Bizimkisi Uzun İnternet Aşkı Hikayesi - 'Bol Anılı ,Fotolu'

madamcocomo

tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2008
12.354
1.422
hep yazmak istemişimdir hikayemi zamanı şimdiymiş demek ki

çok uzun olabilir ,şimdiden uyarıyım ,okumayabilirsiniz :)
anım olsun istiyoum belkı yıllar sonra kk ya kızım üye olur o okur :) delikafadulden

Yıllardan 2001
daha lise cocugum aman Allah'ım daha lise 2.sınıftayım ..
o daha üniversite 2 de..

net varmış ,internet ..ne ki o cafelerı de açmışlar hem ..

gittik bir gittik iki gittik üç gittik..güzel eglenceli ..

arkadaslarımla konusuyorum mirc var kanalları ..Zurna kanalı başı çeken :)

slm asl pls ..-tatlicadiarzu-

arkadasımı beklıyorum ben bunlar da neden yazıyor ki :dilcikar:

Pervanesiz_helikopter slm demedi baska birsey dedi ilgimi çekti..Arkadasımda gelmemişken iki dalga geçeyim ne olucak ki mirmirmirmir

klasık konusmalar gecmıyor aramızda ama neden benzıyoruz bız bukadar yas 16,5 dedim o da 19,5 ..ınanmıyorum onun en sevdıgı renkte turuncuuuuu

saat gec olmuş cıkayım ..görüşürüz belkı..

ertesi gün yine orda nıck degıstırmıs bu sefer kac kere slm dedıyse de konusmadım ..ıkna ettı benı o olduguna konustum..

rastgele karsılasmak bu olsa gerek ,ama herseferınde mı rastgele karsılasılır..

yok yok kesın tanıyor bu benı kesın dalga gecıyorlar benle.boyumu bılıyor kılomu sacımın rengını oysa hepsı tahmınmiş..

Aylar gectı bız hala rastgele karılasıp konusuyoruz ,artnıyet yok .

aa Teyzesı burada oturuyormuş ,teyzesının kızı varmıs liseye giden hangisine ki..

inanmıyorrrum tatıle buraya mı geleceksın

gezer misin benle diyor ,kimseyi tanımıyorum orda erkek erkege de gıdılmıyor ki denize ,hem tanısırız olur mu ..

tamam dıyorum tel numaralarımızı verıyoruz ..

aylar sonra ılk adımımızdı ..tel aldık ama hıc msjlasmadık bıle :) masumduk cok..

bır gün bir telefon ,gizli numara -efendım ,kimle görüşüyorum dedı , ben Ayşegül diye atladım hemen bende İlker dedi kapattı ..:sinifsinif:

ne oluyor yahu dedım ne kı bu sımdı ..( şimdi sordugumda sesinden etkılendım cok konusamadım o yuzden dıyor :) )

aramadım ,o da aramadı ..

otobusune bınecegı zaman msj ,geliyorum sabaah ordayım :)

tamam dedım sadece :) ( ne öküzüm )

sabah oldu msj atmaddım o da atmadı ,aksam nette karsılastık ,liseye giden kız kuzenı bizim lisedeymiş..

hemde benim çıkıp yenı ayrıldıgım kısının yenı sevgılısı ,ıyyyyy o kız mı ,Allah bilir kendı nasıldır şimdi bunun..:1ninca:

denize gidelim mi dedi ay manyak mı bu nasıl gıdeyım ben denize :) tabı kı işim var olmaz ..

tamam baska yerde buluşalım mı ok dedık saat 5 te parkta ..

yalnız gıder miyim gitmedim tabı ki ,arkadasımı aldım gittim..aradım geldım dıye ama yok yok yok gelmıyorda ,yoksa ben mı yanlıs park anladım
bıraz daha bekleyelım yoksa gıderız bekle bekle bekle ,tam gıderken aradı özür dıledı bekle hemen gelıyoruuuum ..

bekledım hemeen geldı ..

benı kuzenı tarıf ettıgı ıcın bılıyordu tipimi seklımı semalımı :)

geliyorrr işte bu mu lan ,ay bu mu cıddenn Merhaba dedı Merhaba bu da arkadasım Pınar ..

gün boyunca hıc bırsey konusmadı bız Pınarla konustukta konustuk o sadece dinledi..

sonra gorusmek uzere ayrıldık..

İyiymiş dedi fena degılmiş Pınar bilmem biz uzaktan uzaga asklara ınamıyoruzz..

O benı gorur gormez ee ne yapacaksın İlker şimdi demiş ,Lolita gibi kız :))

o aksam mesajlasmadık ,ertesı zamanda ..nette de karsılasmadık..

aksamda konser var gidelim mi dedi Ayşenur ,gidelim dedim..gittik iki kız..

ama konserı dınlemek ne mümkün ,saplar takıldı peşimize ,nereye gitsek gelıyorlar ..uleynnn dıye bagırmak gleıyor içimizden.

aaaa önümüzden geçen İlker mi ,İlkerrr İlkerrr dıye bagırdım duydu ,Naber dedı dedim kurtar bizi..Kurtardı..gel bakayım önüme dedi ..

kuzenlerı vardı yanında ama eskı sevgılımle cıkan yoktu ..ufacıktı kızlar ,bı tanesı esmer bı tanesı sarısın ..Bak dedı bu kız büyüynce cok guzel olucak evet dedım

Athena konserıydı sarkı Trıp yapma yapmaaaa ,hoplaya zıplaya gece bitti eve gitmemız lazım..bırakıyım dedı yok dedım..

ayrılırken baktı bana ,o an hersey oldu zaten ,baktım bendeee yanagımdan öperken cok guzelsın sen alıcam senı ben dedı utandım :)

gece uyuyamadım o da uyumamıs ,ertesı aksam nette karsılastık denıze gıdelım mı dedı tamam dedım gıttık (saf kafa ,şimdi olsa gitmem )

pek bırsey olmadı sadece serce parmagımdan tuttu gel derkende belımden..

aradan gunler gectı bız aquaparka gıtcez sende gelsene dedı ,tamam dedım :)

teyzesı yıgenler kuzenler gıttık hepimiz ,kimseyi tanımıyorum ,o kuzen yıne yok ,teyzesı de kafa dengı ..

hopla zıpla derken guzel gundu bu sefer havuzdan cıkarma bahanesıyle elımı de tuttu :) hatta yaknılastı yakınlastı öptü bıleeeee :kedi:

resmen sevgılı mı olduk bız sımdı ..ama adı hala yok teklıf etmedı kı banane..

günler gectı gectı gectıı ..artık onun okula dönme vaktı ..dedı ne olacak yürütebilecek miyiz uzaktan uzaga ,sen beklıcek misin ( hayvan öptü birde soruyor 9

dedım deneriz en azından ..gitti ..günler gectı o Sakarya da ben Antalya da ,arada bı gelecek ..

ne msn var ne de bedava msj hakları .:gitme:

arada geldı ben hıc gıtmedım ,zaman gectı okulu yaz tatılımdeyken teyzesınde kaldı ..tanıdık ıyıce bırbırımızi..

sonra parlak fıkrı ıle defter olusturalım dedı ,hergunumuzu yazalım ..bu arada eskı sevgılımın cıktıgı ıle aramız ıyı o da ayrıldı ondan :)

o bır gun yazıyor kuzenıyle bana yolluyor ben yazıyorum kuzenıne verıyorum o aksam ona verıyor..( bu işi yıllarca yaptık ,hatta kargo ıle gonderdık uzaktayken )

yıllar sonra okulu bıttı benım de lisem ,okul bıttı askere gıdıcek ben de üniversiteye..

o askerlıge yıne Alanya ya yakın olan Kıbrısa düştü ..ben Antalya da okudum..

askerden geldı ızınlerınde süreklı Antalya ya ben yıne gıtmedım..basbaşa tatıl yapardık o her gelisınde..kımse yok tanımadıgımız sehır basbasa..

sonra o askerlıgı bıtırdı İzmire döndü ben okulu bıtırdım.

ben zaten İzmirliğim ama İzmire gitsem bıle her tatılde onunla grüsemıyordum..

yıl bu arada oldu 2005..

araya ufak bı ayrılık gırıyor ,nasıl yanı bitiyor mu ..bitti ..kırdım onu ..artık ugrasmama gerek yok dedı ,şuç bende bitirende benim (salak kafam)

ben bi işe girdim ondan haberım yok bilmiyorum ne yapıyor ..

6 ay sonra aklım hala onda nerde ne yapıyor ,bu defterler anılar fotograflar bu yastık hıc bos bırakmıyacak mı benı ..

maıl atıcam ,hesabı duruyorsa..msn degıl yıne mynetten maıl :)

kalbım duracakkk ne yazıcam ben ..merak edıyorum senı yazdım ..küfür yazıp gerı yollamazsa ıyıdır..

küfür yazmadı sıcak mı soguk mu bu msj..

yıne maıllesmeye başladık biz ..İzmirdeymiş calısıyormuş..yıne bırsey demeden kendılıgnden gelişerek basladık bız..

önce soguk sonra eskısı gıbı ..ılk bulusma yıllar sonra..ılk yerde ..sıcacıktı kokusunu özlemekkkkk

sene 2006

artık bı işi var düzenlı kesın güzel..ben yıne okula basladım ..

kardesımden baska kımse bılmıyor hala ılıskımı ,onun teyzesı ıle kankiyim ben annesıyle telden bılıyorum ..kız kardesını bılıyorum ve defeterler hala devm edıyor.
anneme bı cok kez yakalandık ama yıllar gectı hatırlamaz yüzünü :)

sene 2007 ..

cektı restı ya evlenırız ya bıter ..
hem aılenle de tanıstırmadın hıc güvenmiyor musun sen ilişkine..küstük..

hay Allah daha okul var anneme ne dıcem babamaa..

Anne bırısı var bız uzun zmaandır bırlıkteyız benı ıstemeye gelecekler bi ay sonra Annem şokkkkk.. ne nasıl bir ay mı..

barıstık ,dedım soyledım atladı geldı Annem gordu begendı..

bi hafta sonra gldı aılesıyle ..annem babama anlatmıs ne tavırlımı bana ,kızın daha okulu var dmiş ,mutsuz mu neden acele edıyor ..yaş daha 23 ..kıyamam babamaaa
annesıyle tanıstım sevecen bırısı ,annemı cagırdım glesene cay ıcsenıze tanısanıza geldı tanıstılar anlastılar..

ertesı gun mu nee ıstemeye mı bızım zamanımız yok kı dedı annesı ızınlı geldım..tamam dedı annem babama ıstemeye demedı tanısmaya dedı ..

geldıler nee nasıl İlkerın yüzü şişmiş ,yanagı dişi :) kuzum benim..

kahvesını tuzlu yaptık Pınarla içti :) annem kahve flaına bakarken dedı tuz fabrıkasını görebiliyor musun teyze :)

babam yokk dedı oyle hemen degıl :)

bu sefer bız gıttık onlara ..İzmir'e begendık ..annem buyur ettı gelın dedı takalım nısanı ..

karar verdık güne 18 Ekım 2007 ,nişan günü..

ben hala claısıyorum saat 5 te cıktım yaptırdım sacı fılan aldı benı ,alıcam senı dedım dedi :)

heyecandan kalbim duracaktı ,sonunda nişanlandıkkk..birlikteyiz artık..

bır yıl koyduk bız ,hem büyüyeyim hem de paramız bıriksin :)

ev dizme heyecanı telası ..kavgalar bi ton ..hıc etmedıgımız kavgayı ettıkk..

ıkeadayız ,hayır diyorum benı düşün ,beni anlamaya calıs ..
aglıyorum aglııyorum herkes bıze mı bakıyor ,umrumda mı sankı..

al dedım yüzügü git annene soyle biz bitirdik bitti de ,yüzügü biraktım maasaya aglıyorum ..:gitme:

sarıldı sımsıkı sacmalama dedı daha yenı baslıyoruzz..

gelinliği aldım ılk gordugum gleınlıge asık oldum ılk gıydıgımı aldım ..melek gibiymişim..

ilk düğün günü ..13 Ekım 2008..

heyecanlıyım ,girmeyelım salona dıyorm ,kacalım hadı :)

düğün girş müziği başladı bıle ,(hala duydugumda elım ayagım titrer.. )

la finestra di fronte ,hanı sevdıgımız fılm muziğiiiii..

ve ilk dans , senin sectiğin parca ıle Nezih - Ele inat.. ilk degılsen bile son olacaksııııııın.

hopalaya zıpalaya bıttı düğün ..gece oldu eglence sonra herkes kendı evıne ..nıkah yok daha nereyeeee

5 gün sonra ıkıncı düğün..

18 Ekim 2008..nişanlanalı tam bir yıl oldu :)

bu sefer heyecan yok ..

yıne muzik la finestra di fronte basladı bıle ..hayır yüzümü acmam nıkah kıyılana kadar..

ne yüzümü örtmeyı mı unutmusum kapat kaapat mıllet alkıslıyor hadı gec kaldık ,dur cekme etegım kapıya takıldıııııııı ..

ayy gırdık sonunda şu salona ..

ve benım sectıgım müzık basladı.. Nilüfer- taa uzak yollardan

taa uzak yollardan kostum gldım senın kollarınaa ,gözlerine baka baka söyledım ..

düğün bitti eve geldık sular yok ,taısma suyla sacımı yıkamıstım ..ve sular 3 günde gelmemişti ..

şimdi tam ıkı yıl olucak evlenelı birlikteliimizin 9.yılı..:nazar:

nette tanıstıgımızı cok kımse bılmıyor ,bılen bılsın bılmeyen bılmesın ben mutluyum..

hemde cok mutluyummm Allah herkes boyle bı mutluluk nasıp etsın..tek eksıgımız bebegımız..

kime benzıyecek cok merak eıdoyum bekletmeden gelır melegım bızı ,,Dua edın olur mu :)

edit.........ve bebegım geldı kondu göbegiime..
tek ıstegım dua edın olur mu sag salım alayım kucagıma
baska bırının duası kabul olurmus
bırakmasın bebegım benı..

edit ....ve sanırım kızımız geldı ..esımle cıkmaya basladıgımızdan berı bir kız bebegının bıze ne kadar cok yakısıcagını söyler dururdum..

ve oldu da rabbım gönlümüze göre verdi sanırım..

ve Masalımıza yakışıcak en guzel isim ise tabi ki 'Masal' meyvemızın ısmı Masal olucak teyzelerı :)

Son düzenleme:
allah daim etisn mutluluğunuzu.bir yastıkta kocatsın inşallah. bzimki gbi enteresan olmuş. bakalım bizde mutlu son olacakmııı

maşallah size. gülümseyerek okudum. mutluluğunuz hep daim olur, Rabbim hayırlısıyla size de bir melek nasip eder inşallah... :nazar:

uvvv ne kadar uzun olmuş gercekten :)

bunlar bızım defterlerımız :)

img0554.jpg

hatta defterlerı karıstırırken ,bugunun tarıhın buldum ılk defterımızde cektım fotosunu

img0567.jpg

bu ılk defterımızın ılk sayfası ,:)

img055brb.jpg

:nazar: nekadar guzel.. allah mutlulugunuzu hiç bizaman bozmasın canım
upuzun bi ömür evlatlarınızla saglıklı ve mutlu gecsin inşallah

ALLAH mesut etsin . Akıcı bir dille anlatmışsınız . Uzun olmasına rağmen sıkıcı değildi opuyorumnanaktan

allah mutluluğunuzu daim etsin bebişinizlede mutluluğunuz perçinlensin :ecrin_bebek:

ne güzelmiş ya...
ilişkiyi yürütmek sabır işi emek işi...
siz başarmışsınız..Allah gönülden isteyen herkese de nasip etsin.
Mutluluklar...

canımmmmmmm bunu biliyordum ben ama böyle anlatman çok güzel ya canlandırdım gözümde bu ask devam etsin bebişinizde gelsina.s.

çok güzelll:sinifsinif:
:nazar:Allah hiç ayırmasın ve bi bebekle ödüllendirsin aşkınızı inşallah arkadaşımm:Saruboceq:

Ayy o kadar guzel yazmıssın ki ne diycegmi sasırdımmm :nazar: :nazar: :nazar:

tesekkur ederım :)

allah daim etisn mutluluğunuzu.bir yastıkta kocatsın inşallah. bzimki gbi enteresan olmuş. bakalım bizde mutlu son olacakmııı

insallah olur canım

maşallah size. gülümseyerek okudum. mutluluğunuz hep daim olur, Rabbim hayırlısıyla size de bir melek nasip eder inşallah... :nazar:

Amin ,tesekkur ederım.

:nazar: nekadar guzel.. allah mutlulugunuzu hiç bizaman bozmasın canım
upuzun bi ömür evlatlarınızla saglıklı ve mutlu gecsin inşallah

Amin canım tesekkurler

Mutluluğunuz daim olsun,ne hoş :))

teşekkür ederım

ALLAH mesut etsin . Akıcı bir dille anlatmışsınız . Uzun olmasına rağmen sıkıcı değildi opuyorumnanaktan

sıkılmadıgınıza sevındım :)

allah mutluluğunuzu daim etsin bebişinizlede mutluluğunuz perçinlensin :ecrin_bebek:

Amin canım :)

ne güzelmiş ya...
ilişkiyi yürütmek sabır işi emek işi...
siz başarmışsınız..Allah gönülden isteyen herkese de nasip etsin.
Mutluluklar...

evet sabır işi gercekten uzaktan uzaga ve sımdı kı gıbı ımkanlar yokken :)

canımmmmmmm bunu biliyordum ben ama böyle anlatman çok güzel ya canlandırdım gözümde bu ask devam etsin bebişinizde gelsina.s.

Amin canım benım

çok güzelll:sinifsinif:
:nazar:Allah hiç ayırmasın ve bi bebekle ödüllendirsin aşkınızı inşallah arkadaşımm:Saruboceq:

cok tesekkur ederım..

tesekkur ederım tekrardan hepinize ,baska fotolarda eklıcektım ama sıte sorun cıkardı yarına artık :)

sıkılmadan okudugunuz ıcın tesekkurler a.s.

evet uzundu:) ama hiiiç sıkılmadım okurken,o kadar güzel anlatmışsınki...anlatım dilin harikaydı öncelikle bunu söyliyim...

aşkınıza gelince,gerçekten çok emek vermişsin yıllar yıllar boyu ve sonu çok güzel olmuş....Allah bozmasın inşallahhh ve inşallah bebeğiniz olsun bu aşkın meyvesiopuyorumnanaktan

mutluluklar dilerim canım:nazar:

Haberlerde etrafda onca talihsiz ve mutsuz haberler varki.Böyle yasanmis güzel hikayeler insanin icini isitiyo yani kisaca agzi kulaklarina vardiriyorsunuz burdaki bekar kizlarin bende dahil kaydirigubbakcemile3 allah mutlulugunuzu daim etsin canim

ayyyy sumak harıka ya,
allah ayrmasın,mutlulugunuz ömür boyu sursun hep cogalsın
tez ve hayrlı zamanda bebegınıde nasıp etsın ıns canımmmmmmmmmmmmmm

davetıyen cok seker,mektuplarda ne guzel bı anı...

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyy:asigim:
canikooom :1hug: uzundu ama hic sıkılmadan bi solukta okudum valla boshayallersmile
ne tatlisin yaaaaaaaa:asigim: ne güzel anlatmissin öyleee:KK1:
bayildimmm hikayenizeeee masallah sizee opuyorumnanaktan özelliklede su cümlene bittiiimmm:asigim::asigim:
Sumak .!.:
ayrılırken baktı bana ,o an hersey oldu zaten ,baktım bendeee yanagımdan öperken cok guzelsın sen alıcam senı ben dedı utandım :)
davetiyenizde cok seker bu aradakaydirigubbakcemile3
allah mutlulugunuzu daim etsin bebeeeemmm Şeniz
:nazar:

kocaman maşallah diyorum:nazar: Allah mutluluğunuzu daim etsin bebişle süslesin inşallah:emir_bebek:
gece gece yüzümde tebessümle okudumboshayallersmile böyle uzun yıllar süren ama evlilikle sonuçlanan ve hala aşk dolu olan ilişkileri görünce mutlu oluyorum :asigim: biz de 7.yılda ancak evlenebilcez darısı başımıza:KK1:

X