Bizimkisi Uzun İnternet Aşkı Hikayesi - 'Bol Anılı ,Fotolu'

okurken kendimi buldum resmen bizde hep deftere yazmışızdır tarihleri saatleriyle bir bende kalırdı defter bir ondan
rabbim sevenleri ayırmasın
meleklerimizle taçlandırsın bizleri inşlhh

ayyy çok güzel bir aşk hikayesi...
rabbim sizi bir ömür boyu ayırmasın...
aşkınızı bebişle taçlandırsın inşallah...:nazar::nazar:

maşallah mutluluğunuz daimi olsun :nazar:
demekki mesafeler bahane olamazmış hiç bişeye, keşke her erkek bunu görebilseydi...
inşallah ömür boyu mutlu olursunuz
davetiyeleriniz de çok tatlıymış...:icecream:

ayy bayıldımm bayıldıımm yani bu kadar güzel bir anlatım

umarım bizim de sonumuz böyle olur

bizde internetten tanıştık darısı başıma:)

bu arada davetiyeyi neden beğenmemişler gayet güzel hoş sevimli valla ben niaşnımda veya düğünümdde böyle bişey yaptıremayı düşünüyorum valla

ben burcu ban kaan ayy ne güzl yaa:)

ayyy canım arkadaşım benim yaa, ne kadar güzel bir hikaye bu, ne kadar güzel bir anlatım. o defterlere bayıldım, bayıldımm. Masal'ınıza ne güzel bir anı onlar.. turuncu kalemle yazılmış bide.
Allah mutluluğunuzu daim etsin, bebeğinizi de tezzz zamanda yollasın size inşaallah.

ayşegül daha dün gece hey gidi günler heyyy diye inleyen nağmeler muhabbeti yaparken bunu görünce bi hoş oldum.. bu hikayeyi bu kadar güzel yapan 2 kahraman ömür boyu mutlu olsun emi...

Maşallah, Allah sizi nazardan korusun. Aşkınız ve mutluluğunuz ömür boyu sürsün. Allah yuvanızı şenlendirecek mutluluğunuza mutluluk katacak bir evlat nasip eder inşallah size.

Mutlu sonlara bayılırımopuyorumnanaktan
Çok güzel ve eğlenceli anlatmışsınız.
Ömür boyu hiç bitmesin mutluluğunuzkaydirigubbakcemile5

inş. ömrünüzün sonuna kadar aşkınız mutluluğunuz bitmez inş. en yakın zamandada bebeğiniz olur:Saruboceq:

evet uzundu:) ama hiiiç sıkılmadım okurken,o kadar güzel anlatmışsınki...anlatım dilin harikaydı öncelikle bunu söyliyim...

aşkınıza gelince,gerçekten çok emek vermişsin yıllar yıllar boyu ve sonu çok güzel olmuş....Allah bozmasın inşallahhh ve inşallah bebeğiniz olsun bu aşkın meyvesiopuyorumnanaktan

mutluluklar dilerim canım:nazar:

cok tesekkur ederım cnım :) yazmayı cok sevıyorum ,konusmaktan daha cok ..
daha guzel olabılırdı bu yazım ama acele ıle ve hıc düşünmeden ne gelıyorsa yazdım .
tesekkur ederım tekrardan

Haberlerde etrafda onca talihsiz ve mutsuz haberler varki.Böyle yasanmis güzel hikayeler insanin icini isitiyo yani kisaca agzi kulaklarina vardiriyorsunuz burdaki bekar kizlarin bende dahil kaydirigubbakcemile3 allah mutlulugunuzu daim etsin canim

evetttttt ben bunu 9 yıl önce yaşadım ,evlenırken uzun cıkan kısılerın evlılık hayatları kısa sürer dedıler takmadım ..iyi ki de takmamışım..netten evlılıklere hep öcü gibi bakarken bır de bu taraflarını görsünler istedim :)

tesekkur ederım :)
ayyyy sumak harıka ya,
allah ayrmasın,mutlulugunuz ömür boyu sursun hep cogalsın
tez ve hayrlı zamanda bebegınıde nasıp etsın ıns canımmmmmmmmmmmmmm

davetıyen cok seker,mektuplarda ne guzel bı anı...

cok tesekur ederım canım benım ,darısı senın basına ınsallah .

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyy:asigim:
canikooom :1hug: uzundu ama hic sıkılmadan bi solukta okudum valla boshayallersmile
ne tatlisin yaaaaaaaa:asigim: ne güzel anlatmissin öyleee:KK1:
bayildimmm hikayenizeeee masallah sizee opuyorumnanaktan özelliklede su cümlene bittiiimmm:asigim::asigim:

davetiyenizde cok seker bu aradakaydirigubbakcemile3
allah mutlulugunuzu daim etsin bebeeeemmm Şeniz
:nazar:

tesekkur ederım ,davetıyelerde güllü dallı seyler tercıh edılıyor hep ,bizden de oyle bırsey gelecek sandılar ama bunu gorunce bu ne be dediler cocuksu :KK1:

biz cocuguz zaten dedık ,büyümedik ki :)

mutlulugun daim olsun ihşallah bebişinde olur...davetiyede çok cici...

insallah canım cok tesekkurler ..

kocaman maşallah diyorum:nazar: Allah mutluluğunuzu daim etsin bebişle süslesin inşallah:emir_bebek:
gece gece yüzümde tebessümle okudumboshayallersmile böyle uzun yıllar süren ama evlilikle sonuçlanan ve hala aşk dolu olan ilişkileri görünce mutlu oluyorum :asigim: biz de 7.yılda ancak evlenebilcez darısı başımıza:KK1:

darısı basınıza ,tesekkur ederım ..yüzünde tebessüm oluşturabıldıysem ne mutlu bana :)

okurken kendimi buldum resmen bizde hep deftere yazmışızdır tarihleri saatleriyle bir bende kalırdı defter bir ondan
rabbim sevenleri ayırmasın
meleklerimizle taçlandırsın bizleri inşlhh

insallah canım benım ..defterlerı okurken yaşıyorum gunlerı tekrar tekrar ,harıka bır anı :)

sıkılmadan okudum çok keyif aldım rabbim mutluluğunuzu daim etsin canım

tesekkur ederım canım :)

ayyy çok güzel bir aşk hikayesi...
rabbim sizi bir ömür boyu ayırmasın...
aşkınızı bebişle taçlandırsın inşallah...:nazar::nazar:

Amin canım ,tek ıstegımız bu bızım artık zamanı geldı :)

maşallah mutluluğunuz daimi olsun :nazar:
demekki mesafeler bahane olamazmış hiç bişeye, keşke her erkek bunu görebilseydi...
inşallah ömür boyu mutlu olursunuz
davetiyeleriniz de çok tatlıymış...:icecream:

tesekkur ederım ..itiraf edeyim ki eşim benim bu ılişkiye daha cok emek verdı :)
mesafeler bahane :)
Çok güzel yaaa maşallah nazar değmesin..

film gibi sonsuz olsun aşkınız sevgiler

ayy bayıldımm bayıldıımm yani bu kadar güzel bir anlatım

umarım bizim de sonumuz böyle olur

bizde internetten tanıştık darısı başıma:)

bu arada davetiyeyi neden beğenmemişler gayet güzel hoş sevimli valla ben niaşnımda veya düğünümdde böyle bişey yaptıremayı düşünüyorum valla

ben burcu ban kaan ayy ne güzl yaa:)

ınsallah canım ,bıze en uygunu buydu bence ,eglencelı :)
senın de hıkayenı dınlemek ısterım :)

ayyy canım arkadaşım benim yaa, ne kadar güzel bir hikaye bu, ne kadar güzel bir anlatım. o defterlere bayıldım, bayıldımm. Masal'ınıza ne güzel bir anı onlar.. turuncu kalemle yazılmış bide.
Allah mutluluğunuzu daim etsin, bebeğinizi de tezzz zamanda yollasın size inşaallah.

canım kahvekoliğiiiiim ,cok tesekkur ederım
kızım olursa Masal ısmı cok yakısıcak dimi :)
evet turuncu kalemlerımız vardı :) sonra degıstırdık ama :)
Kızım olursa okutur muyum defterlerı bılmıyorum ,eger kızarsam ona ucuk bı erkek arkadası var dıye bana bunları koz olarak kullanır :KK1:
nısanlıyken fılan okkuturum herhalde kaydirigubbakcemile3

amin canım ,tez zamanda ikimize de yollasın :)

ayşegül daha dün gece hey gidi günler heyyy diye inleyen nağmeler muhabbeti yaparken bunu görünce bi hoş oldum.. bu hikayeyi bu kadar güzel yapan 2 kahraman ömür boyu mutlu olsun emi...

evetttt dün gece hey gidi hey dedik ,bu da benım hıkayem ,nereden nereye dıyor ınsan ..
cok tesekkur ederım :)

Maşallah, Allah sizi nazardan korusun. Aşkınız ve mutluluğunuz ömür boyu sürsün. Allah yuvanızı şenlendirecek mutluluğunuza mutluluk katacak bir evlat nasip eder inşallah size.

Amin canım ,cok tesekkur ederım.
Mutlu sonlara bayılırımopuyorumnanaktan
Çok güzel ve eğlenceli anlatmışsınız.
Ömür boyu hiç bitmesin mutluluğunuzkaydirigubbakcemile5

tesekkur ederım cok :)

inş. ömrünüzün sonuna kadar aşkınız mutluluğunuz bitmez inş. en yakın zamandada bebeğiniz olur:Saruboceq:

insallah cok tesekku ederım :)

tekrardan herkese cok tesekkur ederım ,okuyan gözlerinize saglık..

hıkayemızde ,kı cok kısaltmıstım :) atladıgım cok sey var anca bu kadar yazabıldım :)

bazen düşünüyorum gecelerı ,nasıl güvendim ki ,kader kısmet dedıklerı bu olsa gerek ..

esım Sakarya da ögrencıyken radyo da calısırdı ,o zaman Turkcellden baska operatorde yoktu :)
bı 100 kontor alırdık bedava konusma suresı yok msj hakkı yok ,100 kontor alıp 50 sms atabılrıdık :)
ıste radyoda calısırken bana sarkı yollardı ,derdı sarkıyı sana yolladım ,dınleyemezdım kı :)
bazen arardım bekle dedı dınle ,kenara koyardı telı ben dınlerdım sakrıyı anons ederdı hem sesını duyardım hem sarkıyı :) o kadar sonra hemen kapatırdık

bana yaptıgı suprızler olurdu ,neler neler fılm gıbı ama ben cok odundum o ayrı sempatiksalakcinni

insan sevıyorsa kıymetını bılmelı ,hepinize tekrardan cok tesekkurler opuyorumnanaktan

canım kahvekoliğiiiiim ,cok tesekkur ederım
kızım olursa Masal ısmı cok yakısıcak dimi :)
evet turuncu kalemlerımız vardı :) sonra degıstırdık ama :)
Kızım olursa okutur muyum defterlerı bılmıyorum ,eger kızarsam ona ucuk bı erkek arkadası var dıye bana bunları koz olarak kullanır :KK1:
nısanlıyken fılan okkuturum herhalde kaydirigubbakcemile3

amin canım ,tez zamanda ikimize de yollasın :)

)

evet çok yakışacak. Masal aşkın meyvesi minik Masal. benim biricik gelinim kaydirigubbakcemile3
okutma doğru diyosun hatta ne nişanı evlendikten sonra okut eğer istersen :)

Son düzenleme:
dimi gelinin :KK1:

okutmayayım ,evlenınce okusun :)

bu arada bir yayın evı bıze teklıf getırmıstı ,bi arkadasımın babası bu işlerle ugrasıyordu yayın fılan.
defterlerı gorunce seri yapalım kıtap dedı arkadasım yok artık dedım kızım düşünsene süper olur.

gitmiş babasına anlatmış boyle boyle babası olumlu karsılamıs gelsın görüşelım dedı tabı bız gıtmedık .
süreklı sormuş kızına nerdeler gelsınler dıye dıkkatımı cektı fılan..
hatta ısımlerını de degıstırelım demıs ama bız yıne de gıtmemıstık ..

hey gidi günler hey yaslandık beraber :nazar:

dimi gelinin :KK1:

okutmayayım ,evlenınce okusun :)

bu arada bir yayın evı bıze teklıf getırmıstı ,bi arkadasımın babası bu işlerle ugrasıyordu yayın fılan.
defterlerı gorunce seri yapalım kıtap dedı arkadasım yok artık dedım kızım düşünsene süper olur.

gitmiş babasına anlatmış boyle boyle babası olumlu karsılamıs gelsın görüşelım dedı tabı bız gıtmedık .
süreklı sormuş kızına nerdeler gelsınler dıye dıkkatımı cektı fılan..
hatta ısımlerını de degıstırelım demıs ama bız yıne de gıtmemıstık ..

hey gidi günler hey yaslandık beraber :nazar:

daha ne dur beraber kocayacaz
onların şeker ilaçlarını biz bizim tansiyon ilaçlarını onlar takip edicek
onların havalar serinleyince romatizması
bizim siyatiklerimiz azacak
soğuk havalarda camın kenarında kahve keyfi yapıcaz
çocukların dedikosunu yapıcaz
o zaman gelicek bunlara hey gidi günler hey diyecezopuyorumnanaktan

daha ne dur beraber kocayacaz
onların şeker ilaçlarını biz bizim tansiyon ilaçlarını onlar takip edicek
onların havalar serinleyince romatizması
bizim siyatiklerimiz azacak