Bizimkisi Uzun İnternet Aşkı Hikayesi - 'Bol Anılı ,Fotolu'

gözlerim dolu dolu okudum ve sonunda dayanamadım ağladım. Rabbim mutluluğunuzu daim etsin, yavrunuzu sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah. :nazar:

ben de eşimle nette tanıştım ve 1 sene olmadan evlendik.. son 1,5 senedir biz de evladımıza kavuşabilmek için çabalıyoruz. geçen nisan tüp bebek tedavisine başladık, 2 kayıpla sonuçlanan tedavimiz oldu. şimdi 3. ye başlayacağız. ne olur siz de bizim için dua edin, biz de bu mutluluğu yaşayabiliriz inşallah.. :

Dualarımdasın canım.
Bebişlerimizi sağlıcakla alırız inşallah kucağımıza:KK49:
Mutluluğun daim olsun inşallah

tesekkur ederım

ama ben sizin fotoları göremiyorum ya

evet fotolarda sorun var ama yenısını koyamam cunku kaldırdım cok yukarıya :)

merhaba rabbım mutlulugunuzu daim etsin bende eşimle nette tanıştım ve evlendim :nazar::KK1:

amın,ne cok var nette tanısıp evlenen :)

gözlerim dolu dolu okudum ve sonunda dayanamadım ağladım. Rabbim mutluluğunuzu daim etsin, yavrunuzu sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah. :nazar:

ben de eşimle nette tanıştım ve 1 sene olmadan evlendik.. son 1,5 senedir biz de evladımıza kavuşabilmek için çabalıyoruz. geçen nisan tüp bebek tedavisine başladık, 2 kayıpla sonuçlanan tedavimiz oldu. şimdi 3. ye başlayacağız. ne olur siz de bizim için dua edin, biz de bu mutluluğu yaşayabiliriz inşallah.. :

bılıyorum hıkayenı yıldız avcısı oldugunu,cok okudum orayı..
dua etmem mı hergun edıyorum tum bekleyenlere,
umudunu kaybetme lutfen bızede tüp bebekle olur demıslerdı ama dogal yolla oldu bebegımız

hepınıze cok tesekkur ederım .

tesekkur ederım ederım tabı sızde bana dua edın ne olur ..

tüm bekleyenlere tez zamanda nasip etsın Allahım

İnşallah sende bu sefer bebeğine kavuşursun.

anlatımın çok güzel olmuş arkadaşım allah sizi mesut etsin ,bebişinizle bir ömür boyu mutlu yaşarsınız inşallah. allah bozmasın:)

çok güzel bir hikaye..mutluluğunuz daim olsun. Allah sizleri birbirinize bağışlasın. çok güzeldi ya içim kıpır kıpır oldu vallaa bayıldım. :KK16::KK16:
ama fotoğrafları göremedim. merak ettim açıkcası :KK17:

Allah'ım çağrılarınızı cevap bırakmasın inşallah sağlıklı bir şekilde güzel bir bebeğe sahip olursunuz. =))

çok güzel bir hikaye..mutluluğunuz daim olsun. Allah sizleri birbirinize bağışlasın. çok güzeldi ya içim kıpır kıpır oldu vallaa bayıldım. :KK16::KK16:
ama fotoğrafları göremedim. merak ettim açıkcası :KK17:

amıııııııın..

evet fotolarda sorun var ama yenısını cekmem lazım o da ancak defterler yenıden cıkınca :)

tesekkur ederım

allah mutluluğunuzu daim etsin yaa ne güzel bebeğinizde sağlıkla doğar inss

amın ınsallahhhh

Sumak... okurken gözlerim doldu, allah hep ama hep mutlu etsin sizi :)

cok tesekkur ederım cnım..amınn

benım de her okuyuşumda gözlerim doluyor ..bunları yaşamışız sımdı evlıyız bır parcamız mı gelıcek dıye esıme sarılıyorum..Kader işte..

ALLAH herşeyi gönlünüzce versin.. hep mutlu olun inşallah bizim sonumuzda sizinki kadar mutlu olur :kk77:sanalda aşk olmaz diyenlere inat .. çok güzeldi:KK73:

hikayenizi okurken düşünüyorum ki ' modern masal bu olsa gerek!' derken noktayı koymuşsunuz 'kızımız Masal' ile..
rabbim mutluluğunuzu kendisi korusun!
e bizde çıkalım artık kerevetine:KK33:

Son düzenleme:
X