Bitmeyen dertlerim ! 2. bolum

Jolyss

Guru
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2011
3.712
2.364
Merhaba arkadaslar BITMEYEN DERTLERIM'LE ilgili actigim birinci konumu okuyanlar biliyor :) Bu anlatacaklarim 2. bolumu

Evliligimdeki sorunlar bitmiyor arkadaslar. Ozetlicem hepsini :

- Esim ise girdi ancak hala kira ve fatura odemiyor. Kendisinin soylemesini bekliyorum ama adamda tik yok.. gecen gun turistleri gezdiren acik otobuse bindik.. parasini kendi odedi.. bana diyor bunuda bana odettinya sana helal olsun.. bak alirim parayi senden diyor.. sonra yemek almaya gittik baktim elini cebine atmiyor.. acaba yaniliyormuyum dedim ama gercektende yanilmiyorum artik.. isine gelince alisverisi oduyor oda nadir.. cocugun kresi odenecekmi diye soymuyorn. elektrik faturasindan bile haberi yok
- Is'ten geliyor, ah benim, ah kolum, ah ayakklarim, cok yorgundum surekli ayni
- Her tartisma esnasinda tehdit ediyor beni. Beni arabadan indirip kafami gozumu patlatirmis.. Olum'um onun elinden olcakmis, elinde kalacakmisim
- 2020 yilinda kolundan is kazasi gecirdi.. kolunda ufak bir sorun var.. guc kaybi ve kas yirtilmasi.. bugun ekografi yapildi yine ufak bir sorun cikti.. bu girdi depresyonlara.. Haline sukret, beterin beteri var dedim.. vay efendim neymis ben neden boyle konusmusum.. kolumu kiracakmis
- Ben neden cocukla ilgilendigim kadar kendisiyle ilgilenmiyormusum.. Gecen gun bebegimin bakim yapiyordum.. adam demezmi burnumu temizlesene !!! yani gercekten pes artik dedim, tamam ya tamam git isine diyor bana
- Ben neden yataklari ayirmisim, arkadas gibi yasiyormusuz evde, mutlu degilmis, bu sekilde devam edemezmis, bebegimi ona verecekmisim oyle ayrilacakmis benden, bende veremem dedim.. Soguttun beni herseyden, anla artik dedim..
- Arkadaslar ayrica bu adam ne zaman telefonumu elime alip birseye baksam benden suphelenmeye basladi.. halbuki kendi halimde bir insanim. Cocugumla vakit geciriyorum.. ya bu tehlikeli degilmi ?!
- Ailesine karsi saygisizmisim, halbuki saygimda hic bir zaman kusur etmedigimi dusunuyorum
- Gecen gun magazadayiz, pantolonunu duzeltiyor milletin icinde inanin utandim yetmedi bu sefer bokserini duzeltti.. bunu defalarca yapti uyarmama ragmen hala devam ediyor.. genirme huyuda var :KK43: SOGUDUMMMMMM
- Kanepe takimini begenmemis, degistirsekmi diyor.. masa aldim onun parasini bile odemedi
- Surekli beni asagiliyor.. nede olsa ben rahat islerde calismisim.. ben okudum diye kendimi birsey zannediyormusum.. kendisi gibi surunmemisim.. iftira ustune iftira
- Ailemin karsisina gecip mukemmel es rollerine giriyor.. psikolojimi bozup senin zaten psikolojin bozuktu diyor
- Ablam bize cekecek mesela, ufff niye geliyorki.. hafta sonu degilmi baska zaman gelsin diyor.. sonra ablamin karsisina gecip yine mukemmel insan rollerine giriyor
- Bu son 2 haftadirda surekli bebegimizin yanina bir tane daha gelsin istemezmisin diyor.. bana psikolojik siddet uyguluyor.. yeter artik diye bagirdim..
- ayrica inanclarima bagli oldugunu bile bile sen bosuna namaz kiliyorsun diyor, sana hakkimi helal etmiyorum diyor.. eslerin birbirlerinin uzerinde haklari vardir diyor.. ve hassas oldugum konular oldugu icin kendimi sucluyorum bu sefer.. acaba gunahmi istiyorum, acaba yatagi ayirmam gunahmi ..

arkadaslar bu arada gercekten 0 detaylara girmek istemiyorum.. SOGUDUM ISTEMIYORUMMMMMM

Son konu beyefendi Turkiye'ye tatile gitmek istiyormus.. bende dedimki calisiyorsunya dedim.. karisma benim isim diye bagirdi bana.. hatta ve hatta bebegimide goturecekmis ben gelirsem gelirmisim gelmezsem annesi kiz kardesi bakarmis.. Cocuk bensiz durmaz dedim.. Seni ilgilendirmez diyor.. bende nasil ilgilendirmez evladim o benim dedim.. Inanin kendisiyle gitmek istemiyorum.. ve cocugumu kesinlikle gonderemem.. adam resmen kendi cikarlari icin calisiyor.. evin yuku yine bende..

Pazartesi bende ise basliyorum sukurler olsun.. ekonomik ozgurlugum var ama karsimdaki insan SORUMSUZ.. NARSIST OLABILIRMI ? CUNKU GECEN GUN SEN NARSISTSIN DEDIM. cok alindi

Son düzenleme:
Narsist veya değil, böyle devam edecek misiniz?
Hayir devam etmek istemiyorum.. kendiside cok iyi biliyor.. ama bebegimi alamayacagini bildigi icin evden gitmiyor..

Mutsuzmus.. ben mutsuzum BIKTIMMMM bunun tehditlerinden.. Bazende defol git evden diyor.. bende gidecek biri varsa o ben degilim dedim.. Alacagim o cocugu senden diyor..

Ailemle paylastim ama anlamiyorlar..

Eşiniz sizinle evlenip yurtdışına gelmiş etmediğiniz bırakmamış neden göndermiyorsunuz evden. Defolsun gitsin. Sizi ölümle tehdit adamla ne cesaret beraber yaşıyorsunuz hâlâ?

Narsist olup olmamasının hiçbir önemi yok. Narsist olmasa bile psikopat ruhlu biri olduğu kesin.

Bazı konuları ve sahiplerini cidden anlayamıyorum 🤷

Hayir devam etmek istemiyorum.. kendiside cok iyi biliyor.. ama bebegimi alamayacagini bildigi icin evden gitmiyor..

Mutsuzmus.. ben mutsuzum BIKTIMMMM bunun tehditlerinden.. Bazende defol git evden diyor.. bende gidecek biri varsa o ben degilim dedim.. Alacagim o cocugu senden diyor..

Ailemle paylastim ama anlamiyorlar..
Bir Avrupa ülkesinde misiniz? Gönderin adamı evden. Gerekirse kilidi değiştirin, uzaklaştırma aldırın. Çocuğu koz olarak kullanıyor. Nasılsa alamaz.

Yoo bence ruh hastası .
Bu adama ikinci bir çocuk verme , civciv bile bakamaz bence .
Sorumsuzluk almış başını gidiyor . Saygısızlık diz boyu .
Yatakları ayırmak isabet olmuş , kocalık görevlerini yerine getirene kadar kadınlık yapmayın .

Bir Avrupa ülkesinde misiniz? Gönderin adamı evden. Gerekirse kilidi değiştirin, uzaklaştırma aldırın. Çocuğu koz olarak kullanıyor. Nasılsa alamaz.
Evet avrupa ulkesindeyim.. 2 kez evi terk ettim.. gidip aileme beni kotuluyor.. :KK43: cok iyi insan rollerine giriyor.. sonra gelip bana ben kotu bir insan degilimki diyor

Evet avrupa ulkesindeyim.. 2 kez evi terk ettim.. gidip aileme beni kotuluyor.. :KK43: cok iyi insan rollerine giriyor.. sonra gelip bana ben kotu bir insan degilimki diyor
Sizi manipüle etmeye çalışıyor. Kendiniz yazmışsınız neler yaptığını. Normal biri değil. Bunu da aileniz dahil kimseye kanıtlamak zorunda değilsiniz. Orada haklarınızı da daha iyi korursunuz. Beklemeniz hata.

Adam turkiyeye geldiğinde satın evi başka yere gidin bulamasın sizi bir daha.Ayy saçma oldu ama tam olarak bu geçti aklimdan vallahi.

ablacim para sende, güc sende , ne diye cekiyosun bu adamin kahrini ?
sanirim avrupada yasiyosunuz , bosasan orda kalabilir mi ? yatsin kalksin sukretsin sana . bosa donsun turkiyeye gorsun gununu. bildigim kadariyla tr ye gelirseniz babasinin izni olmadan cocugu yurt disina cikaramiyorsun oyuzden dikkatli ol . ordada cocugu alip trye kacmasini onleyecek bisi var mi ? tam kim nerenin nasil vatandasi ogren alabilecegin bir tedbir varsa cicugun 2 ebeveyninin olmadan yurt disina cikarilmasiyla ilgili onu ogren . bu senden ayrilacak para biriktiyor oyuzden harcama yapmiyor

Narsist ya da herhangi bir şey ne fark eder ne olduğu? Ne olduğunu bilmem ama ne olmadığını biliyorum İNSAN değil, KOCA hiç değil.

Siz evli olduğunuza emin misiniz ben ne okudum demin? :KK57::KK57:

Ekonomik özgürlüğünüz de varmış bu üç kuruşun hesabını yapan, uluorta geğiren, public ortamda donunu düzelten, apış arası kokan hanzoyla neden hâlâ aynı evdesiniz?

ben narsistlik konusunda uzman değilim, onu bilemem

ama eşiniz tipik olarak yurtdışında 937483657604 tane aynından gördüğüm öküz Türk koca..elbette türkiye'de de var bunlardan da orada çalışmasa da sosyal yardım filan aldıkları için daha bir ayrı model oluyorlar, oralardaki öküzlükler daha bi başka.

nedne çekiyorsunuz bu modeli ben onu anlamadım.

X