birgun eğer sözlenirsem aile arasi kimse resim cekmesini istemiyorum

maviboncugumm

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2017
280
93
Merhaba hanimlar,
Konuyu okudunuz gibi, eğer bir gün olursa sozlenirsem aile arasinda) bizim aileden kimse resimimi ceksin istemiyorum.. sizce bu cok mu sacma? Annemin aile tarafi cok değişik biri, cok yardim ettim, kimseyi kirmamak icin hakaret etmedim. Ama onlar surekli arkamda konuştu.. kötü kötü, annanem yanliz diye , kac keren yaninda kaldim ben, sirtini yikadim affedersiniz, ayaklarini, sefkatle yaklastim. Ama annanem beni hic birgun bagrina basarak canim.tornum diye sarilmadi malesef. Bi kiz kuzenim var, o hic onun yaninda kalmazdi, üstelik sert ti, suan evli ve cocugunu bile gidip kendi annenesine gostermiyor. Ben boyle yapsaydim kiyamet koparirdilar. Kuzen evlenirken hic biseyine karistirmadilar, bana gelince soyle olmasin boyle olmasin.

Birkeren yine gittim..etek giymistim. Altinada kalin siyah corap..ona bile.laf etyi teyzemin yaninda..halbuki baska zamam derki sende dekolte giy, kuzenim dekolte baya dekolte giyiyor hic bisey demedi
. Surekli ezildim. Annenem yengem gilde.kaliyolardi, lakim yengemle gecinemedi onlara gore herkez kotu, ama.yengem cok iyi biri. Neyse anneanem terk etti o ebi sonra teymezr gitti cook sevdigi kizinin yanina ) onun kocasida ogluna kizmiz . Tv Kumandayi ver diye, Teyzemde demiski ogluna ya 'mert, uyusana annem geldi diye uyumuyon uyku duzenini bozdun. Sonra bize geldi. Size yemin ederimki, biz oyle guzel.karsiladiki hele babam(el oglu) ellerinden optu, annefim basimizin ustunde yeriniz var , agladik gulduk.. bende sulugoZ oldugum icin agladim, öptüm..

annem babam.kendi yataklarini anneaneme verdi kendileri yerde yatti.. annenem koltugun ucunda oturuyordu annem dediki anne otursana yaslan arkaya rahatça. Binkac gun bizde kaldi taaki bi kac gune kadar (bu olay baya oldu) okula gitmeden once kahvalti hazirladim, eve geldim annanem.yoktu oaanlar 16 yasindaydim. Ben hertarafta annemei ariyorum carsilarda yengelerimi teyzelerimi ariyordum yok diyolar. Polise gittim. Sonra dayanamadim icime kurt dustu teyzem gile gittim. Ama cok tuaf bi his icindeydim. Sonra baktim Annaneme orda keyif yapiyormus.. o an beynim durdu cunku annenemin nasil biri oldugunu bildigim icin. Sonra dedimki annane nerdeydin hertarafa aradim polise gittim, teyzemde burda yok dedi.. sonra basladi aglamaya niye agliyosun dedim dediki siz beni kovmadiniz mi? Şok gecirdim. Biz ve kovmak? Senin annen beni yerlerde oturtuyordu diye daha cok aglamaya basladi, yine sok gecirdim, annanene Allah askina dedemin mezarina yeminler olsunki yalan soyleme. Sus yalanci git dedi. Cok kirildim.cok .. ben eve gidene kadar agladim agladim..babam gordu beni sonra telefon acti küfürler saydi sen benim kizimi nasil aglatirsin.. sonuc ne oldu? Yine geri dondu o kotuledigim yengemin yanina onun ogluda ona bikerende cok ağır sert konustu diye halen can ciger seviyor ama bizim kanimizi icseler doymazlar sadece annanem degil, teyzelerimde buna dahil. Annem hastanedeyken kimse bana hatrimi sormadi, kizim sende bizim canimizsin sdiye isteyerek sormadilar
Arkadasimda kaldim.sagolsun).eskiden beri ayrimcilik yaparlardi biz kucuken butun aile toplanirdi bizimde mama.alical paramiz yoktu o aralar babam surekli ailesine para yolardi).sonra annem annaneme gitmis sut sormak icin.. butun aile toplamis bahcede mangal yapiyolar. Sadece enistem demiş siz nekadar kotusuzun bu kiz p.c mi boyle yapiyonuz.. uzun oldu arkadaslar, ozur dilerim ama.içimi dokmek istedim.. bide biz mesela.annemle annaeme gidersek kas göz yapiyolar teyzemle beraber.

Daha anlatmadigim busuru seyler var fakat daha fazla yazip guzel gozlerinizi yormak istemem.. aslinda sonuca gelsem, ben nisanlanirsam onlari o.mutlu gunumde gormek istemiyorum. Cunku beni yine uzuxeklerini biliyorum.. yada resmimi ceksin istemiyorum..ama.gelicekler bizimkiler ayip der) fakat resmin cekmeme olayina ne dersiniz boyle biseyi nasil soyleye bilirim?

Edit: kendimi iyi ifade edemedim, turkcen pek fazla super degildir kendim yurtisinda oturdugun icin.

Benim anlatmak istedigim onlardan hersey beklerim, aramizi bozmak icin herseyi yaparlar.. beni cok uzduler ve mutlu günumde olmalarini istemiyorum.. ama annem gil, ayıptir elalem ne der ne dusunur diye cagirmak zorundalar. Bense istemiyorum. Mutluluk pozu vermek istemiyorum ayni resim karede.. yada kendi telefonlarla beni cekmesini isteniyorun.. cunku biliyorum kuzenim ozaman nisanlimi tanimadigim kisilere gondericek resimleri yada benimkisini .. yani ozel resimleri herkesin elinde olmasini istemiyorum.. ama daha dogrusu hic birini gormek istemiyorum anlatmadigim okadar seyler varki. Sogudum, gercekten cok sogudum haksizlik gordum kalbim cok kiridli.

Son düzenleme:
cok sikinti cekmis otelenmissiniz. istemiyorsaniz mesafenizi koyun gorusmeyin. sizi uzmelerine izin vermeyin.
Inanki daha bisürü anlamatigim olaylar var.. ama ben illerisini dusunuyorum gelmelerini istemiyorum cunku bozucaklarinida biliyorum resim konuna gelince benimle alakali hic biseyleri olmalarini istemiyorum.

Demek istiyor ki kız: beni çok üzdüler en mutlu günümde mutluymus gibi cekinmesinler onlarda bu günüm olmasın. Yani sanırım. Bu kadar kasacağına hiç çağırma fotoğraf çekme yasağı mı getireceksin saçma olur yani

Arkadaslar bide su resim.olayini geride biraksak, suan nasil bi onlem almaliyim. Nasil araya mesafa koydurmaliyim cok yiprandim.artik

X