Birinden hoşlanınca yapılacaklar

Neden ilk adımı erkek atmalı ki?
Bence kadınlar seçmeli ya. Onu seçenlerden, şu yine iyiymiş diye seçmemeli.
Belki benim seçtiğim beni düşünmüyor ee napmalıyım yani beni fark etsin diye cins cins hareketlere mi girmeliyim önce o gelsin diye?
Mantığı anlamadım. Belki ben hoşlandım haberi yok onun.
İlla benden hoşlanan birilerini fark edip mi aralarından seçmeliyim?
Acayip mantıksız geldi ilk ondan bekle demek.
Bu konuda olur belki diyeceğim ama yine uymuyor konu sahibi ondan bir şeyler görmüş kendince, arkadaşları senden hoşlanıyor vs demiş öyle düşünmemeye başlamış ki ondan adımı beklemiş.
Sen boş ver onu.
Tırtmış o her türlü.
Arkadaşına anlatacağına size anlatsa imiş.
Bından sonrasına bakın.
Siz beğendi iseniz siz belli edin. Değer falan düşmez ya.
Değer düşüyorsa zaten her türlü mantığa uymayacak biridir.
Önce ben gidersem şöyle mi diye düşünür dediğiniz erkek kendi gelse bile başka şeyde kafa yapısını ortaya koyar.
Onu da dehleyin gitsin zaten.
Şuan yollarımız ayrıldı zaten.İkimizde bitirdik üniversiteyi.Aynı şehirdeyiz ama birbirimizle görüsmüyoruz.Inst harici numaramız bike yok birbirimizde.Aradan bir kaç ay geçti bu olay olalı.Ama içimde bir şüphe kaldı benin .Siz benim yerimde olsaydınız ne yapardınız peki?

Boş vakti olan biri varsa bana özelden yazabilirmi? Bu konuda birkaç şey sormak istiyordum 😊

Şuan yollarımız ayrıldı zaten.İkimizde bitirdik üniversiteyi.Aynı şehirdeyiz ama birbirimizle görüsmüyoruz.Inst harici numaramız bike yok birbirimizde.Aradan bir kaç ay geçti bu olay olalı.Ama içimde bir şüphe kaldı benin .Siz benim yerimde olsaydınız ne yapardınız peki?
O kişiye adım atmazdım tabii.
Ben sorunuzu bından sonra birinden hoşlanırsam nasıl ilerlemeliyim diye sorduğunuzu sanmıştım.

Yoğun bi hoşlanma duygusu olsaydı illa ki mesaj falan atardı ekleyip bırakmazdı. Siz bilirsiniz gene ama bence adım atmaya gerek yok gibi ya

Bu konuyla ilgili birkaç şey daha sormak istiyorum.Müsait olan bana özelden mesaj atabilirmi

Çok utanıyorum.Kendimi aşamıyorum.Şimdi aylar sonra beğensem direk ona yürüyor gibi olmazmıyim.Onun çalıştığı bir işyeri var.O işyerinin instagram sayfası var ve hep onu paylaşıyorlar.Oda o sayfayı takip edip beğeni atıyor.Ben hesabından o sayfayı takip edip onun oldugu fotoları beğensem anlar dime hoşlandığımı? Ya karşılık vermezse rezil olma gibi bir durum olmazmi
Yo rezil olmazsın
Niye rezil olacaksın
Birini beğenmek suç mu ?

Ekleyen kişi sohbeti başlatmali. O sizi ekledikten sonra illa sizin fotograf beğenmeniz gerekmez. Ekleyen kendisi, bir Merhaba yazabilir ilgileniyorsa.

Dışarida da ayni şekilde tanişmak istiyen ya direkt kendisi gelip tanişmak isterdi ya da varsa ortak arkadas vs devreye sokup ayni ortamda olmaya calisip orada sohbet başlatirdi ya da bir sekilde bulup eklediyse kendisi Merhaba diyip tanişma başlatirdi.
Müsait olursanız size özelden mesaj atabilirmiyim bu konuyla ilgili bir şey sorucam .Tavsiyenizi almak için

ilk adımı kimin attığının pek önemi yok bence. erkek arkadaşıma ilk adımı ben atmıştım, sonrası tabi ki karşılıklı olmalı.
bir merhaba deyip ya da fotografini begenip karsilik alamasaniz ne olur ki. icinizde kalmasindan iyidir 😄
Size özelden mesaj atabilirmiyim? Bu konuyla ilgili birsey sorucam

X