Bir kitap öner ve konusundan bahset 😊

Laye99

Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2022
297
467
28
Kitap okumayı çok seviyorum. Ama bazen insan ne okuyacağı konusunda sıkışıp kalıyor birileri bir şeyler önersin istiyor. Benim gibi düşünenleri önerileri ile bekliyorum :)
İlk önerim KUŞLAR YASINA GİDER- Hasan Ali TOPTAŞ
Kitap türk filmi gibi akıp gidiyor. Buram buram anadolu kalıyor damağınızda. Temiz sakin bir roman. Bir baba oğul romanı... Babasından kopukluğunu aynı zamanda ona bağlılığını sıkı sıkı hissettiğiniz bir karakter olacak karşınızda. Keyifli okumalar :)

Merhaba.

Kitap başlığı görmek güzel. Teşekkürler Laye99 Laye99 . Ben de bu sene okuyup en çok beğendiklerimden olan akıcı bir kitap önermek istiyorum.

Eka Kurniawan'ın Güzellik Bir Yaradır kitabı.

Eka Kurniawan Endonezyalı bir yazar. Bu kitapta bir lanetin etkisi altındaki bir ailenin kadınlarının hikayesini anlatıyor. Kitap büyülü gerçekçilik türüne giriyor barındırdığı fantastik öğelerle ama aslında çok gerçekçi ve tarihsel olaylara da çok akıcı şekilde değiniyor. Kitap acı gerçeklerden bahsetse de okumak/düşünmek, hikayenin akıcılığına kapılmak yine de zevk alınan bir eylem. Ben severek okudum ve garip bir duygu, tat kaldı kitabın ardından. Kesinlikle dokundu bana bu kitap, düşündürdü, anlattı bazı şeyleri de.

Akıcılığına da güvenerek gönül rahatlığıyla önerebileceğim bir kitap.

Şeytanın Müridi glain made gibi bir şeydi yazarın ismi

Baştan sona heyecanın hiç bitmediği polisiye roman
İdam edilen bir seri katil ve ardından kesilmeyen cinayetler

X