Bitmesini bekleyemedimm :)

emossh

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2013
278
52
33

Canlarımmm sonunda herşey bittiii haydiii 7 sayfaya :)

Kızlarrrrrrr, Perdelerim takıldıı 6. Sayfada yorumlarınızı çok merak ediyorum öpüldünüzzz

:nazar: Önce mutfağımdan başlayım $CAM01781.jpg $CAM01777.jpg $CAM01773.jpg $CAM01772.jpg $CAM01684.jpg $7008A_KremGri.jpg Perdem gri simdi zebra perde :)

:nazar:Oturma odam $CAM01856.jpg $CAM01855.jpg $CAM01854.jpg $CAM01748.jpg Beyaz hafif simli duvarlarımda bu arada beyaz gri simli perdem uzun yere kadar düz hafif simli Fon olarakta turkuazı terzih ettik

Yatak odam $IMG-20140314-WA0004.jpg $CAM01697.jpg $CAM01695.jpg Yatak odasında boydan boya halıları pek sevmediğim için beyaz sadece kapı girişiyle ebeveyn banyosu önüne gelecek kadar 1 metrelik halı aldık oda beyaz perdelerim krem uzun yere kadar fonlarım pudra pembe :)

Misafir odam $CAM01909.jpg $CAM01850.jpg $CAM01847.jpg $CAM00740.jpg Bu odamında perdeleri hafif Krem yere kadar yerden 1 karış yukarı kadar dantel fonları ise sütlü kahve

Gelelim hole gerçi pek resim yok artık olanı ekleyeceğim $CAM01831.jpg $CAM01910.jpg dresuarın üzerinde gri aynamız var

Evim tamamı ile bitsin herşeyiyle paylaşacağımm :) :KK16: Güzel yorumlarınızı bekliyorummmmm

Son düzenleme:
Her sey cok $ik bitmis halini de merak ediyorum :)

Köşe koltuğunu çok beğendim canım, ama sanırım mobilya seçiminden dolayı salonun biraz daralmış, bir de ben renkli tonlardan yana olduğum için kahverengi koltuğun rengi çok koyu buldum sadece daha açık bir renk olsa daha ferah olurdu gibi, onun dışında herşey çok hoş, Allah ağız tadıyla oturmayı nasip etsin. :KK34:

Son düzenleme:
Çok güzel ve ferah bi ev olmuş :nazar:
güle güle oturun.. Bitmiş halinide bekliyoruz..
Bu arada kahverengini hiç sevmem ama salonunuza güzel olmuş hem farklı olmuş artık tercih edilmiyo diye.. hemde şık durmuş..:KK42:

Köşe koltuk takımımız aynıymış çok beğendim tabiki :) her şeyini çok beğendim iyi günlerde kullan inş

Merak etmee her ayrıntıyı tek tekk atıcammm çokkk teşekkürlerrr senin düğününe azz kalmışşş heyecan durumun nasıl :KK16:

Heyecandan geberiyorum desem yeridir ben de bi an once senin gibi evimi yerlestirmek istiyorum :))

Bende evimin esyalarini degistirecem burdan baya fikir ediniyorum.sizin dekorasyonunuzda cok guzel olmus .gule gule mutlu gunlerde eskisin islh

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

çok duru sade gözü yormayan ve bir o kadar da şık cici bir evin olmuş. içinde mutlu mesut seneler geçirirsin inşallah :)

güle güle oturun ... :nazar::nazar:
en cok halılarınızı beğendim .. :KK16::KK16:

Turkuazlı oda favorim oldu, halısına bayıldım. Herşeyin çok güzel olmuş güle güle kullanın. Yuvan bereketli olsun, her gün huzurla dolsun inşallah canım. :KK16:

Köşe koltuğunu çok beğendim canım, ama sanırım mobilya seçiminden dolayı salonun biraz daralmış, bir de ben renkli tonlardan yana olduğum için kahverengi koltuğun rengi çok koyu buldum sadece daha açık bir renk olsa daha ferah olurdu gibi, onun dışında herşey çok hoş, Allah ağız tadıyla oturmayı nasip etsin. :KK34:

canım öncelikle teşekkür ederim yorum için resimleri telefondan çektim çok koyu çıktı hatta mobilyalarımızı ilk aldığımızda kahverengi görünen o misafir odasındakiler mobilyacıda çektim ilk resimleri eve geldimm bakıyorum bakıyorum yok içime sinmiyor en son nişanlıma söyledim yok renkler içime sinmiyor diye sonra tekrar gittik mobilyacııya resimle aslında alakası yok o krem rengi mesela beyaza çok yakın o kahve tonlarıda sütlü kahve odanın ışığı sarı birde telefondan çekince çok koyu çıktı aslında bu kadar koyu değil :) yoksa bende resimlere her baktığımda yanılgı içerisindeydim :KK16:

Çok güzel ve ferah bi ev olmuş :nazar:
güle güle oturun.. Bitmiş halinide bekliyoruz..
Bu arada kahverengini hiç sevmem ama salonunuza güzel olmuş hem farklı olmuş artık tercih edilmiyo diye.. hemde şık durmuş..:KK42:

Çokkk teşekkür ederim aslında ilk seçimim benim herzaman beyaz ve canlı renklerdir ama bunlara aşık oldum dinlenme koltuğunu sonradan eklettik bir 3lü daha olsaydı odayı boğardı aynı şekilde hiç sevmem kahve tonunu ama nedense almaya gidince beyaz hem yatak odası hemde misafir odası için bana çok çiğ geldi o sebeple bu modeli aldım hemde modası geçmiycek renkler diye sanıyorum:KK16:

Köşe koltuk takımımız aynıymış çok beğendim tabiki :) her şeyini çok beğendim iyi günlerde kullan inş

Amin inşallahh canım köşe koltuğumu ilk rapsodide gördüm sonra aynısını başka bir yere özel odama göre yaptırdım :KK16:

X