bir ilişkiyi yürütmek deveye hendek atlatmaktan zor

blleg

Sevmekle başlar her şey
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2015
2.599
1.547
YO-RUL-DUM
9 aydır süren bir ilişkim var. bu 9 ayda 3 ayrılık yaşadık:) çok da sağlıklı bir ilişki denemez. ben her şeyi çok abartıyorum ve anlayışsızım ona göre. bana göre de o aşırı düşüncesiz ve bencil.
Ailesine ilişkimizi asla açmıyor, o evdeyken telefonla konuşamıyoruz annesi yanında diye. Annesi görücü usulü taraftarıymış, sevgilisi olduğunu duyarsa çok üzülürmüş. Kötü olmak istemezmiş. Evlenmeye karar verdiğimizde söyleyeceğim şimdi ortada fol yok yumurta yok diyor.
Ben çok hediyelere vs. takılmam ama 9 aydır bir çiçek almadı. ve ben kendi ağzımla söyledim neden almıyorsun sen bana hiç çiçek sevgililer günü de geçti vs. dedim bahane uydurdu.
Buluştuğumuz zamanlar çok hevesli olmuyor, haftada 2 kere görüşüyoruz ortalama. Ancak ailesiyle bir işi çıkarsa beni mutlaka ekiyor, bilmiyorum bunları ben mi çok takıyorum
Üzerine düşen hep benim.. O ben ona nasıl davranıyorsam öyle davranıyor. İyiysem iyi, kötüysem kötü.. Ne yapmam gerek?

ailesi üzülmesin diye onların bulduğu kızla nişanlanır evlenir üstüne bir de sizle ilişki yürütür haberiniz bile olmaz
karşıdakini sevdiğiniz kadar kendinizi de sevin

YO-RUL-DUM
9 aydır süren bir ilişkim var. bu 9 ayda 3 ayrılık yaşadık:) çok da sağlıklı bir ilişki denemez. ben her şeyi çok abartıyorum ve anlayışsızım ona göre. bana göre de o aşırı düşüncesiz ve bencil.
Ailesine ilişkimizi asla açmıyor, o evdeyken telefonla konuşamıyoruz annesi yanında diye. Annesi görücü usulü taraftarıymış, sevgilisi olduğunu duyarsa çok üzülürmüş. Kötü olmak istemezmiş. Evlenmeye karar verdiğimizde söyleyeceğim şimdi ortada fol yok yumurta yok diyor.
Ben çok hediyelere vs. takılmam ama 9 aydır bir çiçek almadı. ve ben kendi ağzımla söyledim neden almıyorsun sen bana hiç çiçek sevgililer günü de geçti vs. dedim bahane uydurdu.
Buluştuğumuz zamanlar çok hevesli olmuyor, haftada 2 kere görüşüyoruz ortalama. Ancak ailesiyle bir işi çıkarsa beni mutlaka ekiyor, bilmiyorum bunları ben mi çok takıyorum
Üzerine düşen hep benim.. O ben ona nasıl davranıyorsam öyle davranıyor. İyiysem iyi, kötüysem kötü.. Ne yapmam gerek?

Yol yakinken ayrilin bence. Hic olumlu birsey saymadiniz

Kesin başka bir kız bulunduğu anda terk edecek. Hatta terk etmeyip onunla evlenene kadar aynı anda idare bile eder. Bu devirde görücü usulü yapan bir aileyle, onun sümsük ve ezik oğluyla senin gibi zeki kızın ne işi olur?

Evlenip başına bela alma zaten. Yarın öbür gün annesinin sözünden çıkamaz, o ne derse onu yapar bu sefer de bu sorun olur. Arkadaş ana kuzusu. Gerek yok böyle birine...

Sizi mutlu edemiyorsa bitirin yok siz nasil davranirsaniz oyle davranirmis bilmem ne bu erkek evlenilcek bir tip mi allah aşkına kendinize bir sorun. Yol yakınken ayrıl da kendini seni şımartıp mutlu edecek aynı zaman da senin cok sevdigin birini bul:super:

Değer görmediğiniz bir ilişkiyi hala sürdürme ihtiyacı neden? Bu konuda kendinizi sorgulamaya ihtiyacınız olduğunu düşünüyorum. 9 yıllık bir ilişki değil sonuçta, 1 yıl bile dolmamış. Böyle insanlarla vakit kaybetmeyin, belki gerçekten kafanıza uygun, size değer veren bir insan çıkacak karşınıza. 9 ayda 3 kere ayrıldığınız insanla uyuşamıyorsunuz demektir zaten. Zorla güzellik olmaz.

Yanlış kişiyle birlikte olduğunun farkındasin zaten niye uzatiyorsun ki bu ilişkiyi?

Devam ediyor max 2.yıla yaklaşıyor ve error veriyor. Sonra tamamen bitiyor ve bi kac aydan sonra uzerinize bir huzur geliyor. Ya evlenseydik ben bu adamla ömür falan geciremezmisim diyip allaha tesekkur ediyorsunuz. Efendim işleyiş budur. Test ettim onayladim. Farklılıklar olmakla beraber ortak noktalarimiz olmus. En büyük tecrübem degmiyorsa yollamak bir kere ayrılık yasandiysa sonu hep ayrilik.

Kendinizi değersiz hissettiğiniz dakika bitirmeniz gerekirdi bu ilişkiyi , ne zamana kadar böyle devam edecek ki?
Ailesinin bulduğu biriyle nişanlanır ondan sonra sana haber verir kesin.

Arkadaşım bu herif evli ii haberin ola

Annesi gorucu usulu evlenmesini istiyomusta suymusta buymusta hadi ordan gecsin o isleri adam resmen seni tinlamiyo bile daha neyine yurutuyosn

Yani ben fikrim bu ama aksi halde hiç bir erkek annelerin yanındayım açamıyorum demez tlf yok ailesi görücüye usulü ıstiyormus da palavra canım
İnsan anasinin yanında kizarkadasiyla konuşabilir ciddi olmasada acı ama gerçek eğlencelik der yine konuşur
Kimin yanında konusamaz karısının

X