Bir garip telefon mevzusu

Haketmek ne demek ya. Baştan bile Bile lades demişsiniz. En azından işe dönme ihtimaliniz varsa dönün. Sabretmeyi öğretmek falan tam cinnetlik. Kendisi insanlık öğrensin.

Zaten öyle de yapmış.Hakedersen alırım derken birinci raundu geçmiş gelin hanım işten çıkarak,ikinci raund da işte sabredip bekleyip telefonu haketmesi.E siz de seks yapmayın o zaman hakedersen veririm diyin dana sabrı öğreticem diyinŞaka bir yana çirkin davranışlara maruz kalmışsınız silkelememiz lâzım eşinizi.

*sana sabrı öğreticem
*silkeleneniz lâzım ( düzeltmeler)

Ben olsam işimi bırakmazdım ama geçmiş gitmiş artık adam yalan da söylüyor bilemiyorum sizce düzelir mi? yani telefon konusu çok küçük bir konu ama çok uzamış.Maddi durumu yerindeyse ve sizi çalıştırmıyorsa sizin isteklerinizi karşılamak zorunda.Karşılamıyorsa işe girmenize sesini çıkartmayacak oturacak oturduğu yerde

burada okuduklarımdan anlıyorum ki gerçekten mehmet aslantuğ dediği gibi, hiçbir kadın geleceğini bir erkeğin vicdanına, aşkına vs bırakmamalıdır. kadınların en büyük hatası eşler için işten çıkmak sanırım. hayattan sosyal ve ekonomik bağlarınızı koparıyorsunuz, yapmayın.
telefon konusuna gelince de telefon bahane olayın kendisine bakarsanız, birisi size ya eski telefonu kullanacaksın ya samsung alırım ne demek ? siz onun eşisiniz, asıl sizi yüceltmeli size iyisini yapmaya çalışmalı, hayat arkadaşlığı böyle bir şey değil. fakat bu insanla laf sokarak vs bir yere varabileceğinizi düşünmüyorum. konuşmak, çok açık fakat kimse olmadan konuşmak gerekebilir, eğer bu gibi sizin 2. plana atıldığınız konular varsa nedenleri niçinleriyle, sinirlenmeden ve kendinizi ifade ederek konuşmayı deneyebilirsiniz.

Bu kısmı okuduktan sonra bunu neden kendinize yaptığınızı anlamadım.Toksik bir ilişkidesiniz.Nişanlıyken çalışmanızı istemeyen adam size zaten ekonomik özgürlük vermez.Kendi ikinci el telefonunu teklif etmesi bencillik.

ya çok afedersiniz de şaka mı yapıyorsunuz?

esimin cok iftira atma ve yalan atma huyu var
kendisi gezmekten nefret eder
sabretceksin sana sabretmeyi oğretcem
elefon alması için hakedicek demişti bende daha haketmedimmi telefonu dedim
bu nedir yahu kendinizi bu duruma neden düşürüyorsunuz? ben çok utandım ve incindim sizin adınıza.
çalışmama kesinlikle karşı hatta nisanlandiktan sonra işten cikmami istedi ve çıktım ama suan eski iş yerimle konuşsam girme ihtimalim var ve bana çalışırsan bu evliligi bitirmişsindir kafamda diyor
ve siz bile isteye bu adamla evlendiniz? gerçekten berbat bir karakteri var farkında mısınız? nişanlıyken demiş adam çalışma diye,sonradan da dememiş hani. bilerek evlenmişsiniz,ne sanıyordunuz ki 1 gecede kafasına sihirli değnek inecek falan mı?

iyi yönleri de var yeri geliyor 500 liraya bi elbise alıyor sesi çıkmıyor
bu mu iyi yönü? bi elbiseye 500 tl vermesi mi? sizin için iyilik para harcamak mıdır?
1. adam yalancı ve iftiracı
2.adam kaba ve bencil
3.adam aşırı cimri
4.adam size köle gibi davranıyor (hak etmek vb)

hayır bir de adam gezmeyi sevmiyor,ama ısrarla balayı hayali kuruyorsunuz. yani evlenmeden önce ben buyum demiş adam siz bile bile lades demişsiniz,evlendikten sonra değişti deseniz yine bir nebze anlarım da.

böyle ömür geçmez,rest çekin çalışmaya başlayın ya da boşanın.

kılık kıyafet-telefon vb için kocam da olsa kimseye yalvarmam,ağız eğmem, çalışırım kendi paramla alırım paşalar gibi. gururum daha önemli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…