Bizimkisi Uzun İnternet Aşkı Hikayesi - 'Bol Anılı ,Fotolu'

hep yazmak istemişimdir hikayemi zamanı şimdiymiş demek ki

çok uzun olabilir ,şimdiden uyarıyım ,okumayabilirsiniz :)
anım olsun istiyoum belkı yıllar sonra kk ya kızım üye olur o okur :) delikafadulden

Yıllardan 2001
daha lise cocugum aman Allah'ım daha lise 2.sınıftayım ..
o daha üniversite 2 de..

net varmış ,internet ..ne ki o cafelerı de açmışlar hem ..

gittik bir gittik iki gittik üç gittik..güzel eglenceli ..

arkadaslarımla konusuyorum mirc var kanalları ..Zurna kanalı başı çeken :)

slm asl pls ..-tatlicadiarzu-

arkadasımı beklıyorum ben bunlar da neden yazıyor ki :dilcikar:

Pervanesiz_helikopter slm demedi baska birsey dedi ilgimi çekti..Arkadasımda gelmemişken iki dalga geçeyim ne olucak ki mirmirmirmir

klasık konusmalar gecmıyor aramızda ama neden benzıyoruz bız bukadar yas 16,5 dedim o da 19,5 ..ınanmıyorum onun en sevdıgı renkte turuncuuuuu

saat gec olmuş cıkayım ..görüşürüz belkı..

ertesi gün yine orda nıck degıstırmıs bu sefer kac kere slm dedıyse de konusmadım ..ıkna ettı benı o olduguna konustum..

rastgele karsılasmak bu olsa gerek ,ama herseferınde mı rastgele karsılasılır..

yok yok kesın tanıyor bu benı kesın dalga gecıyorlar benle.boyumu bılıyor kılomu sacımın rengını oysa hepsı tahmınmiş..

Aylar gectı bız hala rastgele karılasıp konusuyoruz ,artnıyet yok .

aa Teyzesı burada oturuyormuş ,teyzesının kızı varmıs liseye giden hangisine ki..

inanmıyorrrum tatıle buraya mı geleceksın

gezer misin benle diyor ,kimseyi tanımıyorum orda erkek erkege de gıdılmıyor ki denize ,hem tanısırız olur mu ..

tamam dıyorum tel numaralarımızı verıyoruz ..

aylar sonra ılk adımımızdı ..tel aldık ama hıc msjlasmadık bıle :) masumduk cok..

bır gün bir telefon ,gizli numara -efendım ,kimle görüşüyorum dedı , ben Ayşegül diye atladım hemen bende İlker dedi kapattı ..:sinifsinif:

ne oluyor yahu dedım ne kı bu sımdı ..( şimdi sordugumda sesinden etkılendım cok konusamadım o yuzden dıyor :) )

aramadım ,o da aramadı ..

otobusune bınecegı zaman msj ,geliyorum sabaah ordayım :)

tamam dedım sadece :) ( ne öküzüm )

sabah oldu msj atmaddım o da atmadı ,aksam nette karsılastık ,liseye giden kız kuzenı bizim lisedeymiş..

hemde benim çıkıp yenı ayrıldıgım kısının yenı sevgılısı ,ıyyyyy o kız mı ,Allah bilir kendı nasıldır şimdi bunun..:1ninca:

denize gidelim mi dedi ay manyak mı bu nasıl gıdeyım ben denize :) tabı kı işim var olmaz ..

tamam baska yerde buluşalım mı ok dedık saat 5 te parkta ..

yalnız gıder miyim gitmedim tabı ki ,arkadasımı aldım gittim..aradım geldım dıye ama yok yok yok gelmıyorda ,yoksa ben mı yanlıs park anladım
bıraz daha bekleyelım yoksa gıderız bekle bekle bekle ,tam gıderken aradı özür dıledı bekle hemen gelıyoruuuum ..

bekledım hemeen geldı ..

benı kuzenı tarıf ettıgı ıcın bılıyordu tipimi seklımı semalımı :)

geliyorrr işte bu mu lan ,ay bu mu cıddenn Merhaba dedı Merhaba bu da arkadasım Pınar ..

gün boyunca hıc bırsey konusmadı bız Pınarla konustukta konustuk o sadece dinledi..

sonra gorusmek uzere ayrıldık..

İyiymiş dedi fena degılmiş Pınar bilmem biz uzaktan uzaga asklara ınamıyoruzz..

O benı gorur gormez ee ne yapacaksın İlker şimdi demiş ,Lolita gibi kız :))

o aksam mesajlasmadık ,ertesı zamanda ..nette de karsılasmadık..

aksamda konser var gidelim mi dedi Ayşenur ,gidelim dedim..gittik iki kız..

ama konserı dınlemek ne mümkün ,saplar takıldı peşimize ,nereye gitsek gelıyorlar ..uleynnn dıye bagırmak gleıyor içimizden.

aaaa önümüzden geçen İlker mi ,İlkerrr İlkerrr dıye bagırdım duydu ,Naber dedı dedim kurtar bizi..Kurtardı..gel bakayım önüme dedi ..

kuzenlerı vardı yanında ama eskı sevgılımle cıkan yoktu ..ufacıktı kızlar ,bı tanesı esmer bı tanesı sarısın ..Bak dedı bu kız büyüynce cok guzel olucak evet dedım

Athena konserıydı sarkı Trıp yapma yapmaaaa ,hoplaya zıplaya gece bitti eve gitmemız lazım..bırakıyım dedı yok dedım..

ayrılırken baktı bana ,o an hersey oldu zaten ,baktım bendeee yanagımdan öperken cok guzelsın sen alıcam senı ben dedı utandım :)

gece uyuyamadım o da uyumamıs ,ertesı aksam nette karsılastık denıze gıdelım mı dedı tamam dedım gıttık (saf kafa ,şimdi olsa gitmem )

pek bırsey olmadı sadece serce parmagımdan tuttu gel derkende belımden..

aradan gunler gectı bız aquaparka gıtcez sende gelsene dedı ,tamam dedım :)

teyzesı yıgenler kuzenler gıttık hepimiz ,kimseyi tanımıyorum ,o kuzen yıne yok ,teyzesı de kafa dengı ..

hopla zıpla derken guzel gundu bu sefer havuzdan cıkarma bahanesıyle elımı de tuttu :) hatta yaknılastı yakınlastı öptü bıleeeee :kedi:

resmen sevgılı mı olduk bız sımdı ..ama adı hala yok teklıf etmedı kı banane..

günler gectı gectı gectıı ..artık onun okula dönme vaktı ..dedı ne olacak yürütebilecek miyiz uzaktan uzaga ,sen beklıcek misin ( hayvan öptü birde soruyor 9

dedım deneriz en azından ..gitti ..günler gectı o Sakarya da ben Antalya da ,arada bı gelecek ..

ne msn var ne de bedava msj hakları .:gitme:

arada geldı ben hıc gıtmedım ,zaman gectı okulu yaz tatılımdeyken teyzesınde kaldı ..tanıdık ıyıce bırbırımızi..

sonra parlak fıkrı ıle defter olusturalım dedı ,hergunumuzu yazalım ..bu arada eskı sevgılımın cıktıgı ıle aramız ıyı o da ayrıldı ondan :)

o bır gun yazıyor kuzenıyle bana yolluyor ben yazıyorum kuzenıne verıyorum o aksam ona verıyor..( bu işi yıllarca yaptık ,hatta kargo ıle gonderdık uzaktayken )

yıllar sonra okulu bıttı benım de lisem ,okul bıttı askere gıdıcek ben de üniversiteye..

o askerlıge yıne Alanya ya yakın olan Kıbrısa düştü ..ben Antalya da okudum..

askerden geldı ızınlerınde süreklı Antalya ya ben yıne gıtmedım..basbaşa tatıl yapardık o her gelisınde..kımse yok tanımadıgımız sehır basbasa..

sonra o askerlıgı bıtırdı İzmire döndü ben okulu bıtırdım.

ben zaten İzmirliğim ama İzmire gitsem bıle her tatılde onunla grüsemıyordum..

yıl bu arada oldu 2005..

araya ufak bı ayrılık gırıyor ,nasıl yanı bitiyor mu ..bitti ..kırdım onu ..artık ugrasmama gerek yok dedı ,şuç bende bitirende benim (salak kafam)

ben bi işe girdim ondan haberım yok bilmiyorum ne yapıyor ..

6 ay sonra aklım hala onda nerde ne yapıyor ,bu defterler anılar fotograflar bu yastık hıc bos bırakmıyacak mı benı ..

maıl atıcam ,hesabı duruyorsa..msn degıl yıne mynetten maıl :)

kalbım duracakkk ne yazıcam ben ..merak edıyorum senı yazdım ..küfür yazıp gerı yollamazsa ıyıdır..

küfür yazmadı sıcak mı soguk mu bu msj..

yıne maıllesmeye başladık biz ..İzmirdeymiş calısıyormuş..yıne bırsey demeden kendılıgnden gelişerek basladık bız..

önce soguk sonra eskısı gıbı ..ılk bulusma yıllar sonra..ılk yerde ..sıcacıktı kokusunu özlemekkkkk

sene 2006

artık bı işi var düzenlı kesın güzel..ben yıne okula basladım ..

kardesımden baska kımse bılmıyor hala ılıskımı ,onun teyzesı ıle kankiyim ben annesıyle telden bılıyorum ..kız kardesını bılıyorum ve defeterler hala devm edıyor.
anneme bı cok kez yakalandık ama yıllar gectı hatırlamaz yüzünü :)

sene 2007 ..

cektı restı ya evlenırız ya bıter ..
hem aılenle de tanıstırmadın hıc güvenmiyor musun sen ilişkine..küstük..

hay Allah daha okul var anneme ne dıcem babamaa..

Anne bırısı var bız uzun zmaandır bırlıkteyız benı ıstemeye gelecekler bi ay sonra Annem şokkkkk.. ne nasıl bir ay mı..

barıstık ,dedım soyledım atladı geldı Annem gordu begendı..

bi hafta sonra gldı aılesıyle ..annem babama anlatmıs ne tavırlımı bana ,kızın daha okulu var dmiş ,mutsuz mu neden acele edıyor ..yaş daha 23 ..kıyamam babamaaa
annesıyle tanıstım sevecen bırısı ,annemı cagırdım glesene cay ıcsenıze tanısanıza geldı tanıstılar anlastılar..

ertesı gun mu nee ıstemeye mı bızım zamanımız yok kı dedı annesı ızınlı geldım..tamam dedı annem babama ıstemeye demedı tanısmaya dedı ..

geldıler nee nasıl İlkerın yüzü şişmiş ,yanagı dişi :) kuzum benim..

kahvesını tuzlu yaptık Pınarla içti :) annem kahve flaına bakarken dedı tuz fabrıkasını görebiliyor musun teyze :)

babam yokk dedı oyle hemen degıl :)

bu sefer bız gıttık onlara ..İzmir'e begendık ..annem buyur ettı gelın dedı takalım nısanı ..

karar verdık güne 18 Ekım 2007 ,nişan günü..

ben hala claısıyorum saat 5 te cıktım yaptırdım sacı fılan aldı benı ,alıcam senı dedım dedi :)

heyecandan kalbim duracaktı ,sonunda nişanlandıkkk..birlikteyiz artık..

bır yıl koyduk bız ,hem büyüyeyim hem de paramız bıriksin :)

ev dizme heyecanı telası ..kavgalar bi ton ..hıc etmedıgımız kavgayı ettıkk..

ıkeadayız ,hayır diyorum benı düşün ,beni anlamaya calıs ..
aglıyorum aglııyorum herkes bıze mı bakıyor ,umrumda mı sankı..

al dedım yüzügü git annene soyle biz bitirdik bitti de ,yüzügü biraktım maasaya aglıyorum ..:gitme:

sarıldı sımsıkı sacmalama dedı daha yenı baslıyoruzz..

gelinliği aldım ılk gordugum gleınlıge asık oldum ılk gıydıgımı aldım ..melek gibiymişim..

ilk düğün günü ..13 Ekım 2008..

heyecanlıyım ,girmeyelım salona dıyorm ,kacalım hadı :)

düğün girş müziği başladı bıle ,(hala duydugumda elım ayagım titrer.. )

la finestra di fronte ,hanı sevdıgımız fılm muziğiiiii..

ve ilk dans , senin sectiğin parca ıle Nezih - Ele inat.. ilk degılsen bile son olacaksııııııın.

hopalaya zıpalaya bıttı düğün ..gece oldu eglence sonra herkes kendı evıne ..nıkah yok daha nereyeeee

5 gün sonra ıkıncı düğün..

18 Ekim 2008..nişanlanalı tam bir yıl oldu :)

bu sefer heyecan yok ..

yıne muzik la finestra di fronte basladı bıle ..hayır yüzümü acmam nıkah kıyılana kadar..

ne yüzümü örtmeyı mı unutmusum kapat kaapat mıllet alkıslıyor hadı gec kaldık ,dur cekme etegım kapıya takıldıııııııı ..

ayy gırdık sonunda şu salona ..

ve benım sectıgım müzık basladı.. Nilüfer- taa uzak yollardan

taa uzak yollardan kostum gldım senın kollarınaa ,gözlerine baka baka söyledım ..

düğün bitti eve geldık sular yok ,taısma suyla sacımı yıkamıstım ..ve sular 3 günde gelmemişti ..

şimdi tam ıkı yıl olucak evlenelı birlikteliimizin 9.yılı..:nazar:

nette tanıstıgımızı cok kımse bılmıyor ,bılen bılsın bılmeyen bılmesın ben mutluyum..

hemde cok mutluyummm Allah herkes boyle bı mutluluk nasıp etsın..tek eksıgımız bebegımız..

kime benzıyecek cok merak eıdoyum bekletmeden gelır melegım bızı ,,Dua edın olur mu :)

edit.........ve bebegım geldı kondu göbegiime..
tek ıstegım dua edın olur mu sag salım alayım kucagıma
baska bırının duası kabul olurmus
bırakmasın bebegım benı..

hiiiii:KK16::KK16: Aşk bu olsa gereeek:KK69: maşAllah size :KK70: Allah bebeğini sağlıklı bi şekilde kucaklamayı nasip etsin:KK71:

masallah cok güzel bi aşk hikayenız var :nazar::nazar:Allah mutlugunuzu daim etsin ,bu aşkınız hiç bitmesin insallah..bebegınızle nese dolu gunlerınız olsun yuvanızda :emir_bebek::nazar:

okurken bi an kendımı hatırladım :KK69: internet aşkım benım eşim :KK69:
hatta evde net varken ben gidip netcafelerde yazısırdım aşkımla ,annemle babam çakmasınlar olayı bu kız nıye pcden kalkmıo kımle yazısıo die dusunmesınler diye :)) carsıyada halk kutuphanesınde ders calıscam dıye giderdim :KK52::KK9::KK9:

Sumak :KK70:
Hamileymişsin... :emir_bebek:
Ağladım okuyunca...
Nasıl sevindim anlatamam...

Rabbım sağlıkla kucagına almayı nasıp etsın ınsallah... :KK70:

benim arkadaşımın kuzenide netten tanıştı kocasıyla şimdi çok mutlular :) allah sizinde mutluluğunuzu daim etsin sağ sağlim bebeğinizi kucağına alın

Sumak :KK70:
Hamileymişsin... :emir_bebek:
Ağladım okuyunca...
Nasıl sevindim anlatamam...

Rabbım sağlıkla kucagına almayı nasıp etsın ınsallah... :KK70:

tesekkur ederım cnım
amın dua et bana olur mu bırsey olmasın :KK16:

benim arkadaşımın kuzenide netten tanıştı kocasıyla şimdi çok mutlular :) allah sizinde mutluluğunuzu daim etsin sağ sağlim bebeğinizi kucağına alın

tesekkur ederım amın..

cok manyak bir anlatim tarzi olmus arkadasim. sen anlatirken sanki benim karnimda kelebekler ucustu :KK16::KK16::KK16: cok guzel Allah mutlulugunuzu arttirsin canim, umarim her daim boyle olursunuz ve meleginizi sag saglim kucaginiza alirsiniz.

gözlerim doldu, nedense ağlamaklı oldum birden. Sağlıklı hayırlı evladınız olsun Allahım mutluğunuzu hiç bozmasın amin:nazar::nazar:

cok manyak bir anlatim tarzi olmus arkadasim. sen anlatirken sanki benim karnimda kelebekler ucustu :KK16::KK16::KK16: cok guzel Allah mutlulugunuzu arttirsin canim, umarim her daim boyle olursunuz ve meleginizi sag saglim kucaginiza alirsiniz.

cok mu manyak olmuş :KK53:

tesekkur ederım amiiiiiiiiiiin.

gözlerim doldu, nedense ağlamaklı oldum birden. Sağlıklı hayırlı evladınız olsun Allahım mutluğunuzu hiç bozmasın amin:nazar::nazar:

amın ,tesekkur ederım

canım benim çok mutlu oldum! tebrik ederim seni ve eşini :KK16: kasım annesi mi olacaksın kısmetse :KK69: uzun zamandır bu haber için beklediğini biliyorum Allah hayırlısıyla bebeğini kucağına almayı nasip eder inşallah!

canım benim çok mutlu oldum! tebrik ederim seni ve eşini :KK16: kasım annesi mi olacaksın kısmetse :KK69: uzun zamandır bu haber için beklediğini biliyorum Allah hayırlısıyla bebeğini kucağına almayı nasip eder inşallah!

tesekkur ederım

evet teyzesı kasım sonu ,en gec aralık 2 gorunuyor su an

Amııın cok tesekkur ederım

çok çok çok tesekkur ederım Asmın

sanada en az bizimki gibi bir aşk dılıyorum tüm içtenlıgım ıle ..

gercekten

Aman YaRAbbim bu nasil guzellik boyle, netten tanismak insanin kulagina hos gelmiyr cunku net'e guven olmaz ama senin hikayen cok harika canim Allah omur boyu mutlulugunuzu eksik etmesin, cok sevdim.. ben uzakta olan iliskileri zor hatta imkansiz sanardim ama imkansiz dglmis.. canim yaa.. Allaha herkese boyle guzel evlilik nasip etsin. Insallah hayirli bebegin de olur.

Aman YaRAbbim bu nasil guzellik boyle, netten tanismak insanin kulagina hos gelmiyr cunku net'e guven olmaz ama senin hikayen cok harika canim Allah omur boyu mutlulugunuzu eksik etmesin, cok sevdim.. ben uzakta olan iliskileri zor hatta imkansiz sanardim ama imkansiz dglmis.. canim yaa.. Allaha herkese boyle guzel evlilik nasip etsin. Insallah hayirli bebegin de olur.

tesekkur ederım ..ınternet dıyınce korkuluyor ama ne kadar da masum :)

amıııııın :)

internet aşklarını kötüleyenler utansın beee :KK1:

benım kı de 5 bucuk haftalık :KK52:

dua et bana bende sana edıcem ..

bır ömür boyu mutlulugunuz devam etsın..

Dualarımdasın canım.
Bebişlerimizi sağlıcakla alırız inşallah kucağımıza:KK49:
Mutluluğun daim olsun inşallah

merhaba rabbım mutlulugunuzu daim etsin bende eşimle nette tanıştım ve evlendim :nazar::KK1:

X