyor diye düşündüm.bu aylardır böyle devam ediyor geçen aylarda nette gördüm sevgili yapmıstı ve 1.5 ay sonra ayrıldılar.bu böyle devam ederken bende ondan fazlasıyla hoşlanmaya başladım onu çoğu hesaplardan stalkladım:KK66: hatta telefon numarasını bile buldum. ve gerçekten tam aklımda olan bir tipe sahip ayrıca aile yaşantımız ,görüşlerimiz vs.cok uyumlu. acaba gerçekten benden hoşlanıyor mu yoksa dikkat çekmek için bakıyor? dikkat çekmek için baksaydı bir süre sonra keserdi diye düşünüyorum . hoşlanıyorsa da neden gelip konuşmuyor anlamış değilim.sizce ben bir şey yapmalı mıyım yoksa oluruna mı bırakmalıyım?

Burası kadınlar kulübü ve buraya konu olan hoşlanmak zaten erkeğe olur. Başlık enteresan geldi. Gerisini okumadım.

aslında o yüzden karşılık vermedim.ya o da benden ona karşı adım atmamı bekliyorsa ve atmadığım için yaptıysa?olabilir

Tabi ki bir şey yapma. Ortada hiçbir şey yokken kendini saçma bir duruma düşürürsün. İstese gelir konuşur.

X