Boğa Burcu 21 Nisan - 21 Mayıs Boğa Burcu erkeği ne zaman açılır :((

Ben de kendimi pek Güzel bulmadığım için gerçekten seviyor falan sanmıştım.Canım senin açından üzüldüm en azından 9 yıl OLMASINA yoksa bitmesi iyi olmuş .Allah göstermiş gerçeği Hayırlısı olmuş.ben de artık hiç pişman Değilim kaybettiğime.hayırlısıymış ki hiç adım atamadım ortam da hazırlamadım Allah korumuş belki de.en yakışıklı falan da değil Boğa erkeklerinden nefret ettim ya..
her şeyi geçtim gerçekten zor oluyorlar...babamda,abimde boğa burcu,yakın arkadaşlarım var 2 tane onlarda boğa...gerçekten yoruyorlar insanı,tabi ki çok güzel yanları da var..sevgileriyle çok üstüne geliyorlar insanın,istemedikleri bir şey olunca felaket oluyorlar...boğa arkadaşlarımı çok seviyorum...ama bir daha sevgili olarak boğa istemem...hemen hemen aynılar çünkü...şunu söyleyeyim eğer sadık biri olsaydı ondan ayrılmazdım,bazı şeylerine de katlanırdım..eğer işlerine gelmeyen bir durum olursa da hemen işin içinden sıyrılırlar...parayı çok çok severler bu da insanı bir süre sonra bezdiriyor

Bir de benim burcumun ideal eşi boğaymı.Peh, bu anlattıklarından sonra boga gördüm mu kaçıcam,sevgili olarak yani arkadaşlıkları sohbetleri gerçekten iyi.Ya sanki biraz da numara yapıyorlar ya da biraz değil baya hani sanki aşkından ölcek ilk görüşte aşık oldu Ömür boyu sevcek ömürlük falan biraz boşmuş gerçekten

Bir de benim burcumun ideal eşi boğaymı.Peh, bu anlattıklarından sonra boga gördüm mu kaçıcam,sevgili olarak yani arkadaşlıkları sohbetleri gerçekten iyi.Ya sanki biraz da numara yapıyorlar ya da biraz değil baya hani sanki aşkından ölcek ilk görüşte aşık oldu Ömür boyu sevcek ömürlük falan biraz boşmuş gerçekten
senin burcun ne? valla her boğa benim eski sevgilim gibi değil ki...benim ki kötü biri çıktı o kadar.

Benim sevgilim de boğa 4yılı devirdik ama ilk bana açılması çok zor olmuştu aylarca bekledim göbeğim çatladı bee :) çok ayrıntılı düşünürler sevse bile hatta aşkından ölse de önce mantığına yatırması lazım.sana herturlu iltifatı yapar sevdiğini hissettirir ama açılamaz işte orda da senin biraz zorlaman lazım ya herro ya merro diyeceksin korkma seviyorsa hemen bi adım atacaktır

Ye
senin burcun ne? valla her boğa benim eski sevgilim gibi değil ki...benim ki kötü biri çıktı o kadar.
yengeç beni. Burcum senin ne canım :) ya sorduğum herkes aynı diyor her Boğa böyle değil ama hepsinindir öyle ?.:KK43:

Benim sevgilim de boğa 4yılı devirdik ama ilk bana açılması çok zor olmuştu aylarca bekledim göbeğim çatladı bee :) çok ayrıntılı düşünürler sevse bile hatta aşkından ölse de önce mantığına yatırması lazım.sana herturlu iltifatı yapar sevdiğini hissettirir ama açılamaz işte orda da senin biraz zorlaman lazım ya herro ya merro diyeceksin korkma seviyorsa hemen bi adım atacaktır
Benimki de 3-4 yıl oldu liseden mezun olduk baloda bakıp duruyordu baya toplamış erkekleri bana bakıyorlar korktum valla başımı falan çevirdim.o da sevmiyorum falan sandı herhalde Bıraktı artık.Benimde adım atmam lazımmış atamam valla ben de güldüm gülümsedim anlatmaya çalıştım sevgimi.Haklıdjr ama gidip bende sevgili olalım diyemezdim.zaten çocuk bozdu lys stresi vs derken o sene herkes bi tuhaf olmuştu bu da içki miçki derken ,şimdi de yeni sevgili bulmuş ilk sevgilisi .baya Içiyorlar işte mutlu Mesut benim içkiye karşı olduğumu biliyordu.gitmiş tipi bana,huyu kendine benzeyen bi koz bulmuş takılıyor.ama ben diyim çocuk hala bende.Ne olursa olsun hem ondan hem Boğa burçlarından acayip soğudum sevgisinin de numara OLDUĞUNU düşünüyorum en azından benim sandığım kadar değildir.elime düşmesini bile istemiyorum artık o kadar soğudum ama kızla fotolarını görünce içim acımıyor değil aşık etmeseymiş ya da en azından bi neden verseymiş sevmem için.düzgün birini bu kadar sevmem gerçekten gider konuşurdum ama hiç bi zaman içim rahat olmadı Hayırlısı böyleymiş.

sen önce onla mutlu olup olamayacağına bir karar ver içinde sonra arkasından git.eşimin ay burcu boğa bu yüzden boğa burcundan doğmasına gerek kalmadı.
1-sürekli inat en gerizekalıca şeylere bile
2-uyarsanda yapacağından gerikalmaz
3-herşeyin parasını sorar dersinki para benden kıymetli mi
4-açken bildiğin püfküren boğa
5-sakinken ineğimsi hatta feminen tanıdıkça erkek olmasına rağmen içinden bundan iyi kadın olurmuş dersin.
6-ters ters bakar ama onu ayağa kaldıracak sebebin birden çok ve hayati anlamı olmasına rağmen

sen önce onla mutlu olup olamayacağına bir karar ver içinde sonra arkasından git.eşimin ay burcu boğa bu yüzden boğa burcundan doğmasına gerek kalmadı.
1-sürekli inat en gerizekalıca şeylere bile
2-uyarsanda yapacağından gerikalmaz
3-herşeyin parasını sorar dersinki para benden kıymetli mi
4-açken bildiğin püfküren boğa
5-sakinken ineğimsi hatta feminen tanıdıkça erkek olmasına rağmen içinden bundan iyi kadın olurmuş dersin.
6-ters ters bakar ama onu ayağa kaldıracak sebebin birden çok ve hayati anlamı olmasına rağmen
Aynı valla ya.Ay Burcu derken ay yengecti sanki.muşu olcagımı düşünüyordum ama ne cesaret var ne de güvenim bazen diyorum güveniyorum diye ama sürekli bişi yok Saçma sapan Şeyler... :KK43:

İdeal Eş falan hikaye O zaman.ama yengeç olmak da zor ben çok utangaç ve sessizim bıktım yani
gerçekten yengeç olmak zor:) duygusallığımız,kırılganlığımız,çekingenliğimiz,sessizliğimiz bizi yoruyor gerçekten...ama karşımızdakine tam güvendiğimizde kendimizi rahat hissediyoruz...valla ben ideal eş olduğumuzu sonradan öğrenmiştim,aa iimiş falan demiştim ama benimki karaktersiz çıktı...

Ay sende mi zorlanıyorsun suan çok yakın hissettim kendimi sana :)) Anlattıklarından sonra Boğa nasıl olsa ben kabul etmem artık,sevgileri bile yapmacık geliyor ne kadar fazla okadar yapmacık.Bu arada yeni bişi duydum yengeçler genel de oğlaklarla evlenirmiş .bana da mantıklı geldi Davranışları ,mesela gelenekçiler bizde Öyleyiz ben kararsızım mesela onlarda hep karar veren taraf olmak istiyorlar.

Ay sende mi zorlanıyorsun suan çok yakın hissettim kendimi sana :)) Anlattıklarından sonra Boğa nasıl olsa ben kabul etmem artık,sevgileri bile yapmacık geliyor ne kadar fazla okadar yapmacık.Bu arada yeni bişi duydum yengeçler genel de oğlaklarla evlenirmiş .bana da mantıklı geldi Davranışları ,mesela gelenekçiler bizde Öyleyiz ben kararsızım mesela onlarda hep karar veren taraf olmak istiyorlar.
gelenekçiyiz evet :) bence karşıdakinin bizi çok sevdiğine inanırsak ve güvenirsek o zmn mutlu olabiliriz.benim oğlak bir arkadaşım vardı çok iyi anlaşıyorduk,inat oluyorlar ama içlerinde duygusallık fazla belli etmiyorlar,mantıklılar.

gelenekçiyiz evet :) bence karşıdakinin bizi çok sevdiğine inanırsak ve güvenirsek o zmn mutlu olabiliriz.benim oğlak bir arkadaşım vardı çok iyi anlaşıyorduk,inat oluyorlar ama içlerinde duygusallık fazla belli etmiyorlar,mantıklılar.
Oğlaklar daha iyi ya boğalardan nefret ediyorum ha herkes melek :KK70: Allah hayırlısını çıkartsın inş

X