Birlikte yaşamak, düzenli ilişki her şeyi öldürüyor mu?

selam sevgili kk hanimlari,

Üç aydır her haftasonu birlikte geçirdiğim ve görece heyecanlı istekli bir iliski içinde olduğum kişiyle geçen hafta aynı eve taşındım.
Normalde ne zaman bulussak, tüm zamanlarda uyurken bile dokunun adam, heyecanla seviştiğim adam bu, uyanınca yarim saatte kollarinda filan geçiriyordum hemen kalkmiyorduk ya da sevistikten sonra bile uzun uzun süre sariliyorduk.
İlk dört gün yine heyecanla seviştik, birlikte güzel zaman geçirdik
Ama şimdi ne olduysa bir mutsuzluk var bunda, sevişmek istemiyor dokunmuyor öylesine öpüşler gunaydin iyi geceler yanaktan.
Christmasi annesinde geçirdik üç gün, haftaya arkadaşıyla tanistirmak istiyor.
Ama biz ev arkadaşı gibi bir şeye döndük.

Uzun süre evinde yalnız yaşadıktan sonra biriyle yaşamak zor gelmiş olabilir.

Ben 31 yaşındayım o 38 belki yaşından dolayi artık isteksiz mi bilmiyorum, kaç gündür sürekli yorgunum diyor.

Yani ne oluyor anlamıyorum, ayni evde birlikte yaşamak iliskiyi öldürüyor mu heyecanı öldürüyor mu?
Bir ben mi böyleyim herkesin başına geliyor mu?
Ne yapmaliyim taşınmalı mıyım yoksa anlamaya mi çalışmalıyım?
Zaman kaybı mi?
İki insani bir arada tutan şey nedir

Not: bu arada yılbaşı dolayısıyla izinli ve biz 7x24 yanyanayiz
Ayyy bence zaten hiçbir çift 7/24 öyle mıçmıç olmamalı. Sağlıklı ilişki için biraz özel alan zaman ayırın. Konuşacak bir şey de kalmaz.

Evlilikte ailelerle, arkadaşlarla vakit geçirmek bence insanı diri tutuyor sonra özlüyorsun bu hafta gitmeyelim başbaşa kalalım diye ve o hafta dolu dolu güzel geliyor.
Yada haftada bir herkes kendi ark. İle vakit geçirmesi vs.
Evde de durmadan ona odaklanmayın çok sıkıcı olur.

Hayir evleniyosun kalassa bosuyosun bi daha evleniyosun. O da kalassa gene bosuyosun falan kalas olmayan bulana kadar evlen bosan evlen bosan evlen bosan 😆

Aslında suç kadın da. Birinci de ağzın yandı ikinci de yandı 3 ünde neden evleniyorsun? Bu kadınlar maddiyatçı yada menfaatçidir zaten evliliği paravan olarak kullanıyorlar.
Yoksa tekrar evlenmesi için insanın çok bilinçlice hareket etmesi gerekirdi iyice analiz gözlem yapması gerekirdi.Birde doğru insan seçme konusun da ya da ilişki yürütme de sıkıntıları vardır. Hep karşı tarafta suçlanamaz bence. 😂
Demek ki boşanmak kolay birşey ki evlenip boşanıyor ve yorucu gelmiyor. 😂

Dedim ki böyle cahilce şey yazmaz boşuna demeyeyim diye eklemedim sadece soruya cevap vereyim dedim güldürdünüz.😂
Oda kolay hanımefendi kolay evlenipte boşanırsam çat diye size haber veririm merak etmeyin zira hiç acımam. Hem boşa konuşmam ben birebir boşanma süreçlerin de bulunduğum akrabam arkadaşım ve çevremde ki kadınlar bunun ispatıdır. İster kabul edin ister etmeyin siz boşanamazsınız o gücü kendinizde bulamazsanız zayıf karakterlisiniz diye milleti genelleyemezsiniz.
Demagoji yapmayın rica ederim...
Tamam 😂 niye bu kadar celallendiniz anlamadım. lütfen seviye…

Konu sevişmek değil sadece her gece sevişmese bile sarilarak uyuyan adam gitti yerine arkasını dönüp uyuyan bir model geldi bir haftada, ama 7×24 beraberiz ayni evde
Sizin ev arkadaşlığınızı beğenmemiş, yalnız yaşamayı özlüyor ve bunh da böyle belli ediyor.

Bazen gel gitleri oluyor yengeç erkeklerinin sal biraz o kendi kendine yaklaşır takılma bişey olmaz herkes her gün aynı olmaz

Kalasın biriyle nikahsız zina edeceğime kalasın biriyle evli biriyle aynı evde yaşarım. Ha kalasligindan bıktım mi o zaman da devletin bana verdiği Hakları da alıp boşarım

Zina etmek, haram görmek gibi dini terminolojiyi kullanıp insanları yargılayıp kendi hayatında çözüm olarak en ufak başı sıkıştığında modern yasaları sunmak çok samimiyetsizce değil mi?

Sizin libido bayağı yüksek eğer çok istekli, şehvetli davranırsanız (o an isteksiz olan erkeğe) bu da içten içe tiksindirir hatta bazı erkekleri bilinçaltında korkutur bile (yetememe korkusu) Doğal olarak adam topuklar işin sonunda dikkat edin yani 😂
Anlıyorum bazen sadece öpüşme koklaşma bile yeter kafasındasınız ama kimse bunu 7/24 devam ettirmez sevgiyle bir ilgisi yok

işte düşünün ki ülkenin en akılları kadınlarından biri bile nikahı savunuyor işte yazmışsıniz ya bizler devletin verdiği haklara muhtaç olmayan kadınlarınz diye Müge anlı muhtaç mi da nikahı savunuyor nasıl da kendinizle çelişiyorsunuz

Konudan bağımsız ülkenin en akıllı kadınlarından biri olduğunu nerden çıkardınız? M.Anlı gibilerin hitap ettiği kesim belli, izleyen kesim belli kusura bakmayın ama gazeteciliğin bitirildiği bir ülkede en başarılı araştırmacı gazeteci ödülüne falan inanıyorsanız o sizin bileceğiniz iş tabii

Konudan bağımsız ülkenin en akıllı kadınlarından biri olduğunu nerden çıkardınız? M.Anlı gibilerin hitap ettiği kesim belli, izleyen kesim belli kusura bakmayın ama gazeteciliğin bitirildiği bir ülkede en başarılı araştırmacı gazeteci ödülüne falan inanıyorsanız o sizin bileceğiniz iş tabii
Ama he he Müge anlı ve onu izleyenlere laf etmediğiniz kaldı size göre herkes salak kimse akıllı dgeil en akıllı sizsiniz

Müge Anlı bana göre zeki bir kadın. 😀 Türkiye gibi yerde ortalama üstü bir zekaya sahip olduğu aşikar çünkü kendi kendine yetebilen güçlü bir kadın figürünü her zaman temsil etmeye ve empoze etmeye çalışır kadınlara sürekli okuyun der bu yönde eleştiri yapar.
Ayrıca eşini tek hatasında silip atmış bağımlı birisi olmadığını gösteriyor bu sadece gazeteci kimliği de yok hukuk bölümü de okumuş sürekli kendini geliştiren bir kadın sadece alt tabakadan eğitimsiz insanlar izlemiyor Türkiye de tanımayanı yoktur.
Nikahsız yaşayanlara asla kötü bir cümlesi yok saygılı biri ama nikahın kadının haklarını koruduğunu söylemişti hukukun için de biri olarak da. Nedense burda ki bazı kesimi rahatsız ediyor bu çok enteresan.
Çok öyle TV'ye çıkıp adamın resmi başkası ile evli olduğunu öğrenen çocuğumla beni orta da bıraktı diyen kadınlar falan.

Ama he he Müge anlı ve onu izleyenlere laf etmediğiniz kaldı size göre herkes salak kimse akıllı dgeil en akıllı sizsiniz

Ülkede en temel sözel zeka olarak okuduğunu anlamama oranı belli %40’larda… Hiçbir yorumumda bahsi geçen kişiye ‘salak’ kendim gibileri de en akıllı olarak nitelendirmedim. Gerçi üslup olarak he he kıvamına cevap vermek zaman kaybı olacaktır ama yine de yazacağım.

Hemen hemen her vakada hukuk ihlalleri yapılan, televizyonculuk etiğinin alt sınırlarını zorlayan, Mike Hammer gibilerin kötü bir tatlı taklidi olan türkiye şubesi gibi durur gözümde sadece daha gerçekçi. Bunların Türkiye şubesindeki isimleri ben idol olarak almıyorum bu benim çok zeki olduğumu göstermez sadece ufkumun dar olmadığını gösterir. Konu bağlamına burdan bakabiliyorsanız okuduğunuz anlayabiliyorsunuzdur zaten.

Ha bir de kişisel olarak ne medyada ne de gerçek hayatta şovenist açıklamalar yapanları (gelişmiş ülkelerde sunuculuk yapmış olsa o gafları sebebiyle feci öttürürler) haddi olmadan parmak sallayanları pek ciddiye almıyorum (zaten 6 yıla yakındır türk programlarını da izlemiyorum habercilik anlayışı belli) bizim ülkemizde çoğunluk bunların peşinden gitmeyi sever.

İnsanlara ne kolay geliyor nikahsız birlikte olmak nikahsız aynı evde yaşamak.. Allah sonumuzu hayr etsin.

Ülkedeki kadınlar sizin değer ve inanç yargılarınızla yaşamıyor hatta üzüleceksiniz ama söyleyim gayet inançsız kadınlar var mesela evlilik dışı doğum yapan büyütenler falan var da var yani…

selam sevgili kk hanimlari,

Üç aydır her haftasonu birlikte geçirdiğim ve görece heyecanlı istekli bir iliski içinde olduğum kişiyle geçen hafta aynı eve taşındım.
Normalde ne zaman bulussak, tüm zamanlarda uyurken bile dokunun adam, heyecanla seviştiğim adam bu, uyanınca yarim saatte kollarinda filan geçiriyordum hemen kalkmiyorduk ya da sevistikten sonra bile uzun uzun süre sariliyorduk.
İlk dört gün yine heyecanla seviştik, birlikte güzel zaman geçirdik
Ama şimdi ne olduysa bir mutsuzluk var bunda, sevişmek istemiyor dokunmuyor öylesine öpüşler gunaydin iyi geceler yanaktan.
Christmasi annesinde geçirdik üç gün, haftaya arkadaşıyla tanistirmak istiyor.
Ama biz ev arkadaşı gibi bir şeye döndük.

Uzun süre evinde yalnız yaşadıktan sonra biriyle yaşamak zor gelmiş olabilir.

Ben 31 yaşındayım o 38 belki yaşından dolayi artık isteksiz mi bilmiyorum, kaç gündür sürekli yorgunum diyor.

Yani ne oluyor anlamıyorum, ayni evde birlikte yaşamak iliskiyi öldürüyor mu heyecanı öldürüyor mu?
Bir ben mi böyleyim herkesin başına geliyor mu?
Ne yapmaliyim taşınmalı mıyım yoksa anlamaya mi çalışmalıyım?
Zaman kaybı mi?
İki insani bir arada tutan şey nedir

Not: bu arada yılbaşı dolayısıyla izinli ve biz 7x24 yanyanayiz

Sevgilin sıkılmış olabilir evliler dahil sıkılıyor. Temas bağımlısı olan insan bile bazen kendine ayrı alan yaratmak istiyor. Öyle bir anda gemileri yakıp taşınmaya falan kalkma ama çok da yapışma derim. Biraz akışına bırak

X