Boğa Burcu 21 Nisan - 21 Mayıs Boğa Burcu erkeği ne zaman açılır :((

heimish

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2015
2.107
1.303
Boğa Burcu erkeği açılamaz diyorlar yani ben de anladım açılamadıgını ama gidip ben de konuşamıyorum. o kadar cok da hissettirdi ki sevdiğini.Bir de benden Karşılık alamadığını ve sıkıldığını bile hissettirdi o kadar yani ama gelip konuşmuyor.başka birine giderse diye de çok korkuyorum bi diyorum gidemez bi diyorum gider lütfen kızlar bi fikir verin Boğa erkeği tanıdığınız varsa hani vazgeçer mi ulaşamayınca ya da hiç mi açılamaz??

Boğa Burcu erkeği açılamaz diyorlar yani ben de anladım açılamadıgını ama gidip ben de konuşamıyorum. o kadar cok da hissettirdi ki sevdiğini.Bir de benden Karşılık alamadığını ve sıkıldığını bile hissettirdi o kadar yani ama gelip konuşmuyor.başka birine giderse diye de çok korkuyorum bi diyorum gidemez bi diyorum gider lütfen kızlar bi fikir verin Boğa erkeği tanıdığınız varsa hani vazgeçer mi ulaşamayınca ya da hiç mi açılamaz??
Boğa erkeği gerçekten seviyorsa direk söyler ayrıca bıkmadan usanmadan peşinden de koşar. 12 yıldır yükselen de boğa olan bir boğa erkeğiyle beraberim.

Valla bu işin boğası yengeci yok. Arkadaşa katılıyorum öküzü var öküz olmayanı var. Üzgünüm canım ama sendekine benzer dert bende de var. Ee tabi ben sabırlı değilim bir noktadan sonra öküzsüne bağladım. Öküz zaten. Neyse sana diyeceğim açıldı mı açılacak mı ayy seviyor acaba sevmiyor mu,boğadır açılamaz vs vs diyene kadar ömrün gider. Git açıkça konuş, değilse yoluna bakarsın. Açıkça konuşamıyorsan bu durumdan sıkıldığını belli et. Yoksa ayların ha oldu ha olacak derken geçer gider.

Ha bir de şu ihtimal var, bir noktadan sonra çirkefe bağlayıp, bütün flörtleşmeleri yok sayıp aaa biz arkadaştık a da bağlayabilir. Yurdum erkeği bu. O yüzden bir an önce netleştir bence.

bir de kıskandırması falan var diyorlar Boğa erkeğinin gider Başkasını bulursa diye çatlıyorum.çünkü gerçekten birazcık seviyorsan bi insanı o kişiyle Konuşurken daha dikkatli daha utangaç olmaya başlıyorsun belki de mükemmel gördüğün için yani bende öyle oluyor.ben de yengecim onda da öyle oluyorsa başka bi kızla çıkmak isterse daha rahat konuşur gibi geliyor..haa bir de Boğa erkekleri yakışıklı olurmuş bu da öyle ve bazı Arkadaşlarım yakıştırmıyorlar bizi.hatta bir tanesi Karşılıksız ay yazık falan diyor o Yüzden de konuşamıyorum ama Karşılıksız değil karşıdakiler inanamıyor ama hani olur ya biliyorsun anlıyorsun hissediyorsun.zaten ben bana böyle davranınca sevdim aşık oldum yani.Karşılıksız öylece sevdiğini okadar çok okadar güzel hissettiriyor ki.belki de güzel olmadığım için daha içten geliyor sevgisi.ya da gerçekten de her zaman güzel insan sevilmiyor.

ya bence içinden gelicek açılmak içinde olan adam burç özelliği falan tanımaz
Ya canım öyle ama.İnternette falan hiç hiç açılamaz diyor ki belli oluyor.Gerçi bazı Boğa erkekleri çok çapkınmış o Yüzden rahat açılıyormuş ama bazıları da birini seviyormuş Ömür boyu.insan bunları okuyunca bu da öyleyse diye acayip seviniyor seviyor.bi kaç tanede Boğa erkeği arkadaşım var hepsine kızlar teklif etmiş yakışıklılar diye ama benimkinin hiç sevgilisi yokmuş ya mi bildiğim kadarıyla.ve hoşlanan biri olduğunda kaçıyormuş bizzat test ettik ama benim Üstüme üstüme geliyor.bir Arkadaşı seviyor musun diye sorunca susturuyor hani çıkmaktan adını koymaktan korkuyor gibi valla ne bu ya :KK76:

Valla bu işin boğası yengeci yok. Arkadaşa katılıyorum öküzü var öküz olmayanı var. Üzgünüm canım ama sendekine benzer dert bende de var. Ee tabi ben sabırlı değilim bir noktadan sonra öküzsüne bağladım. Öküz zaten. Neyse sana diyeceğim açıldı mı açılacak mı ayy seviyor acaba sevmiyor mu,boğadır açılamaz vs vs diyene kadar ömrün gider. Git açıkça konuş, değilse yoluna bakarsın. Açıkça konuşamıyorsan bu durumdan sıkıldığını belli et. Yoksa ayların ha oldu ha olacak derken geçer gider.

Ha bir de şu ihtimal var, bir noktadan sonra çirkefe bağlayıp, bütün flörtleşmeleri yok sayıp aaa biz arkadaştık a da bağlayabilir. Yurdum erkeği bu. O yüzden bir an önce netleştir bence.
Canım senin burcun yengeç mi? Birde nasıl belli edebilirim ben üfleyip püflüyordum bu da baya yanlış Anlaşılıyor galiba :KK70:

Canım senin burcun yengeç mi? Birde nasıl belli edebilirim ben üfleyip püflüyordum bu da baya yanlış Anlaşılıyor galiba :KK70:

hayır ben ikizlerim :) Valla ben oflayıp puflamam doğrudan öküzden girdim sonuç pek hoş olmadı :KK14: Ne kadar zamandır böylesiniz ? Bence ben yoruldum ve sıkıldım artık diyebilirsin, seni özledim diyebilirsin, yani belli et bir şekilde ilişkinizin boyutunu bilmediğim için tam olarak bilemiyorum.

ben de boğayım ama bence bununla hiç ilgisi yok
bir erkek sana açılamıyorsa sıkılmaz, istiyorsa kesinlikle açılır, sen adım atma derim

Benim eşim boğa burcu :KK60: utangaç biri yani sürpriz yapar eder ama nasıl desem süslü laflar etmez hiç ettiğini görmedim biz görücü usulu tanıstık duygularını belli ederdi ama sevdiğini söylemezdi evlilik teklifini yılbası aksamı sahilde arabanın içinde yüzüğü çıkararak etti :KK48: nasıl desem bnm eşim duygularını hislerini söylemez yasar ve yasatır o kadarını söyliyim :KK39:
bu adamka bn 1.5 ayda asözlendim nisanlandım 8 ay nisanlılık döneminden snra evlendim çok mutluyum eşime ilk günki gibi aşığım. Benim için ideal erkek :21:

[QUOTE="öküzden girdim sonuç pek hoş olmadı :KK14: Ne kadar zamandır böylesiniz ? Bence ben yoruldum ve sıkıldım artık diyebilirsin, seni özledim diyebilirsin, yani belli et bir şekilde ilişkinizin boyutunu bilmediğim için tam olarak bilemiyorum.[/QUOTE]
Aslında bi yıla yakın bi zaman oldu.bir de şey Dicem biz pek konuşuyorduk yani konuşmadan önce ilk gördüğün beri bi acayip davranıyordu hani güzel Değilim ama gidip benim tipimde bişi bulursa da üzülürüm.gerçi o utanacak ben de utangaçım yani bu bi mazeret olamaz sanki :)

A şaşırdım şu an :KK70:
Benim sevgilimde boğa ok utangançtır. Demek burcundanmış :)
Benim boğam dört ay sonra açıldı onda da benim biraz teşviklerim vardı. Biraz bende adım atmasını sağladım açıkçası :KK70:
Umarım senin boğanda kısa sürede açılır

Benim eşim boğa burcu :KK60: utangaç biri yani sürpriz yapar eder ama nasıl desem süslü laflar etmez hiç ettiğini görmedim biz görücü usulu tanıstık duygularını belli ederdi ama sevdiğini söylemezdi evlilik teklifini yılbası aksamı sahilde arabanın içinde yüzüğü çıkararak etti :KK48: nasıl desem bnm eşim duygularını hislerini söylemez yasar ve yasatır o kadarını söyliyim :KK39:
bu adamka bn 1.5 ayda asözlendim nisanlandım 8 ay nisanlılık döneminden snra evlendim çok mutluyum eşime ilk günki gibi aşığım. Benim için ideal erkek :21:
Keşke bizim de görücü usulü olsaydı ya zarüten en çok yaptığımız şey görmek herhalde.senin Burcu ne canım.ya birde biz de o boyuta taşısak devamı gelicekti yine benimki de Söylemez sevdiğini hatta Ölene kadar :KK70: ya hissettirmesi daha iyidir belki ama bizde emin olamıyorsam yüdaha doğrusu söyleyemiyorsak mollam yani bunu da düşünmek bana kalıyor hatta size de :KK70:

A şaşırdım şu an :KK70:
Benim sevgilimde boğa ok utangançtır. Demek burcundanmış :)
Benim boğam dört ay sonra açıldı onda da benim biraz teşviklerim vardı. Biraz bende adım atmasını sağladım açıkçası :KK70:
Umarım senin boğanda kısa sürede açılır
Ay bak o çok söylediği bir şey sürekli adım atmıyorsun adım atmıyorsun tamam hissettirdin sevdiğini De ben nasıl adım atıyım bundan sonraki adım Çıkma aşaması zaten onu da ben atamam hiç kusura bakmasın.onun burcunda açılamaz diyorsa benim burcumda da ilk adımı Hayatta atmaz diyor yani :KK70: sen nasıl adım atmıştım :)

Keşke bizim de görücü usulü olsaydı ya zarüten en çok yaptığımız şey görmek herhalde.senin Burcu ne canım.ya birde biz de o boyuta taşısak devamı gelicekti yine benimki de Söylemez sevdiğini hatta Ölene kadar :KK70: ya hissettirmesi daha iyidir belki ama bizde emin olamıyorsam yüdaha doğrusu söyleyemiyorsak mollam yani bunu da düşünmek bana kalıyor hatta size de :KK70:
:KK48::KK48::KK48: ya şimdi söyle bir durum var bazı erkekler hani seni seviyorum diyip diyip dururlar iki kelimesinden biri seni seviyorumdur. Ben böyle bir erkeği de beğenmiyorum yani ara sıra sevdiğini söyleyecek. Bnmki kırk yıl beni seviyo musun diye sormasan söylemez ama sevdiğini bilirim her kelimesi askımlıdır örneğin bişey derken askım sen balıkları yedirdin midir mesela ? Ya diorum ki arada bir beni sevdiğini söyle. Durmadan söylersem ne anlamı kalır ki der. Kırk yılda bir söylersem güzelliği ordadır der güler. Ama ben ona sarıldğmda en azından söylemesini isterim
ben kova burcuyum tüm özelliklerini tasıorum uysalım hırçın değilim bişeylere göz yumarım sakinim ama canlıyım konusmayı severim yerine göre özgür biriyim ama evcimenim tartısma çıkmasından olabildiğince kaçarım ha diceksin ki ödün mü veriyosun ? hayır hiçte ödün vermiyorum ben hareketlerime dikkat ederken onunda bana yapabileceğini düşünerekten temkinli davranıyorum :KK39:
özel günleri atlamaz asla. 1.5 yıldır evliyim yeni sayılırım ama eşimle toplasan iki kez birbirimze sesimiz yükselmiştir.
İnatçıdır sabırlıdır ama kızınca tam kızar gururludur özür dilemeyi sevmez gururludur ama siniri geçnce melek gibidir gıdıklayarak onunla konusmamı istediğini bilirim :-) ama işte konuskan değil eşim. Yani ask böcüğü gibi sıkı fıkı davranmaz ama ince ruhludur anlar anlayıslıdır. Yasatır sevgisini. Ancak böyle anlayabilirsin. Diyorum ya ben sözlenene kadar yüzüme beni sevdiğini söylediğini hatırlamıorum 1.5 ayda sözlendik nişanlandık. 8 ay nişanlılık dönemimde daha yakındı o zaman seni seviyorumlar duymusumdur çok nadir de olsa :confused: utangaçtır yani dediğim gibi askını onunla yasayarak hissederek anlarsın kelimelerle değil.

Ayyy evet aynısı ya...Allah Mesut etsin canım bebeğiniz de olsun inşallah en kısa zamanda :)))

Ay kızlar ya benimki aynı bana benzer bi sevgili yapmış şok oldum ya ama nasıl içim acıyor anlatamam.Beni sevmiyormuş herhalde tipimi seviyormuş ki aynısını bulmuş ama kız da bi güzel duruyor resmen benim güzel halim kendimi güzel falan sanmaya başladım.bir de cok kötü bir şey ya demek kavga etsek ayrılsak gidip aynı mı bulacaktı .Üf nasıl yapar ya tmm ben de herkesi ona benzetiyorum ama hiç aynısı çıkmıyor.güya o aşıktı ama şimdi ben aşk acısı çekiyorum:KK12:şimdi de internetten eskisini unutamayanların benzerlerini bulduklarını okudum ama artık hiç kendimi avutmıcam ama Geçmiyor da bu melet:63:

X