Biz anne olmak isteyenlerin paylaşım alanı

kızlar lütfen bana acilen bişeyler söyleyin bgün dr tahlil istedi iğneyi vurulduktan sonraki 15. günüm bugün kan tahlili sonucum 6. çıkmış sizce geç döllenme olabilirmi bu kadar 3 gün sonra testi tekrarlamamı söyledi ne olduğunu anlayamadım korkuyorum olmamıştır diyorum ama niye yüksek çıksın diyorum sonrada kızlar lütfen yardım dua edin lütfen bana :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

kızlar lütfen bana acilen bişeyler söyleyin bgün dr tahlil istedi iğneyi vurulduktan sonraki 15. günüm bugün kan tahlili sonucum 6. çıkmış sizce geç döllenme olabilirmi bu kadar 3 gün sonra testi tekrarlamamı söyledi ne olduğunu anlayamadım korkuyorum olmamıştır diyorum ama niye yüksek çıksın diyorum sonrada kızlar lütfen yardım dua edin lütfen bana :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
Canim pek takip edemiyorum burayi ne ignesi vuruldun? Bhcg mi 6 cikti?

çatlatma iğnesi hayatım ewet bhcg 6 çıktı çok telaşlıyım sewineyim mi bilemiyorum korkuyorum :KK14::KK14::KK14:
Bilemedim ki canim benim. Geç döllenme olabilir tabiki ama değer böyle mi çıkar bilmiyorum. Ama burdan bir arkadas kan tezti yaptirdi negatif cikmisti, sonra tekrarladi testi, hamileydi. En kotu ihtimalle 3 gün sonra ogrenceksin[emoji5][emoji5][emoji5] insallah hamilesindir.

Bilemedim ki canim benim. Geç döllenme olabilir tabiki ama değer böyle mi çıkar bilmiyorum. Ama burdan bir arkadas kan tezti yaptirdi negatif cikmisti, sonra tekrarladi testi, hamileydi. En kotu ihtimalle 3 gün sonra ogrenceksin[emoji5][emoji5][emoji5] insallah hamilesindir.

hamie olduğumu dr un ağzından duymak istiyorum artık sağlıklı bi gebelik yaşamak istiyorum bi kere kimyasal yaşadım Rabbim göstermesin kimseleere böyle gebelik inşallah meleğim annesine tutunuyodur daha yenidir

hamie olduğumu dr un ağzından duymak istiyorum artık sağlıklı bi gebelik yaşamak istiyorum bi kere kimyasal yaşadım Rabbim göstermesin kimseleere böyle gebelik inşallah meleğim annesine tutunuyodur daha yenidir
Insallah canim, allah kimseyi bebeğiyle sinamasin. Icini rahat tut. Kimyasal gebelikten sonra genelde saglikli gebelikler duyuyorum. Insallah seninki de oyle olacaktir.

Insallah canim, allah kimseyi bebeğiyle sinamasin. Icini rahat tut. Kimyasal gebelikten sonra genelde saglikli gebelikler duyuyorum. Insallah seninki de oyle olacaktir.

benşm kimyasal gebelik yaşadığın 9 ay oldu canım aylardır uğraşıyoruz Rabbim yüzümüze güler inşallah bu sefer

dilegimm canim benimmm su an bisey demek cok zor mecburen bekkicez ins gec dollenme olmustur duam seninle gelişmeleri yaz mutlaka öpüyorum seni

hicranım dualarını eksiltme benden lütfen sen hamişsin Rabbim dualarını kabuş eder inşallah daha yenidir şuan bişey söylemek için çok erken bende biliyorum c.tesi günü test tekrarı istedi o gün gelmez bana hiç

canım inş sende sağlıklı bi doğum yaparsın kendi tercihim dr um bana bıraktı sagolsun bi de bazı şartlar bunu gerektirdi hayırlısı bakalım...:KK49::KK49:
Hayırlısı olsun tabi ki canım,kendin ve bebeğin için hangisini doğru buluyorsan onu yap zaten.ben de sezeryan olacağım,hep diyordum ki;keşke ilkimi normal doğursaydım,şimdi sezeryan olmak zorunda kalmayacaktım v.s,ama ne oldu biliyo musun,oğlum biraz iriceymiş,yani ilkini normal de yapsam bunda yine sezeryan olacakmışım,dr. söyledi,dediğin gibi herşeyin hayırlısı canım.
ayy canim valla aynen öyle hissediyorum düşünüyorum bu günler hic bitmicek ömur boyu hamile kalacakmis bu koca gobusle yasayacakmis gibi hissediyorum su son ay asir gibi geldi hic.doguramicam sanki :KK52::KK52::KK52:
aynen bir daha normal kıyafetler giyemeyecekmişsin gibi filan :) ama doğumdan sonra aklına bile gelmiyor bu günler, kafa öyle bir gidiyor ki,çoğu zaman hafızanı zorluyorsun bazı şeyleri hatırlamak için.zeycan 18 ine gün almış seninki de demekki o aralar gelecek,aynı haftasınız ya.

Hayırlısı olsun tabi ki canım,kendin ve bebeğin için hangisini doğru buluyorsan onu yap zaten.ben de sezeryan olacağım,hep diyordum ki;keşke ilkimi normal doğursaydım,şimdi sezeryan olmak zorunda kalmayacaktım v.s,ama ne oldu biliyo musun,oğlum biraz iriceymiş,yani ilkini normal de yapsam bunda yine sezeryan olacakmışım,dr. söyledi,dediğin gibi herşeyin hayırlısı canım.

aynen bir daha normal kıyafetler giyemeyecekmişsin gibi filan :) ama doğumdan sonra aklına bile gelmiyor bu günler, kafa öyle bir gidiyor ki,çoğu zaman hafızanı zorluyorsun bazı şeyleri hatırlamak için.zeycan 18 ine gün almış seninki de demekki o aralar gelecek,aynı haftasınız ya.

ay balım minişine maşallah bende hemen hemen 3350 gibi doğum yaparım hicranın yaramazı şimdi gelesi yok korkuyodu hicranım şimdide minişi gelmiyo..herşeyin hayırlısı olsun...:KK49::KK49::KK49:

ayakkabilar elbiseler herseyi yenilemeyi düşünüyorum doğumdan sonra :KK9: olmuyor çünkü .... Saglikli sihatli olsun da başka bisey istemem rabbim hepimize yardım etsin inş.... Senin minigede maşallah canım bende kilosunu merak ediyorum 36 da 2800du cuma kontrol var bakalım 38.hafta

gamse canim ilayda psiko dilketin opera falan nasil görüşüyor musun minikbebusimde hiç gelmedi doğumdan sonra

evet canım hepsiyle görüşüyorum ilayda bebek denemeye başladı yeniden psikom beklemede dilketinin kızı olacak opera da iyi oda beklemede :) minik bebişimin arını hiç durmuyor ondan dolayı gelemiyordur söyliyim gelsin dimi ama:)

kızlar nasılsınızz haberlerinizi almak mutluluk verici konuşma sohbet olmasa bile bari haberlerinizi yazınnn

X