Bitmeyen çilem

Neyse siz ve evladiniz kurtulmuşsunuz Allah yolunuzu açık etsin inşallah ❤ kendinden farki yoksa daha iyi en azindan başkasının başını yakmamış olur
Elhamdülillah çok şükür kurtaran Rabbim e canım.. öyle tabi colugunu çocuğunu birkaip peşine düşmüş aynı karakter işte Allah'a havale ediyorum

Allah yardımcın olsun inşallah bende bir çocukla bosanip mücadele eden annelerdenim hayat şartları zor ama eminim güzel günler göreceğiz. Kırdıysam özür dilerim sevgiler
Estağfurullah çok uzun zaman geçmiş unuttum gitti ,umarım sizde iyisinizdir

Bunların hepsi bir süreç elbette geçecek. İlk hatayi ilk gününde sana vurduğunda kıskançlığa bağlayarak yapmışsın. İkinci hatayı yatakta istedigini yapmadın diye sana vurduğunda onu terk etmeyerek yapmışsın. Üzgünüm ama sen gozgore göre kör olmuş ve belkide korunmadan hamile kalmışsın. Hatan çok. Kimsenin bedduasına ona buna suç atıp kendini aklama. Ama kendini suçlayıp hayatını da mahfetme. Çocuğun babasız büyüsün nolcak. Böyle manyakla annesi öldüresiye ondan bundan samaroglani gibi dayak yiyeceğine huzurlu sakin bir ortamda büyüsün. Evet zor ama dışını sikacaksin. Çocuğunu buyuturken ise girersin hem onu buyutur hem hayatına bakarsın. Sana zarar vermesin de. Gerisi önemli değil.

Beni bir kez döversen sana yazıklar olsun, ikinci kez döversen bana yazıklar olsun.

Güncelleme mi okumamissin sanırım ilk dönemler yaşımın etkisi ile diyelim gözlerim kör du kurtulmak kolay olmadı ama bitti boşandım oğlumun velayeti bende mesleğim var çalışip dimdik ayaktayim oğluma da bakıyorum iyiyiz 3 yıl Olacak artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…