Bir insan bunu kendine neden yapar? O...u lafına nasıl susar?

Kendinizi suçlamayın ve o adamdan uzak durmaya çalışın mümkünse

Umarım hiç ihtiyaç duymam ve dediği gibi çıkıp gider hayatımdan. Çok sağlam değil benim de ruh sağlığım, ben de en ufak bir şeyde korkunç gerilip abartı tepkiler vermeye başladım.

Birbirine çok bağlı ve her konuda arkamda duran bir ailem var aslında.
Sizin bu ilişkiyi devam ettirmenizin altında başka sebepler var, bağımlılık mı bir tür saplantı mı bilemiyorum ama sağlıksız. En kısa zamanda kurtulursunuz tamamen umarım

Sizin bu ilişkiyi devam ettirmenizin altında başka sebepler var, bağımlılık mı bir tür saplantı mı bilemiyorum ama sağlıksız. En kısa zamanda kurtulursunuz tamamen umarım
Genel olarak özgüven problemi yaşıyorum ve ilk erkek arkadaşım. Bağımlılık tam olarak tarif ediyor sanırım. Defalarca bu son diyip tekrar düştüm aynı batağa. Zarar verdiğinin de farkındayım. Çok teşekkür ederim umarım öyle olur

Sevgi ya da degil ne fark eder? Suan önemli:)
Nihayet mantık devreye girmis ve bundan sonrası icin herşey cok cok iyi olacak emin olun.

Sevgi ya da degil ne fark eder? Suan önemli:)
Nihayet mantık devreye girmis ve bundan sonrası icin herşey cok cok iyi olacak emin olun.
İnşallah dediğiniz gibi olur. O kadar kendimden beklemediğim hareketler yaptım ki, kendime güvenemiyorum sağlıklı bir durum değil ve yine olsa yine izin verirdin diyorum. Kendime çok öfkeliyim

İnşallah dediğiniz gibi olur. O kadar kendimden beklemediğim hareketler yaptım ki, kendime güvenemiyorum sağlıklı bir durum değil ve yine olsa yine izin verirdin diyorum. Kendime çok öfkeliyim
Hisler bazen herşeyi göze aldırıyor daha kötü seylerde olabilirdi.Kendinize kızmayin pismanlıklar hatalarda olacak yoksa nasıl büyüyeceğiz?

Neyse ki gözünüz açılmış, size yapılan şeylerin farkındasınız.
Artık ne yapmanız gerektiğini çok iyi biliyorsunuz, geçmiş olsun.

Hisler bazen herşeyi göze aldırıyor daha kötü seylerde olabilirdi.Kendinize kızmayin pismanlıklar hatalarda olacak yoksa nasıl büyüyeceğiz?
Çok fazla ödün verdim kendimden. Maddi manevi bayağı sömürdü ben de aman hoşuna gitsin aman bozulmasın diye verdikçe verdim. Çok büyük bir ders oldu bana her anlamda. İnşallah bir daha hatırlamam gerekmez

Bence içinizdeki tüm öfkeyi kendisine kusup birdaha da yüzüne bile bakmayın. Kendinizi çok değersiz etmişsiniz, ne yapsan da geri dönerim özür dilerim havası vermişsiniz adama. Herşey için çok geç, düzelmez.

Takıntılı, tehlikeli bir adam. Paranoid şizofreni diyemem ama sağlıklı bir ruh hali olmadığı ortada.

İnsan bazen kitlenip kalıyor, normalde asla eyvallah etmeyeceği şeylere katlanır hale geliyor.

Basiret bağlanması mı dersiniz artık, bilemiyorum.

Önemli olan gözünüzü açmış olmanız. Eğer size hakaret ederse, tehdit şantaj durumu olursa yetkili mercilere şikayet edin.

Sakın geri dönmek gibi bir hata yapmayın. Sakın.

Olan oldu. Ders alıp önünüze bakın.

Lütfen kendinize bunu yapmayın.. Bu adam sizi bu kadar üzmüş daha çok üzer, canınızı yakar.. Bazen insanın aklının tutulduğu zamanlar oluyor.. Siz çok kıymetlisiniz, neden böyle bir çamura batıyorsunuz.. Gençsiniz ne güzel, ben şimdi genç olmak için neler vermezdim, herseye yeniden başlamak için gücüm olurdu..

Kesinlikle öyle düşünüyor şu an. En son tepki verdiğimde şimdi mi gurur yapıyorsun diye bas bas yırtınıyordu. Evet kendim bu hale gelmesine sebep oldum biraz da farkındayım. Düzelse de benim midem almaz artık o laflardan sonra. Allah iyilerle karşılaştırsın hepimizi

Kendinize layık gördüğünüz hayat bu mu?

bu kadar bu ısın uzamasında hata sızın
bu ınsanı anladınız tanıdınız sıkıntılı bunu gordunuz bıtırmenız gerekırken devam etmıssınız
ılk bu tarz davranısında bıtırmenız gerekırdı

neyse hatanın neresınden dönülse kar gecmıs olsun dıyelım adam resmen hastalık gıbı
kurtuldunuz gıttı

Beynini delerim öyle herifin, kendine gel vallahi, ne okudum ben öyle yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…