Biz anne olmak isteyenlerin paylaşım alanı

günaydın kızlar,size güzel haberler vermek isterdim ama öyle olmayacak
ben geçen hafta pazartesi erken doğum yaptım,prematüre bebek doğurdum,gebelik zehirlenmesi ve yüksek tansiyon sebebiyle bebeğim gelişmediğinden acil sevkedilip sezeryanla doğum gerçekleşti,32 haftamdaydım ama 30 haftalık gibi kalmıştı bebeğim,şuan yoğun bakım ünitesinde yatıyo,1090 gr ve 2000 grolmasını bekleyeceğiz,b mübarek günlerde kızıa duanızı bekliyorum,aslında ordaki bütün bebeklere ve annelere gerçekten zor bir durum,

zor bir süreç bizi bekliyor en az 40 gün,size tavsiyem lütfen kendinize dikkat edin,kontrollerinizi son ayda daha sıkı tutun ,bu da bize imtihan tabii ki,biz RABBİM den yardım istiyoruz,sizinde dualarınızı,hoşçakalın

kıyamammmm ya tez vakkitte büyütsün kilo alsın büyüsün ve evinize tez vakitte cıkın inşallah allahh yardımcınız olsun cnm cok zor gerçekten

gun sayiyorum çiçeğim az kaldı inss dualarin için allah razı olsun ins sende en kısa zamanda tekrar yasarsin bu duyguları :KK16:

ALLAH kurtarsın bacım kucagına alırsın inş saglıcakla kuzucunu :KK16: aminn inşş bende bayrmdan sonra aşılama yaptrcam hayrlısı bakalım :KK16:

ben geçen hafta pazartesi erken doğum yaptım,prematüre bebek doğurdum,gebelik zehirlenmesi ve yüksek tansiyon sebebiyle bebeğim gelişmediğinden acil sevkedilip sezeryanla doğum gerçekleşti,32 haftamdaydım ama 30 haftalık gibi kalmıştı bebeğim,şuan yoğun bakım ünitesinde yatıyo,1090 gr ve 2000 grolmasını bekleyeceğiz,b mübarek günlerde kızıa duanızı bekliyorum,aslında ordaki bütün bebeklere ve annelere gerçekten zor bir durum,

zor bir süreç bizi bekliyor en az 40 gün,size tavsiyem lütfen kendinize dikkat edin,kontrollerinizi son ayda daha sıkı tutun ,bu da bize imtihan tabii ki,biz RABBİM den yardım istiyoruz,sizinde dualarınızı,hoşçakalın

canımmm cok geçmiş olsunnn..moralini yüksek tut kuzummm güzel kızını kucağına almana sayılı günler var öyle düşünn.tatlı kızımızz bu süreçleri atlatıp annesinin kucağında olucakk inş:KK16::KK16: dualarım sizinlee canımmm..

abla uzulsem mı sevnsem mı blemedım allhm buyuk ınş kızın normal kılosuna gelıp ckarsnz hstanden uzme kndını dualrım sennle:KK16:

kızlar merhabalar :KK3::KK3: nasılsınız bakalım arada giriyorum girdikçede yazmaya çalışyorum :KK9::KK9: dilerim Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmaz sağlıkla sihatle bebeklerimizi :emir_bebek::emir_bebek: kucağımıza almayı nasip eder . . . . .

canımmmmmmm derlerki hamile olanların duaları kabul olurmuş dilerim Allah'ım bebeğine sihatli upppppp uzun ömürler verir dilerim Rabbim hiç ayırmaz sizi ben çok üzüldüm ama elden bişiy gelmiyor verende Allah alanda Allah bol bol dua edelim ben kendi adıma konuşuyorum böyle durumlarda yasin okurum genelde ve çok rahatlarım içime huzur gelir bi özgüven gelir senin içinde bebeğin içinde yasin okuyacağım Allah'ım kabul eder inşAllah sen kendini bırakma olur mu Rabbim yar ve yardımcınız olsun . . . .

Canim gecmis olsun insallah rabbim insallah saglikli hi sekilde ewinize cikmayida nasip eder dualarimiz seninle

cannlarııııım ALLAH hepinizden razı olsun tek tek mesajlarınızı okudum,o kadar ihtiyacım varki dualarınıza ne olur bu hayırlı zamanlarda duanızı eksik etmeyin,kızım ve ben zor zaman geçiriyoruz,onu hastanede bırakmak çok zor oluyo,günler çabuk geçsin ve minik prensesime kavuşayım inşaallah,hepinize tek tek teşekkür ederim,kendinize çoook dikkat edin lütfen,RABBİM yardımcınız olsun inşallah:KK5::KK5:

slm kızlar,topik yine sessiz bugünlerde,msa84, canım,bu mübarek günlerde rabbim senin de sıkıntını tez zamanda gidersin inşallah,nasipse ne zaman kavuşacaksın meleğine,ne zaman taburcu oluyor,bayrama yetişiyor değil mi?

Bende bebiş istiyorum. 2 senelik evliyim ve 3 ay oldu bebek isteyeli . Rabbim inşallah aratmadan tez zamanda nasip eder.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

msa84 Allah yar ve yardimcin olsun canim.. Insallah bebisini saglikla ve saglicakla kucagina alirsin canim.. dualarimiz seninle ve kizinla...

çok şükür canım bizde baya hareketliyiz bu aralar kızım hiç durmuyor dünde bebek odasını aldık :) sen almaya başladınmı bişiler

masşallah o günleri bende görürüm inşallah canım sana bişey soracam benim gibi 17 18 haftalarda kasık ağrın oldu mu bendevarda

masşallah o günleri bende görürüm inşallah canım sana bişey soracam benim gibi 17 18 haftalarda kasık ağrın oldu mu bendevarda

kasık ağrısı ara ara hep yaşanıyor canım kanaman olmadıgı sürece hiç korkma hatta 25.haftalada bebek damarına basıyor gibi oluyor iki büklüm yapıyor insanı bu sekilde seylerdede korkma merak ettiğin bişiler olursa ara sor doktorunu bu arada ben doktorumu değiştirdim:) şimdi aklıma tkaılan bişiler olunca hemen arayıp soruyorum

X