Biten evlilik

Dedm sen GT. Gtmio. Okdr yorgunki kalbim ve beynim. Artık ona laf anlatmak bile istemiorum. Dava olana kdr sabretcem mecbur

Dedm sen GT. Gtmio. Okdr yorgunki kalbim ve beynim. Artık ona laf anlatmak bile istemiorum. Dava olana kdr sabretcem mecbur
Kalmaya mecbur hissediyorsanız kendinizden taviz vermeyin. Yemeğini önüne koymayın yaklaşmasına izin vermeyin çamaşırlarını yikamayin.

Bana kalırsa muhattap olmamaya çalışın. Bırakın kimle oluyorsa olsun Allah büyük bu kötülükleri yapıp mutlu olan birini hiç görmedim. Bir an önce bu ortamdan kendinizi kurtarın. Yeni bir işe girin hatta ailenizin yanında, bu sayede yeni arkadaşlıklar kurmuş olacaksınız. O kadın ve adamıda kendi pisliğinde bırakın. Allah onların azgınlıklarını arttırmış ki onun adını anmasınlar diye.

"İnkâr edenler, kendilerine vermiş olduğumuz fırsatın sakın onlar için hayırlı olduğunu sanmasınlar. Onlara verdiğimiz fırsat ancak günahlarını arttırmaya yarıyor. Onlar için alçaltıcı azap vardır.(ali imran 178)"

Siz hiç beni salak yerini koyuyorlar diye düşünmeyin, siz güçlü bir kadınsız. Bu durumdan en kısa sürede kurtulmaya bakın. Sakın onların oyunlarına vs gelmeyin.

Biz daha öncede böle dava açtık mahkeme görüldü sonra gidipp. Vazgeçtik . 15 gün falan süresi vardı. Boşanma sonuçlanmadı yani

Tamam hala evlisiniz onu anladım da benim söylediğimle alakası yok yazdığınızın. E siz hala ayni evdesiniz demek ki ilişkiniz devam ediyor diyip mahkeme davayı reddedebilir, örnekleri mevcut.

Allah razı olsun

Tamam hala evlisiniz onu anladım da benim söylediğimle alakası yok yazdığınızın. E siz hala ayni evdesiniz demek ki ilişkiniz devam ediyor diyip mahkeme davayı reddedebilir, örnekleri mevcut.
O dava açtığımızda aynı evde yaşadık ama boşadı hakim onu diorum

Aynen halada rahat davranio sanki bişi olmamış hicbisi yapmamış gbi. Sorun yok dio gözümün içine baka baka aptal yerine koyuyo beni. Delil sunsam önüne sorun bu desem evi başıma yikar
Edepsiz güçlü olunca haklı suçlu olurmuş . Ne halt yiyorsa yesin asla geri adım atmayın kadınlık gururu onuru var

Edepsiz güçlü olunca haklı suçlu olurmuş . Ne halt yiyorsa yesin asla geri adım atmayın kadınlık gururu onuru var
Az öncede dedm üçüncü şahıslar sorunumuz yillardir dedm. Yok öle bişi dio. Gözümle gördüm dedm salak yerine koyma dedm. Bn herşeyi biliorum bilmio gbi davraniorum dedm. Sende ondan sorun yok saniosun nasılsa bunu herturlu kandiriom diosun dedm. Konuyu değiştirip kapadı teli

Haklısınız. Hala bile bana bı sorun yokki dio.nasil yok diom.senden yana yok bnden yana var Diom. Açıkça solesem sinirlenio. Korktgm için bitene kdr ses etmicem. Çünkü sinirlennce gözü görmuo bisi
Kaç yasındasınız

Allah bildiği gibi yapsın ama aynısını sen yapsan kim bilir evde neler olur artık cinayet mi işlenir Allah korusun bilemiyorum böyle erkekleri gerçekten meydanda ibretlik iyi bir dayak attıracaksın

O dava açtığımızda aynı evde yaşadık ama boşadı hakim onu diorum

Ben yüzde yüz reddeder demedim zaten reddedebilir dedim. Öyle bir yetki, ihtimal var yani kanunen. Bu sefer o yetkinin kullanılmayacağının garantisi var mı? Habire aynı evde yaşayıp boşanma davası niye açıyorsunuz sonunda barışacaksınız?

Sürekli bosancam dio ilkinde bı şans daha verdik. Busefer kimseye söylemedik yoksa abisi ablası eşimi arayıp vazgecirio. Bnde önceden daha özguvensizdim. Şimdi kararlıyım artk dava btnce gidicem.

Sürekli bosancam dio ilkinde bı şans daha verdik. Busefer kimseye söylemedik yoksa abisi ablası eşimi arayıp vazgecirio. Bnde önceden daha özguvensizdim. Şimdi kararlıyım artk dava btnce gidicem.
Adam istemiyor işte, burdan da bir şekilde dönmesin iş, dikkat edin. Yoksa çok çirkin yerlere varacak.

Bilmediğim için soruyorum anlaşmalı boşanmalarda mahkemeye katılmak zorundamisiniz sizin yerinize avukatlarımız katılsa olmuyormu? Daha fazla kalıp siniriniz bozulmazdi en azindan

Onu sevdiginden değil. Kadın zengin ve evlenmezler onla dost hayatı yaşamak hoşuna gidio sanrm
Benim ex eş şerefsiz ben boşayinca aynen boyle beni aldattıgi , yaşlı, zengin o.pu ile bosanmadan 1 ay sonra evlendi.Sevgi vs değil para varsa, kadında cinsellik konusunda sınırsızsa erkekler bayılıyor.Sizden bosaninca o da koşarak evlenebilir.
Bosanin gitsin.Kendinize yazik etmeyin

38 btio . 84 luyum
Eeee siz bunları soleyınce sankı yapmıcskmı. Ben bılıorum bılmıomuş gıbı davranıyorum dıyınce korkacak mı? Eşiniz bır vıcdansız. Hakkınıza girmeye devammı edeceksınuz? Çok mu zengın? Çok mu yakışıklı?Ya da ne olur sa olsun? Bizler kendı hakkımıza giriyoruz.

Boşanmakla Bence en iyisini yaptin cocuk yoksa boşver herkez kendini padişah saniyor kendi hayatina bak bu erkek ler niye böyle aptal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…