Bir Gelinin Söğüşlenme Hikayesi

Sizin paralarla 2.evlerini alıyorlar ve kardeş üstüne yapıyorlar ki sana kalmasin diye.

Canım benim muhtemelen evlenmeden önce maddi olarak gözlemledi. Ya da babamın evinde otururum tarzi konuşma geçti belki hissetti. Rahat ederim diye evlennmis adam resmen. Bu adama kendini boşuna anlatma derdine girme. Aptal bile anlar eşin ölü taklidi yapıyor.

Cocuk dahi düşünmeyerek seninle gelecek de düşünmüyor. Ne alsam kâr gözüyle bakıyor. Adam resmen sizi kullaniyor. Evden at zırnık dahi verme hatta nafaka veya artık neyse senden çıkanları al.

Böyle kişilere adam değil şer..siz deniyor. Nasıl bunu kendinize yapıyorsunuz ricaediyorum gözünüzü açın.

nevriye kaynananin evinden dondun mu naptin

Ailemin haberi yok bazı olaylardan sonra sömürüldüğümü birkaç ay önce anladım, kendime itiraf etme kısmı inanın o kadar zormuş ki, resti çekmeden önce sizden gaz almaya geldim
Nevriye hn ise öncelikle oturduğunuz baba evine kira odetmekle başlayın. Ailem gecinmekte zorlanıyor kira ödememiz gerekin deyin bakalım ne diyecek. Eğer ki yan ciziyorsa bu adamla geçirdiğiniz hergun zarardır yanlıştır.

Maasinizin bir kurusunu bile ev icin harcamayin ve kocaniza vermeyin tek basina hem evini gecindirip ailesine para gonderebilecek kadar maddi gucu varsa gondersin simdiye kadar sizden yolduklarinin uzerine su iceceksiniz yapcak birsey yok.Ortak oturdugunuz eve dahi 5 kurus para harcamayin cocuk falanda yapmayin bosanmaniz muhtemel gozukuyor.Allah yardimciniz olsun.

Merhaba,
Bir kaç soru var aklımda:) bunları gerçekten çok merak ettim.
1) eşiniz sadece kendi kazancından mi ailesine gönderiyor?
2)şu anki asgari ücret kadar dediğiniz 5500 tl mi
3) Eşinize neden oturduğunuz baba evi ile ilgili sınır koymadiniz. Örnek veriyorum; 1 yıl bize düğün hediyesi olarak masrafsız oturun dedi babam, ama sonrasında kira odemeliyiz gibi.babaniz istemese bile o parayı almaliydiniz .
4) bunca seye rağmen hala kazancınızı eşinize veriyor ve destekliyor musunuz?
5) eşiniz kör veya ağma olabilir mi?

Okurken sınır krizi atakları geçirdim Kayın ailen çok güzel yolunacak bir evlat yetiştirmiş. Üstelik buna sizi bile dahil edebilmisler. Hatta malesef ailenizi bile. 2. Evi almışlar Ve esin babanın evinde oturup hala para gönderiyor onlara yani tutup eşinizi kafasını sert bir yere vurup , kan mi gitmiyor beynine demek istedim şuan afedersiniz.
Ya o ev için artık kira vereceğinizi söyleyin yada o en azından yeni bir eve geçip kira ödetin. Sonra kalıyorsa parası gondersin. Neler demek istiyorum ama salon kadını cizgimi bozmayacagim şimdi:)

Ne yazık ki sorularınız yanıt bulamayacak Nevriye forumu terk-i diyar eyledi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…