Biraz akla ihtiyacım var !!!

Mesele anneler günü değil ,mesela adamın kadına sevgisi şefkati yok ,değer vermiyor konuşun aile terapistine gidin inş toparlar yoksa böyle yaşanmaz

konu sahibi örnek vermiş anneler günü meselesini. adam kızıyla bile doğru dürüst ilgilenmiyormuş gayet boşvermişlik halinde. konu sahibi bundan bahsediyor ki bence çok haklı. hastayken bana bir bardak su bile getirmeyecekse neden evlendim?

Konuşma muhatap olma önüne yemeğini koy geç, yanaşma bakalım ne olucak bu tipler bundan anlıyo

İçim rahat etmiyorki o zamanda neden çünkü ben akıl almaz bir salağım. 2 gündür ütüsünü yapmıyorum mesela dün gömleği koymuş oraya ben dönüp yatmışım gömleği görmemişim diye gidip yazlık gömleklerden giymiş söylemeyi deneseydin dedim ne bilim dedi gmrürsün diye düşündüm. Vazgeçemeyeceğimi düşünüyır ama bende nereye kadar dayanırım bilmiyorum
mecbur bişeylere dayanıp katalacaksın yoksa eşin değişmez

Bu adam sizinle evlenirken yaa yaşım da geldi evleneyim ama yeni birini tanı et uzun zaman alır eskilerden bekar kalan biri varsa onunla olsun bari demiş bence.Sevmeyen ve zoraki evli kalan bir adam gördüm ben anlattıklarınızda.

X