Bir türlü bulamıyorum.. yardımcı olur musunuz?

Benim bir arkadaşım bodrumda kızıyla 4 gece herşey dahil 7500 tl otel bulmuş oraya gidecek, o 1 ay önce aldı , şuan artmış olabilir fiyat ama isterseniz yazayım özelden ismini otelin bir bakın.
gitmek istediğim yerlerden biri de bodrum:KK200:
yazarsanız çok memnun olurum

Merhaba Arkadaşlar
Yıllardır kk kullanıcısıyım burası yeri değil biliyorum ama tatil bölümünde çok az kişi yazdı
benim de şuan derdim bu :)
bu yıl ege ye vs gidemeyeceğiz arabamız olmadığı ve uçaklar da çok pahalı olduğu için otobüsle zor oludiyeuju.ju
marmara da tatil yapmak istiyoruz ailecek

herşey dahil otel arıyorum günlerdir ama yok
bana önerebileceğiniz herşey dahil ya da herşey dahil değil ama yakınında şunu bunu bulursun otel temizdir diyebileceğiniz yerler var mı?
eşim ben 2 kızım
Kızlarım 17 ve 7,5 yaşındadır
Çocuk konsepti de olursa iyi olur.. Sevgiler
Vapurlar var öylede gidebilirsiniz Balıkesir taraflarina

Aslında hep gönlümden geçen yerdir kendisi miss
kaç yaşındayım hiç gitmedim

bir bakarım olmazsa.. çok sağol

Valla panpa ETS Tura mutlaka bak derim her bütçeye uygun yerler var :) Çocuklar için en iyisi bence Antalya tarafı, hem her şey dahil otel bol, hem de her otelde çocuklara yönelik bolca aktiviteler var. Kemer, Okurcalar, Beldibinde her bütçeye uygun oteller oluyor sahil otel dolu:) Ben olsam yakında varsa tur acentesi ofisine uğrardım, ben küçükken annem gitmişti önerdikleri oteli de çok çok beğenmiştik. Bütçeyi söyleyince hemen bir tavsiye veriyorlar.

Son düzenleme:
Valla panpa ETS Tura mutlaka bak derim her bütçeye uygun yerler var :) Çocuklar için en iyisi bence Antaşya tarafı, hem her şey dahil otel bol, hem de her otelde çocuklara yönelik bolca aktiviteler var. Kemer, Okurcalar, Beldibinde her bütçeye uygun oteller oluyor sahil otel dolu:) Ben olsam yakında varsa tur acentesi ofisine uğrardım, ben küçükken annem gitmişti önerdikleri oteli de çok çok beğenmiştik. Bütçeyi söyleyince hemen bir tavsiye veriyorlar.
ayyy mis
burada arkadaş önerdikten sonra ets ye baktım otobüs de ekleniyormuş :KK70:
ben saf görene kadar..
şimdi acaba otobüs çok mu dolaşır onu hesaplamaya başladım :KK70:

bizim daha önce gittiğimiz kuşadasında bir otel var beğenmiştik oraya bile var otobüs

ayyy mis
burada arkadaş önerdikten sonra ets ye baktım otobüs de ekleniyormuş :KK70:
ben saf görene kadar..
şimdi acaba otobüs çok mu dolaşır onu hesaplamaya başladım :KK70:

bizim daha önce gittiğimiz kuşadasında bir otel var beğenmiştik oraya bile var otobüs

OLuyor tabi, otobüs bileti dahil, uçak bileti dahil paketler de var. Küçük çocuklardan ücret zaten almıyor çoğu otel. Bence sen turun sitesinde iyice bakın panpa olmazsa telefon et :) Bir de otel seçerken google maps yorumlarına bak yorumlara bakmadan otel seçmesin kimse.

OLuyor tabi, otobüs bileti dahil, uçak bileti dahil paketler de var. Küçük çocuklardan ücret zaten almıyor çoğu otel. Bence sen turun sitesinde iyice bakın panpa olmazsa telefon et :) Bir de otel seçerken google maps yorumlarına bak yorumlara bakmadan otel seçmesin kimse.
yok yorum bakarım zaten onda iyiyim şükür :KK70:
otobüs kaç saatte gidiyor vs onları da öğrenirim herhalde
ayy iyiki yazmışım.. moderatörleri kızdıracağım ama

yok yorum bakarım zaten onda iyiyim şükür :KK70:
otobüs kaç saatte gidiyor vs onları da öğrenirim herhalde
ayy iyiki yazmışım.. moderatörleri kızdıracağım ama

Antalyadaki her beldeye gittim nerdeyse panpa çok doğru bir adrestesin yani ... gitmeden sor tabi tatilin kralıyım Alllahıma bana sormadan gitseydin çok büyük bir hataya düşerdin :KK8:

Turlarda gayet iyi paketler oluyor, kamu spotu yapayım ETS otellerini iyi seçiyor, bir de Tatilbudur.com da bazen çok iyi indirimler oluyor .. isim yazdığım için umarım banlanmam. :ruh:
ets de dolanıyorum günlerdir zaten :KK70:

benim tur şirketi dediğim eskiden semtlerde olurdu yaa onlar :KK70: :KK70:

bizim mahallede var mı ki bakıcam panpa :)

X