Bitmeyen dertlerim ! 2. bolum

psikolojim bozuluyor diyor..Git o zaman tedavi ol dedim. benim psikolojimi daha fazla bozma dedim.. kendimi ezdirmem kadini veririm ama verdikce beni tehdit eder..

2. cocuk olayina bile girmek istemiyorum.. 2. cocugun hakkina gitmis olurum belkide mutsuz evlilikle..
Sonra insanlar gelmis bana 2. cocuk dusunuyormusun diyor.. yazik yanliz kalir diyorlar.. cunku bilmiyorlar neler yasadigimi..

Aayyy bir yerden sonra okuyamadım .

Cidden sizi böyle tehtid
eden adamla nasil evli kalabiliyorsunuz? Bana biri öyle laflar edecek görürdü gününü.

yatağı ayıracak kadar soğudunuz adamla otobüs gezisinde,mağazada ne işiniz var?
adamla birlikte gezerseniz sizin ciddiyetinizi anlamaz ki. çocukta ister tabi.
Bebegim icin.. biliyorum tuhaf ama kendisi bana baski yapiyor.. bak evli ciftler geziyor.. biz tatile bile gidemiyoruz diyor..

Hadi bugun gezelim diyor istemiyorum diyorum tekrar baski yapiyor..
Su an Turkiyeye takmis durumda, tutturdu gidelim bir kac ay sonra.. ben calisiyorum dedim.. o zaman ben giderim bebekle diyor... CIKMAZDAYIM GITMEK ISTEMIYORUM KENDISIYLE.. bu kez annem kiz kardesim bakar diyor.. Bebegi nasil birakayim ben annenler bakamaz calisiyorlar diyorum laftan anlamiyor..

Ben evi terkettigimde, kiz kardesi abim kendisine kotu birsey yapabilir demisti..

Annemde bebegi babasindan ayirirsan Allah iyi demez cocuguna birsey olabilir dedi..

Ne bileyim VICDANMI DESEM.. CIKMAZDAYIM

Daha iyi gebersin işte siz de kurtulursunuz. Sizi tehdir eden biri ölse daha iyi değil mi??

Ayrıca pallavraaa yani adam gamsız eli cebine gitmiyor elkızı için intihar eder mi bu adam sizce?

Neyi bekliyorsun onu merak ettim

Ben evi terkettigimde, kiz kardesi abim kendisine kotu birsey yapabilir demisti..

Annemde bebegi babasindan ayirirsan Allah iyi demez cocuguna birsey olabilir dedi..

Ne bileyim VICDANMI DESEM.. CIKMAZDAYIM
Bu vicdan yaptığınız adam yıllardır sizi sömürüyor, her türlü şiddet görmüşsünüz, ölümle tehdit ediyor.

Bunun adı vicdan değil başka birşey ama yazmayayım.

Konu sahibesi geçende de konu açtınız millet akıllar verdi ama bir gıdım ileri gidemediniz. Madem boşanmayacaksınız konu açıp milleti verem kanser etmeyin bari. Arayın polisi, tehditten şikayetçi olun koyun boşanma davasını sonra da sınırdışı edilmesi içind ava açın. Bu kadar. Bir şey yapmayacaksanız da kırın dizinizi yaşayın bu kene bitiyle.

Cidden sizi böyle tehtid
eden adamla nasil evli kalabiliyorsunuz? Bana biri öyle laflar edecek görürdü gününü.
Bu adam tehlikeli.. bunu cok iyi cozdum.. beni manipule ediyor.. mesela 5 dakika once tehdit ediyor beni 5 dakika sonra hic birsey olmamis gibi alisverisi ben odeyeyim.. sunu ben yapayim diyor.. sonra tekrar basa sariyor

Bu vicdan yaptığınız adam yıllardır sizi sömürüyor, her türlü şiddet görmüşsünüz, ölümle tehdit ediyor.

Bunun adı vicdan değil başka birşey ama yazmayayım.
Yazin.. ben zaten net ve dobra yorumlar bekliyorum..

ne olabilirki ben ondan sogudum isinamam daha..

Bu adam tehlikeli.. bunu cok iyi cozdum.. beni manipule ediyor.. mesela 5 dakika once tehdit ediyor beni 5 dakika sonra hic birsey olmamis gibi alisverisi ben odeyeyim.. sunu ben yapayim diyor.. sonra tekrar basa sariyor

Adam tehlkieli değil siz kafasızsınız kusura bakmayın. Boşanın çıkın gidin uzatmadan. Adam sizin paranızı yiyor, sırtınızdan Avrupada yaşıyor. Durum bu. üstüne hakaret ve tehdit dinliyorsunuz. Bu adamdan boşanın isterseniz ben ücret talep etmeden size hakaret ederim özelden bakın bedavaya yapıcam üstüne para vermek zorunda değilsiniz.

Ben önceki konuyu bilmiyorum.
Bu adamla ilişkiniz nasıl başladı nasıl böyle bir yaratığa evrildi?
Bu kişinin mezuniyeti nedir?
Siz nerde ne iş yapıyorsunuz?
Bu adama neden siz bakıyorsunuz?
Evin gecimini hep siz saglarken bu ne yapmayi planlıyor?
Ailesi nerde ne yapıyor?

BOSANMAK ISTIYORUM.. AMA BAZEN KADINLAR CIKMAZDA KURTULAMIYORLAR.. BENDE BUNLARDAN BIRTANESIYIM.. INSAN YASAYAMAYINCA BILEMIYOR..

Yahu deli misiniz adam baktı ki yatak döşek ayrı boşanacaksınız, çocuğu kaçırmak peşinde. Boşanırsan çocuğu vermem der ya da size eziyet için çocuğu alır kaçar gider kalırsınız öyle kimse bulamaz çocuğu. Sizin yapacağınız tek şey var boşanmak ve bu adamı sınırdışı ettirmek. Çocuk mocuk vermeyin bu adama deli misiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…