Bizimkisi Uzun İnternet Aşkı Hikayesi - 'Bol Anılı ,Fotolu'

Sumakkkk ben tembelimdir normalde okumam bu kadar uzun yazıları ama öyle güzel bir hikaye ki ve öyle güzel anlatmışsın ki üşenmeyip ben bile okudum:))
Allah mutluluğunuzu daim etsin canım.
Bebeğinize de çok beklemeden kavuşursunuz inşallah.

dimi gelinin :KK1:

okutmayayım ,evlenınce okusun :)

bu arada bir yayın evı bıze teklıf getırmıstı ,bi arkadasımın babası bu işlerle ugrasıyordu yayın fılan.
defterlerı gorunce seri yapalım kıtap dedı arkadasım yok artık dedım kızım düşünsene süper olur.

gitmiş babasına anlatmış boyle boyle babası olumlu karsılamıs gelsın görüşelım dedı tabı bız gıtmedık .
süreklı sormuş kızına nerdeler gelsınler dıye dıkkatımı cektı fılan..
hatta ısımlerını de degıstırelım demıs ama bız yıne de gıtmemıstık ..

hey gidi günler hey yaslandık beraber :nazar:

ben olsam da gitmezdim özel şeyler onlar, isim değiştirilse de özel.
keşke bizde yapabilseydik öyle şeyler ama benim eşim mesaj bile atmazdı sağolsun.
diyelim ki duygulandım ona güzel bi mesaj yazdım ne oldu diye arardı adam :mymeka:
hiç anlamaz romantizmden hiiiiç.
yazılı olarak msn kayıtları vardı hard disk bozuldu onlarda gitti.
çok isterim ara sıra laf da sokarım ama romantik olamıyor işte utanıyormuş :1no2:

Sumakkkk ben tembelimdir normalde okumam bu kadar uzun yazıları ama öyle güzel bir hikaye ki ve öyle güzel anlatmışsın ki üşenmeyip ben bile okudum:))
Allah mutluluğunuzu daim etsin canım.
Bebeğinize de çok beklemeden kavuşursunuz inşallah.

Sarisssaaaa cok tesekkur ederım,yazarken kısa olsun kı okunsun dıyordum hep bitirdigimde bı baktım kı upuuzun dedım cok sıkılıcaklar ama oyle olmadı ..

cok ttesekkur ederım tekrardan..

ben olsam da gitmezdim özel şeyler onlar, isim değiştirilse de özel.
keşke bizde yapabilseydik öyle şeyler ama benim eşim mesaj bile atmazdı sağolsun.
diyelim ki duygulandım ona güzel bi mesaj yazdım ne oldu diye arardı adam :mymeka:
hiç anlamaz romantizmden hiiiiç.
yazılı olarak msn kayıtları vardı hard disk bozuldu onlarda gitti.
çok isterim ara sıra laf da sokarım ama romantik olamıyor işte utanıyormuş :1no2:

senın esınde ben gibiymiş desene delikafadulden

ama ben en azından msjlarına karsılık verırdım ,ay cok guldüm eşine ya..

benım esım bana yaptı yaptı yaptı ne oldu baktı karsı tarafta tık yok bıraktı sempatiksalakcinni kaydirigubbakcemile3

bende dıyorum alana kadarmıydı hanı nerde süprizler ,yıne de tık yok :KK1:

ay bı kere hatta daha cıkıyoruz o zamanlar ,buluştugumuz bır yer vardı gittik oraya oturuyoruz kenarlarda agaclar var bodur fılan denız kenarı ..

tam kalkıcakken ağacın bütün yapraklarında en az 200 yaprak vardı , Ayşegül yazılı oldugunu gördüm ,bir tanesınının üstünde yıldız vardı hemen farkettım Allahtan onu :p arkasında Senı cok sevıyorum yazıyordu ..

cok sasırmıstım ,ama o benım o agacı göremediğime daha cok sasırdı ..:roflol:
hayır bırde görmeden de gidebilirdim sempatiksalakcinni

sana bakmaktan gözüm baska birşeyi görmedi hayatım dedım -tatlicadiarzu-ama yemedi hala da yemiyor kaydirigubbakcemile3

a.s.
Bayıldım okurken Allah nazarlardan korusun :nazar:

tesekkur ederım cnım Amiiiiin

Sarisssaaaa cok tesekkur ederım,yazarken kısa olsun kı okunsun dıyordum hep bitirdigimde bı baktım kı upuuzun dedım cok sıkılıcaklar ama oyle olmadı ..

cok ttesekkur ederım tekrardan..

senın esınde ben gibiymiş desene delikafadulden

ama ben en azından msjlarına karsılık verırdım ,ay cok guldüm eşine ya..

benım esım bana yaptı yaptı yaptı ne oldu baktı karsı tarafta tık yok bıraktı sempatiksalakcinni kaydirigubbakcemile3

bende dıyorum alana kadarmıydı hanı nerde süprizler ,yıne de tık yok :KK1:

ay bı kere hatta daha cıkıyoruz o zamanlar ,buluştugumuz bır yer vardı gittik oraya oturuyoruz kenarlarda agaclar var bodur fılan denız kenarı ..

tam kalkıcakken ağacın bütün yapraklarında en az 200 yaprak vardı , Ayşegül yazılı oldugunu gördüm ,bir tanesınının üstünde yıldız vardı hemen farkettım Allahtan onu :p arkasında Senı cok sevıyorum yazıyordu ..

cok sasırmıstım ,ama o benım o agacı göremediğime daha cok sasırdı ..:roflol:
hayır bırde görmeden de gidebilirdim sempatiksalakcinni

sana bakmaktan gözüm baska birşeyi görmedi hayatım dedım -tatlicadiarzu-ama yemedi hala da yemiyor kaydirigubbakcemile3

a.s.

tesekkur ederım cnım Amiiiiin [/I]

kime desem gülüyo zaten ama ben sinir olurdum. artık mesaj yazmıyorum gerçi. hııh!
yaprak olayını nasıl düşünmüş valla bravo enişteye.
bide o yapraklara isim yazarken insanlar onun hakkında ne düşünmüşlerdir bi düşünsene.
bu adam ne yazıyo yaprağa diye :))

cok yaratıcıdır benım esım ,yok kımsenın göremeyecegı yerdeydı yas daha 17-18 dı kımse bızı görmesın dıye kıyı kenar köse ne bulursak oraya gidiyorduk :KK1:

ama hıc fotografı yoktur mesela o agacın ,yaprakların ..o zmaan kameralı telım olsaymış keske :)

o da cok guzel bı anı olacaktı

ayy çok güzel bayıldım mutluluklar bir ömür sizin olsun ay duygulandım yaaa

Çok güzel anlatmışsın okurken çok etkilendim çünkü bizim eşimle tanışmamızla çok benziyo..Ben de lise sona gidiyodum..Eşim üniversiteye..Biz de cafede tanıştıkkaydirigubbakcemile3Tek fark internet cafe değildi..kaydirigubbakcemile3

Allah mutluluğunuzu daim etsin..Bebişte en kısa zamanda gelsin:Saruboceq:

nasip olduktan sonra oluyor kalpler bir olsun yeterki. biz eşimle senelerce yanyanaydıkk ama evlenemiyez istemiyorlar diye gezdik durduk bir anda evlendik ama biz hala şaşkınız nasıl evlendikte 4 sene geçti bile diyoruz hala. allah ömür boyu mutluluk versin.

MaaşAllah SubhanAllah çokkk güzeeelllllll=) Mutluluklaaarrr, her şey gönlünüzce olsun inşAllah=)

dimi ,cocuklarımızı evlendırıcez daha belkı torunlarımız olucak hihoyyyt

kım bılır belkı yıllar sonra yıne bu konuda konusuyor olucaz :1rolleyes:

onla yaşlnmak ıstıyorum sadece onla ,bir ömrüm onun kollarında geçsin.:asigim:

inşallah:Saruboceq:
yakın gözlükler gözümüzde yazarız artık:roflol:

ayy çok güzel bayıldım mutluluklar bir ömür sizin olsun ay duygulandım yaaa

tesekkur ederım :))

Çok güzel anlatmışsın okurken çok etkilendim çünkü bizim eşimle tanışmamızla çok benziyo..Ben de lise sona gidiyodum..Eşim üniversiteye..Biz de cafede tanıştıkkaydirigubbakcemile3Tek fark internet cafe değildi..kaydirigubbakcemile3

Allah mutluluğunuzu daim etsin..Bebişte en kısa zamanda gelsin:Saruboceq:

Amiiiiiin ,ha cafe ha internet cafe sempatiksalakcinni
tesekkur ederımmm.

nasip olduktan sonra oluyor kalpler bir olsun yeterki. biz eşimle senelerce yanyanaydıkk ama evlenemiyez istemiyorlar diye gezdik durduk bir anda evlendik ama biz hala şaşkınız nasıl evlendikte 4 sene geçti bile diyoruz hala. allah ömür boyu mutluluk versin.

bızde evlenemek hayaldi,o zaman deseler ınnamazdık ama oluyor işte
tesekkur ederım.

MaaşAllah SubhanAllah çokkk güzeeelllllll=) Mutluluklaaarrr, her şey gönlünüzce olsun inşAllah=)

tesekkur ederım :)

dimi ,cocuklarımızı evlendırıcez daha belkı torunlarımız olucak hihoyyyt

kım bılır belkı yıllar sonra yıne bu konuda konusuyor olucaz :1rolleyes:

onla yaşlnmak ıstıyorum sadece onla ,bir ömrüm onun kollarında geçsin.:asigim:

inşallah:Saruboceq:
yakın gözlükler gözümüzde yazarız artık:roflol:

torun ,tosunlara sorarız artık ,ne yazmış bu okuyamıyorum kı diye sempatiksalakcinni

öyle güzel ve akıcı dir uslüble yazıya dökmüşsün ki ,sıkılmak ne mümkün ...
çok hoş ...
eşim ve benim hikayem de yıllarca sürmüş bir aşk masalı gibi ,keza sizin hikayeniz de ve çok çok sempatik, anlamlı bir aşk sizin ki ...
allah bir ömür sağlıkla sevgi versin sizlere dilerim sumak'çım :asigim:

bu arada davetiyelerimiz bile çok benzer,karakterler neredeyse aynıyerimseniben

mutlulugunuz daım olsun
davetıyenız cok komık ve farklı olmuş

tesekkur ederım ,bize yakışan buydu :)

öyle güzel ve akıcı dir uslüble yazıya dökmüşsün ki ,sıkılmak ne mümkün ...
çok hoş ...
eşim ve benim hikayem de yıllarca sürmüş bir aşk masalı gibi ,keza sizin hikayeniz de ve çok çok sempatik, anlamlı bir aşk sizin ki ...
allah bir ömür sağlıkla sevgi versin sizlere dilerim sumak'çım :asigim:

bu arada davetiyelerimiz bile çok benzer,karakterler neredeyse aynıyerimseniben

cok tesekkur ederım Nil'im ,benziyormuşuz megersem ,sevdiğim üyelerdensin sen yakın buldugum bundan olmasın ,:)

cok tesekkur ederım tekrardan opuyorumnanaktan

ne güzel yaa allah ayirmasin:nazar:

Amin canım çok tesekkurler

Sumakcım Allah bir yastıkta kocatsın sizi,bir değil birkaç bebekle şenlendirsin yuvanızı bacımm

tesekkur ederım canım ınsallah bır tane olsun da herısı gelıcek hemen :)

cok sagol yorum için ..

tekrardan herkese cok tesekkur ederım ,okuyan gözlerinize saglık..

hıkayemızde ,kı cok kısaltmıstım :) atladıgım cok sey var anca bu kadar yazabıldım :)

bazen düşünüyorum gecelerı ,nasıl güvendim ki ,kader kısmet dedıklerı bu olsa gerek ..

esım Sakarya da ögrencıyken radyo da calısırdı ,o zaman Turkcellden baska operatorde yoktu :)
bı 100 kontor alırdık bedava konusma suresı yok msj hakkı yok ,100 kontor alıp 50 sms atabılrıdık :)
ıste radyoda calısırken bana sarkı yollardı ,derdı sarkıyı sana yolladım ,dınleyemezdım kı :)
bazen arardım bekle dedı dınle ,kenara koyardı telı ben dınlerdım sakrıyı anons ederdı hem sesını duyardım hem sarkıyı :) o kadar sonra hemen kapatırdık

bana yaptıgı suprızler olurdu ,neler neler fılm gıbı ama ben cok odundum o ayrı sempatiksalakcinni

insan sevıyorsa kıymetını bılmelı ,hepinize tekrardan cok tesekkurler opuyorumnanaktan

cok guzel bı zamanda yasanmıs askınız,
uzaklık var,msj yok tel kıstlı,sana yollanan sarkıları bıle dınleyememıssın
ama harıka bnece,acayıp guzel,bıde senın odunluklarınkaydirigubbakcemile3
senın anlatmanla turk fılmı ızlıyo gıbı oldum,canlandrdımboshayallersmile gunumuzde bole asklar cok gerıde kaldı,keske msn face bedava msjlar olmasada boıle asklar yasansa boshayallersmile

X