Bitmeyen ev meselesi 😒

Yanlis yapmiyorsun ama tartismadan, akillica yap

ay töbe estağfurallah şeederken de girecek değiller nasılsa, belki her gece sevişip sevişip uyuyakalıyorlar :)

eşinizin bu huyu yüzünden kendisinin istememesi lazım annesi ile yaşamayı
Onu düşünmüyor ki ya da kendisinin ayıp yaptığını:)

Eşime kaç kez rahatsız olduğumu dile getirdim ama bana dedi ki kötülüğüne gelmiyor sonuçta kaldırmak için geliyor dedi

Takribi 35 sene sonra kaynana olurum ve bdv den çıkardıgım sonuc, muhtarımız bile ayrı olsun. Kimsenin huzurunu bozmak istemiyorum, tatlı tatlı gelip gitsinler istedikleri zaman. Oğluma da karınla nasıl anlasırsan öyle yapın, orda oturun dıyecegım. Kımseyi yanımda yöremde istemiyorum. Haklısınız çünkü

Eşime kaç kez rahatsız olduğumu dile getirdim ama bana dedi ki kötülüğüne gelmiyor sonuçta kaldırmak için geliyor dedi

ay iyi bari size "kızım evine git bak saat kaç oldu" demiyor. karikatür gibi kadın ama eminim yaşarken çok sinirdir :)

Annesi yokken kim uyandırıyormuş. Ne saçma bir savunma

İstemediğin birşey için bukadar sebep sunmana asla gerek yok. İstemiyorum bitti. Kvden tek yaşıyorsa onun oturduğu evi yaptırıp o evdemi yaşayacaksınız. Ben böyle anladım. Eğer boyleyse eşin çok uyanık davranmak istiyor. Sizden başka kardeslerde var anladığım kadarı ile neden kocan eve konmak istiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…