Biriside bişi söylesin lütfen

Ayazvealaz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2015
12
1
35
Merhabalar, 2 yıllık evliyim 14 aylık bi bebeğim var. Özet geçmem gerekirse eşim evlendiğimiz günden beri boşanmak istedi. Öncesinde çok mutluyduk severek evlendik. Sebebi artık beni sevmemesiymiiş. Hamile kaldığımda sürekli aldırmak için yalvardı yakardı. Asla kabul etmedim bu sebeple hamileliğimden bugüne kadar aldatmadığı kadın etmediği hakaret kalmadı. Maddi durumu çok iyi. Sürekli kavga çıkartıp Kıbrısa giderdi arkadaşlarıyla. Alkol kumar herşey var. Ben iki sene boyunca iyi olması için çırpındım durdum evliliğimi kurtarmak adına. Normalde beni ve çocuğunu gercekten çok sever bir dediğimizi iki etmezdi çok şükür herşeyimizde yolundaydı. Ama son zamanlarda birdenbire Değişti. Evimiz kira, en küçük bi tartışmamızda eşyalarını alıp evi terkediyo 10/15 gün ne ne arıyo nede ben arayınca ulaşabiliyorum. Beş Kuruş parasız bırakıp kendi hayatını yaşıyo. Defalarca evsahibiyle muhattap oldum evden çıkartmaması için. En son tartışmamız 15 gün önce oldu. Inanın çok basit bi sebepten dolayı. Büyüttükçe büyüttü yetmedi kalkıp bana vurdu defalarca bebeğimin gözü önünde. Evimizdeki herşeyi kırıp dağıttı. Sonra polisi aradı gelin eşim evimizi dağıttı çocuğumuza vurdu diye. İnananiliyomusunuz. O arada esyalarını topladı beklemeye başladı. Bende o sinirle bi kaç hakaret ettim ağlamaya başladım meğer o arada beni videoyaya kaydediyomuş sadece benim konuşmalarımı ama, delil olarak saklıcakmış.( öncesindede bir kez video ve ses kaydı yapmış haberim olmadan) Kısacası polislerle birlikte evden ayrıldı gitti. 15 gündür bebeğimin benim ve evimin tüm ihtiyaçlarını ailem karşılıyo. Hiç bir maddi yada manevi desteği yok. Boşanırsak aileme sığınamam yapamayız birlikte. Kendisinden o kadar zenginliğinin içinde bi beklentim yok sadece küçük bi ev tutsun oğlum ve bana geçinebileceğim kadarda nafaka. Ama işin aslına gelirsek ben eşimi seviyorum, oğlumuzda çok düşkün ona en azından Çocuğum biraz büyüyüne kadar boşanmak istemiyorum. Peki Bunlarla beni boşayabilirmi? Kusurlu onun olduğuna dair elimde kanıtlarımda var şahitlerimde. Hakim bunları göz önüne alıp davayı reddedermi sizce? yardım edin nolur gerçkten artık napıcağımı bilemiyorum. Tek düşüncem oğlumun sağlığı ve psikolojisi. /// Bu arada 1 hafta önce Avukatı aradı çekişmeli Boşanma olarak dava açılacakmış sizin Söylemek istediğiniz bişi varmı dedi. Evet boşanmak istiyorum ama anlaşmalı olarak kabul edersede olur dedim. Şartlarım sadece aylık 3000₺ nafaka bide yeni bi ev tutsun içini dayayıp döşesin tüm kira ve diğer ödemelerin kontratları onun adına olsun dedim. Diğer evimiZdeki hiç bişi istemiyorum dedim bardağından koltuğuna kadar hepsi onun olsun. Söylemiş avukat beyenfim kabul etmemiş. Ailesiyle yaşasın aylık 1000₺ veririm sadece bide çocuğun velayetini veririm Demiş. Lutfetmiş yani sevgili kocam velayet için....! Asla kabul etmiyorum dedim sonra tekrar aradı eşiniz biraz daha Düşünmek istiyo dedi boşanmak için ptesi yada Salı arıcakmış sizi oturup konuşmak için. Şimdi bekliyorum aramıyo, ben arayamıyorum çünkü engellemiş. Napim ben sizce nolur bi fikir verin. Açıkçası artık bende soğudum istemiyorum. Ama oğlum tekrar herşyi gözden geçirmek istiyorum

Anam uzun uzun da yazıyom ya.
"Kardeş sen sado mazo musun?" şunu yaz geç böörtlen, diy mi ya.
Ek: Benim adama okuttum adam "bi yerden sonra 'kocam bebeğin bacaklarını kopardı yedi gene de sustum sakat çocuğumun psikolojisi bozulmasın diye' diyecek diyerek okudum" dedi.

Son düzenleme:
ilginç bu kadar zenginseniz neden kirada oturuyorsunuz ve
Merhabalar, 2 yıllık evliyim 14 aylık bi bebeğim var. Özet geçmem gerekirse eşim evlendiğimiz günden beri boşanmak istedi. Öncesinde çok mutluyduk severek evlendik. Sebebi artık beni sevmemesiymiiş. Hamile kaldığımda sürekli aldırmak için yalvardı yakardı. Asla kabul etmedim bu sebeple hamileliğimden bugüne kadar aldatmadığı kadın etmediği hakaret kalmadı. Maddi durumu çok iyi. Sürekli kavga çıkartıp Kıbrısa giderdi arkadaşlarıyla. Alkol kumar herşey var. Ben iki sene boyunca iyi olması için çırpındım durdum evliliğimi kurtarmak adına. Normalde beni ve çocuğunu gercekten çok sever bir dediğimizi iki etmezdi çok şükür herşeyimizde yolundaydı.

şu işaretlediğim yerlerdede çelişki açık..
kısaca konu garip.

Oglunuzun sağlığını ve psikolojisini düşündüğünüzü söylüyorsunuz ama ona bu hayatı layık goruyorsunuz..
O çocuğun psikolojisini ve sağlığıni ancak o adamdam ayrilarak ve çocuğunuzu sağlıklı bir ortamda büyüterek düşünebilirsiniz bence.. Bırakın çekişmeli boşanmayi felan bir an önce kurtarın kendinizi bu ortamdan.

Bu kadar sorunlu evlilik..bu kadar sorunlu koca..ve israrla dogurdgnz cocuk?
Madem esiniz istemiyodu o cocugun günahi neydide bu kadar sevgisiz adama bi cocuk verdnz ?

Fake değilsen koparabildiğini kopar. İstemese de 1000 tlden fazla nafaka vermek zorunda. Siz de girin bi işe çalışın kirayı kendiniz ödeyin her şeyi karşıdan beklemeyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…