Boğulmak üzereyim !!! :(

Burun içi şiş oluyor, ayrıca yaralar çabuk iyileşmiyor bende 3 ay böyle olması normal diye buymuştum bu bünyenle alakalı geç iyileşiyosun o yüzden böyledir bi altı ay sabret bakalım cnm çok öpüyorum

ilginize çok teşekkür ederim..
dün gece acile kaldırıldım fenalaşınca..:çok üzgünüm: oksijen verildi..burnumdan nefes alamadığım için sürekli ağzımdan almak zaten çok yıpratıcıydı.üstüne bide üşütüp grip olunca artık ağzımdan aldığım nefeste yetmiyo..oyüzden konuşamıyorum,hareket edemiyorum yoksa boğulcak gibi oluyorum..evde yatakta hapiste gibiyim..burnumu temizlemek işe yaramıyo..antibiotik kullanmaya başladım..ben daha önce nefes problemi nedir bilmezdim ,allah düşmanımın başına vermesin..inanın çok zormuş..hayatımı devam ettirmekte zorlanıyorum. nolur benim için dua edin,dua bile edemiyorum..senağlama
burnumdan 2 ay geçmesine rağmen nefes alamamam normal mi??ben yaşayamıyorum..:çok üzgünüm:

Ay canım ya vallahi çok üzüldüm okuyunca ameliyat olup böyle zorluklar yaşayınca insan bir eyvah diyor ama 2 ayı geçsin bir iki hafta daha bekle hala nefes alamazsan doktoruna görün bence başka bir kbb yede görün yani doktora güvensizlik değilde hani o seni rahatlatmak için gerçketen ters giden birşye varsa söylemez tedbiri elden bırakma derim ben bence senin bu kadar nefessiz kalmanın sebei birazda panik yapmak ben 13 yaşımdan beri sadece ağzımdan nefes alıyorum bak dimdik ayakyatım ölmedim valla:) öyle bir alışkanlık olmuş ki burnumu kullanmak aklımdan bile geçmiyor bu yüzden de burnumda tamponlarla bile horul horul uyumuştum. Biraz rahatlamaya çalış akışına bırak aklını burnuna ve burnundan nefes almaya takma o zaman insan boğulduğunu hissediyor nefesinn ciğerlerini doldurmadığını hık diye gideceğini hissediyor yani tamamen psikolojik. Hayatın boyunca burnundan nefes almış biri olarak şimdi sadece ağızdan nefes almak senin için zor geliyordur eminim ama inan bu şekilde de gayet rahat yaşanabiliyor inan bana sadece gevşe biraz kendini serbest bırak aklınıda burnundan nefes almaya sabitleme

cnm çok geçmiş olsun ya üzüldümmmmmafoldumben dualarım seninle. Bir de grip olmuşun.. Allah acil şifa versin:Saruboceq:

Üfff canim yaaa noldu sana böyle???? Ya inanamiyorum yaa nasil oldu böyle?? canim benim ,peki doktor ile görüsdünmü? Bu sekil olmasi da normal degil yani !

:1shok: cnm cok cok cok gecmis olsun yaaa
nolmus sana böyle:S:S
ne dicemi bilemedim tatlim valla yaaaa:S:S
ya ama sabirli olmaya calis insallah düzelirsin tatlim hemen panik olma:S:S

Blackhoney dünden beri kızla konşamadık bile grip ve şişliklerden kaynaklanıyor sanırsam dahada kötüsünü düşünmek istemiyorum, konuşamıyo bile fazla efor sarfedip tıkanıyo bizimki :KK43:

cok gecmis olsun canim. bi ara sanki ben bogulur gibi oldum nefes alma sorunun yokken bi anda böle bisyin olmasi tuaf. cok üzüldüm umarim en kisa zamnda düzelirsin canim. kafana fazla takmamaya calis kolay diildir tabiki ama en azindan baska seylerle ilgilenmeye calis.
acil sifalar diliyorum sana canim.

ilginize çok teşekkür ederim..
dün gece acile kaldırıldım fenalaşınca..:çok üzgünüm: oksijen verildi..burnumdan nefes alamadığım için sürekli ağzımdan almak zaten çok yıpratıcıydı.üstüne bide üşütüp grip olunca artık ağzımdan aldığım nefeste yetmiyo..oyüzden konuşamıyorum,hareket edemiyorum yoksa boğulcak gibi oluyorum..evde yatakta hapiste gibiyim..burnumu temizlemek işe yaramıyo..antibiotik kullanmaya başladım..ben daha önce nefes problemi nedir bilmezdim ,allah düşmanımın başına vermesin..inanın çok zormuş..hayatımı devam ettirmekte zorlanıyorum. nolur benim için dua edin,dua bile edemiyorum..senağlama
burnumdan 2 ay geçmesine rağmen nefes alamamam normal mi??ben yaşayamıyorum..:çok üzgünüm:

bu durum normal degil bence bir kbb doktoruna gorun canim. gecmis olsun a.s.

supergirl resimlerinden ve daha onceki konusmalarımızdan anladigim kadarıyla bünyen cok hassas ve allerjik seni oyle iyi anlıyorum ki, bu durumda vucudunun bu sekilde tepki vermesini dogal buluyorum ancak bu konuda beklemen taraftarı degilim, sayet durum acile kaldirmaya kadar variyorsa artık doktorunla ve iyi bir kbb uzmanıyla ciddi ciddi gorusmelisin. en kisa surede iyilesmen dilegiyle..:teselli:

Hey süper bugün nasılsın bakalım, umarım daha iyisindir bu arada fark ettim ben grip olmuşum bugün itibariyle burnum sürekli akıyo ve halsizlik var birazda

canım ben nefes sorunu silikon tamponlarım varken bile yaşamammıştım anlattığın kadar :S peki geçeceğinden emin misin ? Dr konkalarına zarar vermiş olmasın ?

Arkadasim son yazdiklarini okurken cok etkilendim, umarim en kisa zamanda iyi haberlerinle sevindirirsin bizi. Diger arkadaslarima katiliyorum bu durumun sisliklerle etkisi yok gibime geldi , o kadar ameliyat olan kisi var hicbirisi böyle bir rahatsizlikla karsilasmadi. Insallah seninde sorunun biran önce düzelir. Kendine dikkat et cok gecmis olsun

iyi dilekleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar .. 4 günden sonra bugün çok zorlanarakta olsa telefonla konuşabildiğim için doktoru aradım hemen..o da şaşırdı..ciğerlerinde mi sorun var dedi.oysa o gece acilde akciğer filmim çekildi hiçbi sorun yokmuş.. grip oldum diye olmuştur inşallah tüm bunlar..öyle çok çektim ki ameliyattan sonra..artık iyi oliim istiyorum.. mafoldumben
floransa dikkat et kendine,geçmiş olsun

Tamam canım bakmaya çalışıyorum kendime sen yarın doktora gidicektin habersiz koma bizi emi güzel süperkız :)

ay canım benim ya vallahi çok üzüldüm,şimdi gördüm formu,çokkk geçmiş olsun tatlım,seni o kadar iyi anlıyorum ki aynı şeyleri birebir yaşadığım için,vallahi ben 5 ay bekledim şişlik için,ama artık öle bi noktaya gelmişti ki,kbb doktoruna gittim,hemde abartısız sölüyorum 4 doktora göründüm,burun tomografim çekildikten sonra benim netleşti,bende rahatladım en azından şiş masalına artık inanmıyorum.sonuç %10 nefes alıyormuşum,facia yani,sevgili doktorumun ellerine sağlık?!!!kemik eğriliğim dahi aynen duruyor.çok kızgınım çooookkkk.
ama senin için cidden çok üzüldüm tatlım,evet senin ameliyatın çok yeni belki cidden onunla alakalıdır,inşallah geçer,sana tavsiyem tomografide herşey çıkıyor ortaya,kbb doktoruna git ve burun tomografisi çektir canım.sonuç kötüde olsa insan cidden çok rahatlıyor,tekrar tekrar geçmiş olsun diyorum canım,inşallah iyi haberlerini verirsin bize.

Canim cok gecmis olsuna.s., insallah yakin zamanda iyilesirsin, bende 25 subatta ameliyat oldum tamponlarim gecen hafta alindi, bu hafta sonu da plakalar alinacak, tamponlarim ciktiktan sonra bende cok az nefes alabiliyordum burnumdan, simdi hala tam nefes alamiyorum burnumdan. Insallah plakalar cikinca biraz daha iyi nefes alabilirim, doktorum burnumun icinin daha sis oldugunu soyledi, umarim oyledir yoksa bende iyi nefes alamiyorum, agzim cok fena kuruyor, bunaliyorum. Insallah duzelir. Sen ne zaman ameliyat oldun?

X