İğneli Epilasyon BİR YERDEN BAŞLAMAK GEREK (acil)

yasmingncc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2016
234
208
27
Selam arkadaşlar.
Tüm yüzden başlayarak genel vücuduma iğneli yaptırmak istiyorum. Tüm yüzde ne kadar kabukçuk olur acaba?
Birde hiç bir yer bulamadım yani güvenilebilir, ben denedim memnun kaldım dediğiniz bir yer varsa benimle paylaşırmısınız bilgilerini
Dakika bazında ücret alıyorlar ama bir dakika da kaç tüy alıyor ki acaba? tekrar çıkma olduysa onuda belirtmenizi isteyeceğim.
Biraz çok şey istemiş oldum ama bu konu benim için en önemli konu şuan.
Dönüşlerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum :)

Selam arkadaşlar.
Tüm yüzden başlayarak genel vücuduma iğneli yaptırmak istiyorum. Tüm yüzde ne kadar kabukçuk olur acaba?
Birde hiç bir yer bulamadım yani güvenilebilir, ben denedim memnun kaldım dediğiniz bir yer varsa benimle paylaşırmısınız bilgilerini
Dakika bazında ücret alıyorlar ama bir dakika da kaç tüy alıyor ki acaba? tekrar çıkma olduysa onuda belirtmenizi isteyeceğim.
kabuk miktarını kestirmek mümkün değil, bazen oluyor bazen olmuyor bazı gözeneklerde oluyor bazılarında olmuyor. kabuk denilen de bildiğimiz yara kabuğu gibi değil. çok minik toplu iğne başı kadar kabuklar bunlar.
bir dakikada kaç tüy aldığı yapan kişinin hızına bağlı bi de çalışılan bölgeye. mesela oynak bölgelerde koltuk altı genital gibi, hızlı çalışmak pek mümkün olmuyor. fakat yüz, kol, göbek vs buralar rahat çalışılan bölgeler ve yapan kişinin el becerisi iyiyse çok daha fazla tüye işlem yapılmış olur.
tüylerin çıkma durumu da bölgeye göre değişiyor. yukarıda bahsettiğim koltuk altı ve genital gibi oynak dokulu bölgelerde köke denk getirebilmek bazen zor olabilir, o yüzden bu bölgelerde yeniden çıkma oranı diğerlerinden yüksek.

İğnelide kesin karar vedim bu mesajlardan sonra sanırım. Peki önerebileceğiniz güvenilir bir yer varmı? reklam oluşturuyorsa aynı kullanıcı adıyla instagramdan alabilirim..

İğnelide kesin karar vedim bu mesajlardan sonra sanırım. Peki önerebileceğiniz güvenilir bir yer varmı? reklam oluşturuyorsa aynı kullanıcı adıyla instagramdan alabilirim..

Bence direk igneli yaptirin. lazer 10 kadindan 1 tanesine gülüyor o da nasil kıl kökleri çok koyuysa lazer görüyor diger türlüsü olmuyor lazer yapan merkezler bitiririz vs diyerek insanlari yaniltiyorlar cunku bir kere turkiye genelinde o esmerlikte kadin olmadigindan lazer işi cok az insana fayda ediyor istedikleri kadar yuksek akim versin lazer ile lazerin deri altini gormesi icin deri altinda koyu kıl kökleri lazim o da yoksa insanlarin hem zamanina hemde parasina yazik oluyor. Bence direk igneli yaptirin ben tüm vucuduma yaptirdim yakinda bu sitede de yayinlayacagim igneli den şaşmayin derim nacizane

Yaptırdığınız mekanın adını ve adresini verebilirmisiniz? ne kadar yeniden tüylenme oldu sizde?

Merhaba bakirköyde süsen hanima gidiyorum siddetle tavsiye ederim nasip olursa sali gunu bende epilasyon macerami yazacagim fotograflari bastan geldigimiz noktaya kadar hep cektik onlari da ekleyecegim sizde gorursunuz ekledigimde

Selam arkadaşlar.
Nerde yasiyorsunuz

ben de iğneli epilasyona yakında başlamayı düşümüyorum. Neredeyse 6 senedir lazerle oyalandım. Bitebilecek gibi olanlar bitti kalanlara da bakıp bakıp hasta oluyorum... Benim düşündüğüm yer bakırköyde neka. Acısını macısını bilmem bıktım bu istenmeyen adamlardan

Merhaba kesinlikle iğneli epilasyon öneririm. Ben sistemi bildiğim için sadece o tekniğe sahip birini aradım ve buldum. Gittiğim semt Beylikdüzü. Kısım kısım bütçeye uygun yapılır. Benim yüzümde sorun vardı o azalmaya başladı ileriki günlerde koltuk altıma gidicem üç aydan fazla oldu kökten çekmeyeli ve hazır epilasyona ama bende lazer hiç bir bölgemde yok. Tercih ettiğiniz yer emin konuşuyor ise mesele yoktur. İki elle çalışmaları ve gidilen turlarda alınan kılların çoğunun geri çıkmaması bu faktörler konuşulmalı. Ve sadece iğneli epilasyon (lazer olmayan)yapılan yer olmasıda önemli gördüğüm kadarı ile. Bu konuda hayırlı bir kapınız açılır inşallah.

X