Bir sır biliyorum kendime mi kalsa söylesem mi bilmiyorum 🙄

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Burda herkes sizin asıl derdinizi anladi merak etmeyin. Kendinizi savunamiyorsunuz ama biraz santaj belki isime yarar dediniz kendi kendinize. Bu kadar basit. 🤷🏻‍♀️
Siz istediğiniz gibi anlamayı tercih ettiğinizden şantajla ne yaptıracağım allah aşkına ya benim arkamdan konuşmasın diye şantaj evet

Kimseye demeyin diyorum asıl siz ne anlıyorsunuz yazılandan . Yani nasıl bir ütopyadasınız siz gideceksiniz kadına sen bunla da yatmışsınız diyeceksiniz kadında korkup susacak falan mı sanıyorsunuz bir de yazıyı vebal mebal yok sokaktan toplarmış diye iyice süslemişsiniz , bu kadın sana defol git istediğine anlat beni bunla susturamazsın dese ne halt yiyeceksiniz kanıt yok bi halt yok bomboş aba altında sopa gösterdiğinizle kalacaksınız. Kocanıza hiç gelmiyorum kocanız da karakter yoksunu benim kardeşim dünyanın en kötüsü en namus yoksunu da olsa kimse böyle adını ağzına alamaz ya sanane sana giren çıkan var mı der önünü keserim sülalecek bom b.k bi aile ama sizin de bu aileden aşağı kalır yanınız yok
Yazdığım yazıda zaten birine diyeceğim demiyorum kendisine diyorum kendide biliyor benden saçma bir bahaneyle küslük çıkardı herkesi uzaklaştırdı yaptığı zaman anlam veremedim ama bunu duyunca sebebi buymuş demkki dedim eski arkadaşla konuştuğumu öğrenince bu kavga olayını çıkarıp küslük çıkardı herşeyi detaylıca anlatmak mı gerek illa

Siz istediğiniz gibi anlamayı tercih ettiğinizden şantajla ne yaptıracağım allah aşkına ya benim arkamdan konuşmasın diye şantaj evet

Evet basbaya santaj. Hakkinizi "edebinizden" sustugunuz icin savunmadiniz, ama elalemin erkekleri ile seks hayatlarini konusmakta problem yok. Ok. Inandik. Sonra gidip ona "bak ben senin hakkinda ne biliyorum. Istersen sus yoksa bende konusurum" diye mesaj verseniz bu tam olarak baska ne oluyor?! Ben istedigim gibi anlamiyorum, siz etrafini süslemeye calisiyorsunuz, ama 💩a altindan kilif uydursaniz da ici 💩 kalir.

Size ne ? Vebal falan yok kendiniz uydurmussunuz zaten esinkze soylemissiniz istedigniz tepkiyi alamamissiniz ahala kime soylesem derdindesiniz
Yooo siz anlamamışsınız asıl eşim gitsin kardeşini dövsün faln rezillik çıkarsın diye demedim ki öyle olacağını bilsem demem zaten kimseye söyleme derdinde de değil direk kendine mi söylesem diyordum

Evet basbaya santaj. Hakkinizi "edebinizden" sustugunuz icin savunmadiniz, ama elalemin erkekleri ile seks hayatlarini konusmakta problem yok. Ok. Inandik. Sonra gidip ona "bak ben senin hakkinda ne biliyorum. Istersen sus yoksa bende konusurum" diye mesaj verseniz bu tam olarak baska ne oluyor?! Ben istedigim gibi anlamiyorum, siz etrafini süslemeye calisiyorsunuz, ama 💩a altindan kilif uydursaniz da ici 💩 kalir.
İstediğiniz yerden anlayabilirsiniz

Yooo siz anlamamışsınız asıl eşim gitsin kardeşini dövsün faln rezillik çıkarsın diye demedim ki öyle olacağını bilsem demem zaten kimseye söyleme derdinde de değil direk kendine mi söylesem diyordum
Sana bir şey diyim mi hani diyorsun ya eşi bunu bilmiyor siz olsanız bilmek istemez miydiniz diye saçmalıyorsunuz ya hani. Git söyle. İftiradan görümceniz size bir dava açsın. Üstüne evlilik öncesi ilişkisini elin erkeğiyle konuşmuşsunuz bunuda kanıtladın mı iş biter. Ki bu açığa çıkar kolayca emin ol. Yüklü bir tazminat ödemen dileğiyle hoş işin içinde şantaj düşünceside var.

Yazdığım yazıda zaten birine diyeceğim demiyorum kendisine diyorum kendide biliyor benden saçma bir bahaneyle küslük çıkardı herkesi uzaklaştırdı yaptığı zaman anlam veremedim ama bunu duyunca sebebi buymuş demkki dedim eski arkadaşla konuştuğumu öğrenince bu kavga olayını çıkarıp küslük çıkardı herşeyi detaylıca anlatmak mı gerek illa
Diyosunuz kendisine desem mi diyosunuz yazdıklarınızı mı unuttunuz ? Vebalden bahsediyosunuz madem bir sırla yaşamak vebal bu vebalin sebebi sırrı olan kişi mi ? Yoksa günahına girilen kişi mi ? Gittin sır sahibine söyledin eeee ? Kurtuldun mu vebalden ? Bu bahanelerle ancak kendizi avunabiliyorsunuz farkında mısınız? Herkesle küserseniz küsün sizin herkesiniz o sülale mi ? Eşinle aran iyi mi iyi bitti gitti çık dışarı arkadaş edin sosyalleş çok mu meraklısın eş ailesiyle içli dışlı olmaya

Uzuuunnnn aradan sonra merhaba arkadaşlar. Malum geçmişte bir konum var hamilelik çocuk vs buralara uğramayalı baya oldu. Görümcemle 2 yıldır konuşmuyoruz görüşmüyoruz. Onun bana bu öfkesinin nefretinin sebebi çok farklıymış bu dönemde onu anladım.

İnsanlardan beni tamamen uzaklaştırıp arkamdan bir çok laflar etti eşimin akrabalarına sizi istemiyor evine gitmenizi istemiyor giderseniz kardeşime onlar gelirse seni boşarım demiş vs bir çok laf etmiş arkamdan. Ben bunları ara ara duydum hiçbir gerçekliği olmayan şeyler bunlar.

Ama daha başka bir konu var ki bu şahıs nişanlıylen benim üniv yakın arkadaşımla yatmış hem nişanlısı hem o ikisini idare etmiş bana arkadaşım kendi itiraf etti. Hemde sayısız defa hani hata dersin olur dersin ama öyle değil. Kocası kabul etmiş banane diyeceğim ama bunu kız sanıyor öyle bir yerde denk getirmiş ki oldu bittiye getirmiş 🤦🏼‍♀️ iğrenç şeyler yani korkusu aslında benim bunları öğrenmemmiş sanırım insanları uzaklaştırması da bu sebepten.

Eşim akrabalarıyla pek samimi değil zaten bunu yapmasıda pek umrumuzda değil açıkçası sorun şu ben bu vebali taşıyamıyorum. Eşime anlattım doğrudur dedi hiç şaşırmadım dedi insanın kardeşine bunu demesi garip gibi ama ablasını tanıyor zaten gençken bir çok kez sokaktan toplamış dövmüş vs.

Bu şahıs bana sürekli laf sokuyor kalabalık ortamlara girdiğimizde düğün cenaze illaki denk geliyoruz her seferinde bir çabası var yoruldum bir köşede sen busun diyesim var sussun sağda solda konuşmasın diye ama öyle bir insan olmadım. Üzülüyorum kocasına nasıl doldurduysa adam bana karşı kinli sanıyorki nişanlıyken yattıklarını bildiğim için onları tehdit ediyorum. En son kavgamızda bu bana begenmiyosan gidersin imasında bulundu bende ben gidersem senin yuvanıda yıkar giderim dedim sen ne biliyorsun dedi delirdi o zaman bu konuyu kesin bilmiyordum öğrendim.

Şimdi içim içimi yiyor bunu bilmek bir vebal kendine mi desem ya da hiç demesem mi herkese diyemem zaten eşime ailesine saygım var ondan susarım siz olsanız ne yapardınız?

Kadının geçmişimden size ne demeye geldim. Alan razi veren razi, ayrica ne vebali? Birde şaşırıyorum, bazı insanların cevresi nasil cirkef insanlarla dolu, büyüyememis, olgunlasamamis insanciklar. Bosverin derim, hic yüz göz olmayın. Cogu insan kafa yormaya degmez.

Anlıyorum cahil bir insan gibi küçümsemişsiniz köyülediğiniz insan aynı zamnda halası halasınıda kötülüyorsunuz aile diyorsunuzda o kendi aile içindeki kardeşinin karısını herkese kötülüyor sırf kimseyle iyi olmayım diye birşey biliyorsads uzak olsun diye ama ben onu gibi biri değilim bir kelime dahi duymazlar ağzımdan soranda oldu aramızda olan bir mesele derken o arkamdan yol yapmış ben ne diyeyim çocuklarım halası mı diyeyim

Sizi cahil bir insan gibi küçümsemiyorum. Üniversite mezunu, yetişkin bir kadının böyle bir konu açmasını yakıştıramıyorum.

Bekar insanların dahi mahrem ilişkilerini dillendirmesini çok çirkin bulurken; sizin gibi evli bir kadının, adamın biriyle adamın geçmiş cinsel yaşamını konuşmanızı da çok yakışıksız buluyorum.

Sizin kanıt saydıklarınız da kanıt değil.

Vebal vebal diyorsunuz da kendisine söylemekle üstünüzde olduğunu iddia ettiğiniz vebalden nasıl kurtulmuş oluyorsunuz, anlamadım.

Gelin kabul edin, görümcenizi korkutmak niyetiniz.

Yetişkin insanların cinsel hayatları kimseyi ilgilendirmez, iyi niyetli insanlar da sorunlarını bel altı meselelerle çözmeye çalışmaz.

Ayrıca bu görümce eski konunuzda bahsettiğiniz ve babasının erkek kız evlat ayrımına karşı gelen görümce ise aranızdaki meseleler hakkında bir de onu dinlemek lazım.

An la ta mı yor mu yum anlatacağım demiyorum zaten bu bana ağır geliyor siz böyle birşeyi bilseniz ağır gelmez mi içimi dökmüşüm sadece benim adımı anmasın diyorum ne dersem olmadı anlamadı en son artık bak ben susuyorum sende sus beni konuşma diyeceğim ama onu bile bir yıldır düşünüyorum yapmıyorum susmayı tercih ediyorum ama bana ağır geliyor buranın amacı bu değil mi
niye size ağır geliyor biliyor musunuz? görümcenizden nefret ettiğiniz için bunu aslında bağıra bağıra anlatmak istiyorsunuz ama anlatamıyorsunuz kimseye o yüzden. eşinizle konuşup az çok destek görmüşsünüz doğrudur diye, ondan güç almışsınız istiyorsunuz ki bununla onu sıkıştırayım, o arkamdan konuşuyor ama güç bana geçsin. bunu da nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz. bu yüzden ağır geliyor, yoksa bunu bilmek sizi vicdanen rahatsız etmiyor tüm yorumlarınızdan bunu anladım.

ayrıca görümcenizin eşiyle olan cinsel hayatını nereden biliyorsunuz? yok kocası kabul etmiş ama kız sanıyor vs.. yani belki adam aynı anda idare ettiğini değil de ondan öncesinde biliyor başkasıyla da ilişki yaşadığını, ne diyecek "eşim başkasıyla da birlikte olmuş ama ben kabul ettim" diye size açıklama yapmayacak sonuçta.

açıkçası sizin umrunuzda olacak bir konu değil. ben bilsem bunu banane der geçerim. sizin ahlakınıza uymuyor diye geceleri uyku uyumanızı engelleyecek bir şey değil.

velev ki durum böyle, görümceniz her yerde arkanızdan konuşuyor. çok mükemmel eşiniz aranızdaki dengeyi kurup, en baştan kardeşine neden sınır çekmedi o zaman? niye karşısına alıp benim eşim hakkında her yerde böyle konuşamazsın demedi? niye bu savaşı veren sizsiniz?

Ne saçmalık,kocanızla gizli saklınız kendi ilişkinizle ilgili konularda olmaz, kardeş bile olsa bir başkasının özelini birbirinize mi yetiştiriyorsunuz her seferinde? Yakın kız arkadaşınız falan yoktur umarım. Size özelini, sırrını anlatanin vay haline.
Anlatırdım kocam benim hayat arkadaşım bizim aramızda hiç gizli olmadı 11 yıllık arkadaşım ayrıca

9 Eylül 2018 konunuzdan
Sorun görümce hele bir tanesi var ki çok fena hep bir fesatlık sinsilik peşinde bu kişide benim eşimle tanışma sebebim eski arkadaşım olan şahıs x diyeyim ona çok uzun ama kısaca anlatmaya çalışayım

Sırrını biliyorum dediğiniz görümceniz, eşinizle tanışma sebebiniz olan; eskiden yakın arkadaş olduğunuz görümceniz mi ?

Bir kadın olarak savunduğunuz şeylere şaşırdım. Eşinizin bir kadını dövmesi size iftihar edilecek bir şey gibi mi geliyor? Veya bir kadının cinsel hayatı,kocasıyla ilişkisi sizi mi ilgilendiriyor? Hiç yakıştıramadım,ne biçim insanlarsınız,ne biçim bir ailesiniz?

Uzuuunnnn aradan sonra merhaba arkadaşlar. Malum geçmişte bir konum var hamilelik çocuk vs buralara uğramayalı baya oldu. Görümcemle 2 yıldır konuşmuyoruz görüşmüyoruz. Onun bana bu öfkesinin nefretinin sebebi çok farklıymış bu dönemde onu anladım.

İnsanlardan beni tamamen uzaklaştırıp arkamdan bir çok laflar etti eşimin akrabalarına sizi istemiyor evine gitmenizi istemiyor giderseniz kardeşime onlar gelirse seni boşarım demiş vs bir çok laf etmiş arkamdan. Ben bunları ara ara duydum hiçbir gerçekliği olmayan şeyler bunlar.

Ama daha başka bir konu var ki bu şahıs nişanlıylen benim üniv yakın arkadaşımla yatmış hem nişanlısı hem o ikisini idare etmiş bana arkadaşım kendi itiraf etti. Hemde sayısız defa hani hata dersin olur dersin ama öyle değil. Kocası kabul etmiş banane diyeceğim ama bunu kız sanıyor öyle bir yerde denk getirmiş ki oldu bittiye getirmiş 🤦🏼‍♀️ iğrenç şeyler yani korkusu aslında benim bunları öğrenmemmiş sanırım insanları uzaklaştırması da bu sebepten.

Eşim akrabalarıyla pek samimi değil zaten bunu yapmasıda pek umrumuzda değil açıkçası sorun şu ben bu vebali taşıyamıyorum. Eşime anlattım doğrudur dedi hiç şaşırmadım dedi insanın kardeşine bunu demesi garip gibi ama ablasını tanıyor zaten gençken bir çok kez sokaktan toplamış dövmüş vs.

Bu şahıs bana sürekli laf sokuyor kalabalık ortamlara girdiğimizde düğün cenaze illaki denk geliyoruz her seferinde bir çabası var yoruldum bir köşede sen busun diyesim var sussun sağda solda konuşmasın diye ama öyle bir insan olmadım. Üzülüyorum kocasına nasıl doldurduysa adam bana karşı kinli sanıyorki nişanlıyken yattıklarını bildiğim için onları tehdit ediyorum. En son kavgamızda bu bana begenmiyosan gidersin imasında bulundu bende ben gidersem senin yuvanıda yıkar giderim dedim sen ne biliyorsun dedi delirdi o zaman bu konuyu kesin bilmiyordum öğrendim.

Şimdi içim içimi yiyor bunu bilmek bir vebal kendine mi desem ya da hiç demesem mi herkese diyemem zaten eşime ailesine saygım var ondan susarım siz olsanız ne yapardınız?
Insanlarin hayata bakisi ne garip. Bi namuslu bi iyi bi duzgun sizsiniz. Geri kalanin gozu erkek gozune degse o... olur ama dimi. Cekin burnunuzu baskasinin hayatindan. Hele hele cinsel hayati sizin ne haddinize ki vebal olcak

Ben bunu bir yıldır biliyorum zaten intikam istesem ilk öğrendiğim anda derdim ki tanıştığım zamandan beride başka insanlarla birşeyler yaşadığınıda biliyordum ama umrumda değil diyordum ama o benim canımı çok yaktı ben yinede sustum başkalarına demek değil benim dediğim ama bir yanımda bunu bildiğimi bilsin istiyor bana yaşattıklarından dolayı
Bu kadar emin konuştuğuna göre görümcene herifleri sen mi ayarlıyorsun? Yada sevişirlerken yanlarında mı oluyorsun? Gözünle görmediğin birşeye hele böyle birşeye emin olman için gerekli şartlara sahipsin demekki. Yok değilsen iftira atmış oluyorsun kadına. Her iki koşulda da iğrenç
Ben en çok kocana takıldım aslında, benim karım elin herifleriyle seks muhabbeti yapıyor deyip mahkemeye gideceğine seninle ablasının dedikodusunu yapıyor mideye bak be
Diyelim görümce ahlaksız sen bu kadar vebal düşünen ahlaklı bir kadın olarak elin herifleriyle yatak muhabbeti yapmayı kendine nasıl yakıştırıyorsun, ben onunla seviştim diye sana nasıl anlatabiliyor elin herifi, nasıl bir ahlak anlayışı bu nasıl bir yüz verme?
Kocan olacak midesiz ablasını ahlaksız olarak görüp dövdü de sen ablasından daha mı ahlaklısın?
Neyinize güveniyorsunuz hiç anlamıyorum
Bence söyle, kocasına akrabalara kadını tanıyan herkese söyle ama emin olduğun noktayı açıkla da söyle, ya yiyişirlerken ben de yanlarındaydım gözümle gördüm de yada görümceme herifleri ben ayarlıyorum de ki herkes inansın. Şunu da söylemeyi unutma benim arkadaşım geldi görümcemle seviştiklerini bana anlattı, seks hayatını konuştuk adamla diye mutlaka anlat, bak bakalım neler oluyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X