Biriktirdiğim paramı nasıl değerlendirmeliyim?

Barbi03

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2008
1.072
6
merhabalar bayanlar
benim kenarda çok değil az bi miktar param var ama bu boş boş bankada durması yerine d
değer kazandıracak artıracak bi işe girmek istiyorum
forex borsa vob vb yatırım araçları ile ilgili tam bi bilgiye sahip değilim
açıkcası korkuyorum biraz
maliye okudum ama hala ekonomi konularına ybancıyım
kafam nedense okuduğum halde almıyo
bana tavsiyeleriniz nelerdir merak ediyorumm

merhabalar bayanlar
benim kenarda çok değil az bi miktar param var ama bu boş boş bankada durması yerine d
bana tavsiyeleriniz nelerdir merak ediyorumm[/QUOTE

ilk başta hasbel kader kazanırsın.sonra kendini alıkoyamazsın.sonra bi anda bi bakmışsın elindekinin hepsi gitmiş....bence bırak durduğu yerde kalsın.elindekindende olma...

merhabalar bayanlar
bana tavsiyeleriniz nelerdir merak ediyorumm[/QUOTE

ilk başta hasbel kader kazanırsın.sonra kendini alıkoyamazsın.sonra bi anda bi bakmışsın elindekinin hepsi gitmiş....bence bırak durduğu yerde kalsın.elindekindende olma...
kazananlar nasıl yapıyo anlamıyorum çok kişi tanıyorum
borsa vs den milyarder oldu

Benim de bankada çok cüzzi bir miktar param var, ama dokuz onuna bakmıyorum, ondan da olmayayım diye.Bir ara ocak ayıydı altına yatırım yapayım diye keşke yapsaydım şimdi pişman oldum. gene param bankada duruyor yerinde de sayıyor.

altın işini bende düşündümde korkuyorum pahalı aırsam şimdi pat die düşerse die

altın şuan 135 lira.8 9. ayda 150 160 lirayı bulacağı söyleniyo.isterseniz altına ytırım yapın.ben tatil parası biriktirebildim ancak.elimdeki tüm para 8 günlüğk tatile gidecek ama olsun.mutlu olacağım.1 sene boyunca çalıştığımın karşılığını bulacağım inş:)))

altın şuan 135 lira.8 9. ayda 150 160 lirayı bulacağı söyleniyo.isterseniz altına ytırım yapın.ben tatil parası biriktirebildim ancak.elimdeki tüm para 8 günlüğk tatile gidecek ama olsun.mutlu olacağım.1 sene boyunca çalıştığımın karşılığını bulacağım inş:)))

o da psikolojine yatırım şekerimm :))

canım altına yatırım uzun vadede olursa kazandırır zaten düşecekte çıkacakda ama kaybetirmez diye düşünüyorum uzun vadede

canım bu işi ciddi ciddin anlayan varsa yazsın düşüncelerini çok iyi olur:) benimde az birikmişim var altın mı yapsam diye düşünüyorm sen gibi?

altın alıp zarar edeni görmedim. ama borsayla biraz ilgilenirsen daha iyi kazanabilirsin. paranın ufak bi kısmıyla başlar biraz alışırsın önce, sonra daha büyük oynarsın. maliye de okumuşsun. çok da karmaşık değil...
tabii sadece bankada duracağına değerli kalsın dersen altın iyidir.

ben olsam kesinlikle altın alırdım

geçen sene cumhuriyet altınını 370 liradan almıştım şimdi alış fiyatı 510-520 lira arası.

bende 3 senedır calısıyorum maasımda ıyı.bankaya attım bı ara 1 2 derken baktımkı parayı bıtırmısım elımde 200 300 tl gıbı bır para kaldı.bende 1 2 senedır altın alıyorum butceme gore ceyrek yarım ne alabılırsem yada gram.1 ay boyunca kendımı sıkmadan bozuk para bırıktırıp yarım gram alırım onada.altınlar bendede durmaz sevgılım kasasında bende olunca bısey begenır bozdurur harcarım dıye her ay ona verıyorum.su anda sadece altınlardan karım 750 800 tl arasında.ılk ceyrek aldıgımda 70 75 tl su anda 135 tl dusun 1 ceyrekten karımı.

bende hıc dusunmeden altın al artı bugun aldım yarın bozdurcam dıye degıl uzun surelı bozdurmayacagına emınsen al.dolarda aldım bı ara kazandırmıyor param ha tl ha dolar pekte bır farkı yok.

merhabalar bayanlar
bana tavsiyeleriniz nelerdir merak ediyorumm

Altın hesap açtırabilirsin.

Son düzenleme:
kızllar yatırım yapmak para biriltirmek çok güzel ama bence fazie girmeyin helal paraya haram sokmayın.. unutmayım haram helali alır götürür... bakara suresi 275. ayeti okuyun.

X