Bir görümce olarak yazıyorum

Lütfen anlamaya çalışın. Bağırmasına, küfürlerine, o iki yaşındaki çocuğa vurmasına, anneme- babama açık açık yatak muhabbeti yapmasına, ettiği ağza alınmayacak hakaretlere.. her şeyine şahit oldum. Kızkardeşimi zor kurtardık.. hata zaten en başta benim kardeşimde ki böylesini musallat etti başımıza./

o kadar harikasınız da gelininiz neden intihar etti?mutluluktan mı?on bin geliri var, ailesinin yanında bir de.hiç de iş yapmıyor, yan gel yatıyor...bunu sordunuz mu kendinize?hasta diye yaftalamak sizin haddiniz değil....evliyseniz anlarsınız derim ama muhtemelen siz de bekarsınız.

Evet hata abinizde.Çocuğa vuruyor derken ? Abiniz buna da mı bir şey demiyor ? Yani pes !

Tamamda 18lik kızla neden evlendi hala cevap yok ne bekliyordunuz o yaştan benim yeğeni 17 yaşında Evlendiğini düşünemiyorum
Kardeşin kendi yapmış
18 yaşındaki kız kendinden on yaş büyük bu hali vakti yerinde olan adamla evlenmek için adamı tehdit ederek, intihara teşebbüs yoluyla mecbur bırakarak evlenmek için uğraştı. Anlatabiliyor muyum.. ne bekliyorduk biliyor musunuz, mutlu mesut yaşasınlar.. bize de dokunmasınlar

Ben konu sahibinin kardeşinin çift kişilikli olduğunu bile düşündüm.
Evde eşiyle başbaşayken terör estirip kendi ailesinin yanında süt dökmüş kediyi oynayabilir.

Evet hata abinizde.Çocuğa vuruyor derken ? Abiniz buna da mı bir şey demiyor.Yani pes !
Diyor, demez olur mu. Anlatamıyorum ki yaaa. Adam mücadele edemiyor. Bir şey dese, konuşsa, anlatmaya çalışsa hep küfür hakaret..
asıl sorun ne onu da belirteyim.. şu ana kadar belki yüz kez ikisi de birbirini boşadı. Ama hala evliler.. işte bu noktada bişey diyemiyorum..

Adam dedi çocuğu alıyım ist
Ya bırak allahaşkına ilk başlarda babam istedi arkadaşı köyden kız var demiş buda atlamış demiştir bakire olur istediğim gibi yönlendiririm köy kızı nasılsa diye
Kimse intihar edecek diye biriyle evlenmez hem çok şikayetçi hem 2. Çocuk senin kardeş dibine kadar hatalı
Benim yeğenim var o yaşta okadar saçma konuşuyor ki bırak evlenmeyi yanında bile duramazsın ailede herkesde onay vermiş evlenmesine iğrenç bence

Ben de evliyim merak etmeyin.. gelin neden şntihar ediyor, 99. Kez yeniden yazayım.. kardeşim bir ay konuşunca (bir kez kafede krizin annesi varken yüz yüze konuşma) kıza seni istemiyorum diyor. Kız da bunun için intihara teşebbüs ediyor

köyde yaşayan okumamış kızı buluyorsunuz ve o tehditlerle evleniyor.duy da inama

Bakire muhabbetini nereden çıkarıyorsunuz hayret ediyorum..

Köyden böyle evlenenlerin genel düşüncesi budur çok saçma değilmi üniversite mezunu bir adamı. Doğunun köyünden evlenmesi birde 18 yaşında biriyle çok tuhaf ve iğrenç
Peki. Köylüler sadece köylülerle evlensin. Üni mezunları da üni mezunlarıyla..siz böyle istiyorsanız derhal uygulansın bundan böyle

Kardeşinizde de hata var ve malesef süz bunu bitürlü kabul edemediniz ne denmesini bekliyordunuz ki kendinize başka dertler edinin bu zamana kadar boşanmamışlarsa belliki onlarda hallerınden memnun

Çocuktan emin değilse gider yaptırır dna testini..Kendinden olmadığını düşündüğü el kadar sabiye sevgiyle babalık yaptığını düşünmüyorum. Annesi de zaten dövüyormuş bakmıyormuş ah kıyamam daha bebek o ya... Daha bir de 3 aylık geliyor yapıyosunuz çatır çatır da bakan kim..

Peki. Köylüler sadece köylülerle evlensin. Üni mezunları da üni mezunlarıyla..siz böyle istiyorsanız derhal uygulansın bundan böyle
olan budur ilk defa senin kardeşten gördüm bunu doğanın kanunu Aslan kediyle olurmu hiç sizde tuhafsınız bence yada sizin kardeş çok vasıfsız ezik kimsenin bepeneceği biri değil ne denirki gidip köyden bulmuş birde 18 yaşında doğudan
Genelde haberlerde mal al gibi alıyorlar duyuluyor

+1

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…