Boğa Burcu 21 Nisan - 21 Mayıs Boğa Burcu erkeği ne zaman açılır :((

Ay kızlar ya benimki aynı bana benzer bi sevgili yapmış şok oldum ya ama nasıl içim acıyor anlatamam.Beni sevmiyormuş herhalde tipimi seviyormuş ki aynısını bulmuş ama kız da bi güzel duruyor resmen benim güzel halim kendimi güzel falan sanmaya başladım.bir de cok kötü bir şey ya demek kavga etsek ayrılsak gidip aynı mı bulacaktı .Üf nasıl yapar ya tmm ben de herkesi ona benzetiyorum ama hiç aynısı çıkmıyor.güya o aşıktı ama şimdi ben aşk acısı çekiyorum:KK12:şimdi de internetten eskisini unutamayanların benzerlerini bulduklarını okudum ama artık hiç kendimi avutmıcam ama Geçmiyor da bu melet:63:
Son mesajını okumadan önce yazmayı düşünüyordum yazayım yine de. 1 yıldır tanışıksınız ve seviyorda söylemeye utanıyor. Mümkün mu bu canım söyle duşun: Sen seviyorsun onu kaybetmekten korkup açılmak istiyorsun o da bir erkek sevse ben bu kızı kimseyle paylaşamam utansamda gidip açılıcam demez miydi?

valla bu iş burçlarla olmuyor ne yazık ki :) biraz karakterle, biraz da duygularının kuvvetli olup olmamasıyla ilgili..

Nasil yani sen burada bize adam ne zaman acilir diye sorarken adam sevgili mi yapmis ?

Ama sizin durum pek bir uzunmus canim, 1 yilda uzun sure.

Ay ha boğa ha dana hiçte anlamam şu burç işlerinden

Benimkide boğa ama cart diyede açılmıştı demekki her boğa bir değil

ilkbahara kadar bir sula bakayım açılcak mı
açılmazsa yanlış yere koymuşsundur az güneşe ver

burca göre erkek mi değerlendrilir yaw :KK43:

Başkasına gider ona da açılamaz korkma o yüzden canım :KK70:Biraz zor gerçekten boğa erkekleri. hepsi böyle utangaç olmayanını görmedim kolay kolay açılamıyorlar (hatta hiç) :KK17: sen biraz yüreklendir üzerine git, cesaret ver özellikle yüz yüze muhabbetlerde ben öyle yapmıştım birine :KK66:

Ay bak o çok söylediği bir şey sürekli adım atmıyorsun adım atmıyorsun tamam hissettirdin sevdiğini De ben nasıl adım atıyım bundan sonraki adım Çıkma aşaması zaten onu da ben atamam hiç kusura bakmasın.onun burcunda açılamaz diyorsa benim burcumda da ilk adımı Hayatta atmaz diyor yani :KK70: sen nasıl adım atmıştım :)

Şu filmi çok merak ediyorum ama bilmem kim gitmem diyor yaa tüh gidemeyeceğim galiba dedim ve teklif bekledim etti valla :KK70: Bu tip ufak tefek yönlendirmeler yani

Son mesajını okumadan önce yazmayı düşünüyordum yazayım yine de. 1 yıldır tanışıksınız ve seviyorda söylemeye utanıyor. Mümkün mu bu canım söyle duşun: Sen seviyorsun onu kaybetmekten korkup açılmak istiyorsun o da bir erkek sevse ben bu kızı kimseyle paylaşamam utansamda gidip açılıcam demez miydi?
Aynen mümkün değil ama sanırım ben adım atmayı beceremiyorum.aslında benim de ilk sevgilim olacaktı ve biraz da annemlerden çekindiğim için olmadı . o da gitmiş başkasını bulmuş zaten ama kızla cok benziyoruz ya hala içimde bi umut var.Bazen de diyorum şimdi gelse olmaz o iş,ama geçmiyor işte çocuk bana aşık derken ben aşık olmuşum.Çok iyi beceriyorlar bunu:aşık edip kaçmayıı

valla bu iş burçlarla olmuyor ne yazık ki :) biraz karakterle, biraz da duygularının kuvvetli olup olmamasıyla ilgili..
Yine de en çok bilgi sahibi olabildiğimiz şey burçlar diye böyle düşünüyorum.Yoksa tabi ki özelliği yansıtmayanlar var yükselen falan filanla değişik bişi olanlar var.Ama bir kaç özelliği tutunca da seviniyorsun birde burçlarla ilgili hep de iyi şeyler yazarlar bilirsiniz :KK70: .

Nasil yani sen burada bize adam ne zaman acilir diye sorarken adam sevgili mi yapmis ?

Ama sizin durum pek bir uzunmus canim, 1 yilda uzun sure.
Ya işte bana da bu koyuyor.Adama ben aşık olsam tamam.Ama o böyle yapıp beni aşık edince..Peki sence benim benzerimi bulması normal mi? yoksa adamın tipi mi oymuş

Başkasına gider ona da açılamaz korkma o yüzden canım :KK70:Biraz zor gerçekten boğa erkekleri. hepsi böyle utangaç olmayanını görmedim kolay kolay açılamıyorlar (hatta hiç) :KK17: sen biraz yüreklendir üzerine git, cesaret ver özellikle yüz yüze muhabbetlerde ben öyle yapmıştım birine :KK66:
Şu filmi çok merak ediyorum ama bilmem kim gitmem diyor yaa tüh gidemeyeceğim galiba dedim ve teklif bekledim etti valla :KK70: Bu tip ufak tefek yönlendirmeler yani

sinema iyi fikirmiş gerçekten.Yüz yüze muhabbetlerle de gelişir ama sevgilisi çıkmasaymış..Sevgiliyi de arkadaşları buluyor beyefendi yakışıklı ya boş kalmasınmışmış bak bak.

Canim kendi kendini kandirma, sana benzer bulmus filan. Biz bazen hak ediyoruz bir yil uzun sure isteyrn adam acilir. Kendimizi kandirmayalim. Uzgunum ama durum bu. Zatrn adamin sevgili varsa olay bitmistir bence :)

boğa olsun, öküz olsun sevince durmaz.
hareketi, davranışı, iması vs hadi 1 ay sürsün illa ki açılır.
daha uzunsa ı ıh. erkekler o kadar sabırlı yaratıklar değiller.

Boğa Burcu erkeği açılamaz diyorlar yani ben de anladım açılamadıgını ama gidip ben de konuşamıyorum. o kadar cok da hissettirdi ki sevdiğini.Bir de benden Karşılık alamadığını ve sıkıldığını bile hissettirdi o kadar yani ama gelip konuşmuyor.başka birine giderse diye de çok korkuyorum bi diyorum gidemez bi diyorum gider lütfen kızlar bi fikir verin Boğa erkeği tanıdığınız varsa hani vazgeçer mi ulaşamayınca ya da hiç mi açılamaz??
eski esim boga idi, tanistiktan 17 gun sonra tektas ile gelmisti.. acilamamak mi? :KK53:

sinema iyi fikirmiş gerçekten.Yüz yüze muhabbetlerle de gelişir ama sevgilisi çıkmasaymış..Sevgiliyi de arkadaşları buluyor beyefendi yakışıklı ya boş kalmasınmışmış bak bak.

A onu kaçırmışım ben. Başkasını bulmuş ona da açılmak da zorluk çekmediyse salla zaten...

Boğa Burcu erkeği açılamaz diyorlar yani ben de anladım açılamadıgını ama gidip ben de konuşamıyorum. o kadar cok da hissettirdi ki sevdiğini.Bir de benden Karşılık alamadığını ve sıkıldığını bile hissettirdi o kadar yani ama gelip konuşmuyor.başka birine giderse diye de çok korkuyorum bi diyorum gidemez bi diyorum gider lütfen kızlar bi fikir verin Boğa erkeği tanıdığınız varsa hani vazgeçer mi ulaşamayınca ya da hiç mi açılamaz??
Boga burcu erkegi cok rahattir.ve hemen acilir.

X