Biten evlilik

Yani daha neyi bekliyorsunuz ben anlamadım
Siz varken de , beraber kadınla
Yani varlığınız bişeyi değiştirmemiş
Aynen. Bu son yakaladigimdan sonra bir insan çekinir dimi tekrar görmemden? Bn geçen şifresini çözdüm girdim kadını sildim engelledim. Amacım tepkisi veya napicagi. Bana gelmiş dioki. Bnm telimimi karıştırdın bı çocuk vardı silinmiş. Bnde mahsus dedmki. Bn silsem cocukmu silerim yoksa başkalarınimi dedm. Dungece gizlice bakım dedm şifreyi değiştirmiş yine. Gündüz tesaduf gördüm şifreyi. Bı baktım kadını bı erkek ismiyle tekrr kaydetmiş. Oda yetmio. Birde bunun halasının torunu var bayan. Onlada bı işler cevirio ama bilmiom. Mübarek gün Allah bildiği gbi yapsin

Aynen bn duzelsin yıkılmasın die çok direttim. Başkası olsa gitmişti şimdiye. Hala gtmemi istemedini soluo bnde dedmki tek bı hatani daha görürsem busefer konusmucam gtcem dedm. Dungece baktım silmeme ramen kadını tekrr erkek ismiyle kaydetmiş. Allah'ın cezası. Sabah farketti soruo telimimi karıştırdın die. Kavga etmemek için sonra konuşalım dedm .ama bn sabaha kdr uyumadım sinirden.israrla.sole dedi. Evt baktım ve gerçeklerle yuzlestim dedm.bn konuşmak istemedikce ısrarla soruo. Sonra üste çıktı tabi yine. Bn nie telini karıştırmışim falan. Baktım hakaret edio bnde o kadına hakaret ettm. Önceden yattigin kadınlarla görüş bide bana laf et dedm.delirdi. bağırdı çağırdı. Tehditler etti gtti.

Ailem yakın olsa bı dk durmam . 1000 km var aramızda.

Arkadaşım adam seni evde hizmetçi gibi kullanıyor dışarda da romantizm yaşıyor bırak şunu sen aptallık ediyorsun Bi kez yapan bidaha yapar düzeltemezsin

Arkadaşım adam seni evde hizmetçi gibi kullanıyor dışarda da romantizm yaşıyor bırak şunu sen aptallık ediyorsun Bi kez yapan bidaha yapar düzeltemezsin
O kadın bnden yaşli paralı.yoksa romantizm istese bnden gtmezdi.para için sanrm peşinden ayrilmio. Aynn 5 yıldır düzelmedi. Nezmn görüştüklerini yakalasam kavga çıkarıp konuları kapadı üstünü. Kadın bizden 1000 km uzakta yasio ama mesajlasmasi bile aldatmadir. Buna göz yummami beklio sanrm. Ama bn bu şüpheyle DHA fazla salak yerine konmak istemiorum. Oyuzden beni kandrmasina müsade etmicem artık dava btsn gtcem.hatasini anlicak ama geç olucak. Çok uyardım çok yakaladım bu kadınla akillanmadi. Bn 39 yaşındayım eşim 42 . Kadında nerdeyse 50 yaşında. Yazık emeklerime

Öyle koca olsa ne olacak varken de yalnızsınız bolanınca bence kuş gibi hafidleyeceksibiz üstünüzden yük kalkacak yaptığı pislikleri de gözünüz görmeyecek ayrıca sizi aldattığını mahkemede ispat ederseniz ondan misliyle tazminat talep edersiniz alırsınız da

Herşeyin karsiliom suyunu bile ayağına getriom halada o kadınla neden yazıdır görüşür biri. Bakimliyim.ilgiliyim.yaşimdan küçük gosteriorum. Beni beğenio ve heryere gezmege benle gider.oyle dışarı hayatıda yok . Arkdslariyla gezme vs.oda yok. Evin bnm ihtiyacımı eksik etmez.iş olmadığı günler evde benledir. Bazen öle çıkar bı tür atar gelir. Öle gece gezmesi alkol vs onlarda yok. Ama bu yaptığı kadınla gorusme konusu beni salak yerine koyması. 1000 km uzaktaki eski görüştüğü bu kadınla hala neden irtibat kurduğu. Ve yakalama ramen hala buna devam etmesine anlam veremiorum

Kafa başka yerde kocanın alt kısma da tekmeyi koyun kafanın olduğu yere doğru yavaştan hatta hızlıdan defolup gitsin .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…