Biz anne olmak isteyenlerin paylaşım alanı

selam kızlar nasılsınız? Uzun zamandır gırmıyordum ama bugun paylasmak ıstedım adetıme 9 gun kaldı kasıklarımda ve belımde agrı oluyor bat ı 8 ekım olan arkadaslar okuyorsa boyle belırtılerınız varmı?

cnm bnmde kasıklarımda ağrı oluyo ara ara ama geçen ayda böyle olmuştu fazla takılmamaya çalışıyorum

benimde 8 ekim kasiklarim ve belim agriyor mide bulantimda var bende takilmiyorum bu belirtilerde gecen ay kimyasal dusus yasadim bu ay kismet artik bakacagiz..

Bazen. Bastan alstrma degil cnm ya kiskancti zaten bunu biliyodum ama evlendigimzde daha fazla oldu tek basima sokaga cikamam makyaj yok sosyallik pek sevmz falan iste.

cnm Allah yardımcın olsun kıskanç bi erkekle de yaşamak zordur...neyse onun da huyu o ne yapacaksın insan bi yerde sineye çekiyo mecbur.

benim batta 8 ekim canım, kasıklarımda bata 1-2 gün var gibi hafif hafif bi ağrı, gaz ve dolgunluk hissi var belde hafiften ağrı girip çıkıyo göğüslerde ciddi bi değişiklik yok akıntı falanda yok... geçen ay göğüs uçlarımda müthiş bi yanma acıma ve kasık ağrısı olmuştu ama malesef olmadı yani belirtiler kimi zaman çok yanıltıcı olabiliyo bazen hiç belirti olmadığı halde hamile olduğunu öğrenenler de olabiliyo umarım bu ay elimiz boş kalmaz ama şahsen ben kendimden umutlu değilim çünkü adet belirtilerinden farklı bi durum yok

bu ay ne hikmetse baya yogun hıssedıyorum hamıle oldugumu ıcımemı doguyor bılmıyorum.

bnmde içime doğuyo bu ay..kasıklarımdaki ağrılar batmalar falan..hayırlı artık..bide ben bu ay incir kürü yaptığım çinde biraz fazla umutluyum sanıım

bol bol dua ettim hepsine.bakalım ilk hamişimiz kim olacak.:)rabbim hayırlısını versin.herkesin gönlündekini hayırlı kılsın.AMİN

canım benimde bat 8 ekim kasıklara ara sıra igne gibi batma oluyo ama hiç gebelige yormuyorum geçen ay ve önceki ayda olmuştu ama bebek yoktu :106:

canlar selam... bu yumurtlama döneminden sonra karın ve kasık ağrısı yaşayan arkadaşlar ben bunu çok araştırdım... yumurtla çatladığında sarı cisim diye bir olay oluyor yani serbest kalan bir sıvı bu... karın boşluğu içerisinde serbest kalıyor... dr. ultrasonla bakınca bu sıvıdan anlıyor yumurtlanın çatladığını ve bu sıvı ciddi bir ağrı yapabiliyor... kendinizi hırpalamayın nolur... bu ay rahat geçsin arkadaşlar sabır... YA SABIR

:) anlaşılan bizim yumyumlar sararmisti ondan ağrıdı:)) naber nasılsın canim

günaydın tatlışlar bugün nasılsınız bakalım....ben bu aydan ümitliyim nedense kısmet hadi bakalım....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…