Anket bir gece eşiniz rüyasında konuşmaya başladı.....!!!

bir gece eşiniz rüyasında konuşmaya başladı........!!!!

• Ankete Katılan
    27
E

EU1

Ziyaretçi
bir gece eşiniz rüyasında konuşmaya başladı ve bir kadın isminden bahsediyor.o an ne yapardınız???:uhm:

uykumu hiç bölemem nede olsa sabah sorguya çekilecek:mymeka::tomato:

sanırım o rüyadan korkarak uyanır
çünkü o an ben boğazına yapışmış boğuyorumdur:icecream:

Senden korkulur:sm_confused:

Belki at yarisi falan oynamistir,atlardan birinin ismidir.:roflol:

ben bunu yaşamıştım 1 sene evvel ilk aklıma gelende telefonumu alıp kaydetmek olmuştu tabi ben tel. alıp gelene kadar eşim bir daha konuşmadı o gün bugündür tel. yastığımın altında uyurum:uhm:,tabi sabah kalktığımda hesap sordum ama hatırlamadığını söyledi tam 1 ay hergün sordum ama yok hatırlamıyor:eek:klava:

biraz dinler sonra konuşturmaya çalışırım.:eek:klava::eek:klava:

bazı geceler beni uyku tutmaz ve yatakta gözlerim açık ölesine yatarım, yine ölesi bi gecede benimki uyandı baktı ''napıyorsun sen '' :1shok:dedi, ''hiç'':sm_confused: dedim..''sen geceleri uykumdadamı beni takip ediyorsun'' :1shok:dedi....''yooo'' dedim.:roflol::roflol: o günden sonra diyorki bu türden konu açıldığı zaman ''artık geceleri uyuyamıyorum, olurda ağzımdan bi isim çıkar ''diye, diyor:mymeka:

Senden korkulur:sm_confused:

Belki at yarisi falan oynamistir,atlardan birinin ismidir.:roflol:

anacım ben acaip kıskancımdır
annesinin adını sayıklasa
bu kez neden benim adımı söylemedin diye boğarımşakkıdı
:KK70:tatlicadiarzu
vallaha bilmem ne oynarsa oynasın
benim adım söylenecek o kaddaaaar:asigim:
ayyyy ya diğer hatunun adıda berna ise neolacak
ben beni sayıklıyor diye mışıl mışıl uyuyacağım:1shok:

ay ben bekleyemem sabahı hemen başının etini yemeğe başlarım:eek:klava:Kötü Kazen

benim eşim arada bir konuşur....çok komik oluyor...ilk zamanlar hiç dinlemez uyurdum...şimdilerde konuşuyorum onla....süper oluyo:))))ama işten başka bişeydenanlatmaz bizimki:))))sıkıysa anlatsın zaten....ama yokki anlatacak bişeyi:roflol:

......................................

Son düzenleme:
once biraz dinlerdim baktim sustu basardim yastigi kafasina bogulsun:kızgın:

birz dinler konuştururum eğer beni sinir edecek bişey duyarsam vay haline

biraz dinler sonra konuşturmaya çalışırım.

ondan sonrada işkenceye başlarım :roflol:

bu gece buna yakın olan bişey gördüm sabah bununla uyandım...

eşim rüyamda bana yanlışlıkla "merve" diye sesleniyordu...dün de gördüm böyle bişey...rüyamda yiyip bitirdim kendimi...aslında bu rüyaları neden gördüğümü biliyorum senağlama eşimle ilgisi yok :1hug:ama olsaydı kafasını kırardım onun:eek:klava:

yok ya benim eşim sayıklamaz başka bi isim o zaten rüya görmüyo (görmeyen bi insan olamazda işte hatırlamaz bile) konuşmuyo da...annem çok konuşur abim de ben onlarla sohbet ederim uykularında çok zevlkli oluyo şakkıdı ama onlar benden başka bi kızın ismini sayıklarsa bilemiiiciimmm :mymeka:

...
...

o değil de,

kim nan bu merve Kötü KazenKötü Kazen

rüyadır derim umursamam nasıl olsa sorduqunda vereceqi cevap nedir ki , bilmem demişimdir bişiler diye uydirik cevap uraşamam o yüzden...

X