Bölgesel incelme yöntemleri

Serenajp

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2016
920
4.285
32
Merhaba hanımlar. Malumunuz bu sıralar cihazlarla bölgesel incelme ve zayıflama yöntemleri oldukça revaçta. G5, emslim, magic probe, rollshape vb bir sürü yağ yaktığı ve selülit giderdiği iddia edilen cihazlar var.

Kullananlar, olumlu-olumsuz sonuç alanlar başta ben olmak üzere diğerlerine fikir olması açısından lütfen paylaşabilir miyiz?

Merhaba hanımlar. Malumunuz bu sıralar cihazlarla bölgesel incelme ve zayıflama yöntemleri oldukça revaçta. G5, emslim, magic probe, rollshape vb bir sürü yağ yaktığı ve selülit giderdiği iddia edilen cihazlar var.

Kullananlar, olumlu-olumsuz sonuç alanlar başta ben olmak üzere diğerlerine fikir olması açısından lütfen paylaşabilir miyiz?
4 seans g5 yatırmıştım ama hiçbir fark göremedim belki devam etsem görür müydüm bilemiyorum yaptiranlar sonucu paylaşsa keşke. Çoğumuzun sorunu bölgesel yağlanma :KK43:(

Selam kızlar ben İstanbul’a yeni taşındım geldiğim gibi de soğuk lipoliz ve g5 e yazıldım şuan ilk seansımı yaptırıyorum soğuk lipolizde nasıl bi sonuç alacağım neler olacak sizinle bu süreci paylaşacağım

Selam kızlar ben İstanbul’a yeni taşındım geldiğim gibi de soğuk lipoliz ve g5 e yazıldım şuan ilk seansımı yaptırıyorum soğuk lipolizde nasıl bi sonuç alacağım neler olacak sizinle bu süreci paylaşacağım
Ben de başladım bitirince paylaşalım. Doğru düzgün bilgi yok bu konuda herkesin ihtiyacı var.

Ben G5 ems ve heykeltraş olan üçlü bir paket aldım, selülit derdim. Paketin neredeyse sonuna geldim. Hiçbir faydasını görmedim. Hatta daha mı kötü oldu diye düşünüyorum. Bu kadar zamanı yürüyüşe ayırsam çok daha faydalı olurdu. Sakın gitmeyin diyeyim size. Resmen para tuzağı. Heryerde de yapıyorlar. Nasıl izin veriliyor anlamıyorum.

Bu tür şeylerde size yürüyüş yapmanızı bol su tüketmenizi ve şekerden uzak durmanızı söylüyorlar zaten bunlara dikkat edebilen biri neden o kadar paralar döksün ki? tuzaktan başka bir şey değil. Hayır yani rahatlama durumu da yok çok rahatsız edici bir his boşuna gitmeyin paranıza ve zamanınıza yazık

G5 e gittim hiç bir işe yaramadı diyenleri anlamıyorum arkadaslar yapan uzmanla mı ilgisi var acaba.
G5 bende inanılmaz bir etki yarattı bacaklarım sıkı selülitler çok azaldı tamamen gitti diyemem ama çok çok iyi eskisinden.
Birde spor da yapmamıştım yapsam daha iyi olurdu.
Bir paket daha aldım yaza kadar oda bitecek
Haftada 2 kere gidiyordum bol su için .
Su içmedim ben gerçi ona rağmen çok iyi.
Şimdi spor artı su ve diyete başladım.
Daha da etkili olucak eminim 🥰

G5 e gittim hiç bir işe yaramadı diyenleri anlamıyorum arkadaslar yapan uzmanla mı ilgisi var acaba.
G5 bende inanılmaz bir etki yarattı bacaklarım sıkı selülitler çok azaldı tamamen gitti diyemem ama çok çok iyi eskisinden.
Birde spor da yapmamıştım yapsam daha iyi olurdu.
Bir paket daha aldım yaza kadar oda bitecek
Haftada 2 kere gidiyordum bol su için .
Su içmedim ben gerçi ona rağmen çok iyi.
Şimdi spor artı su ve diyete başladım.
Daha da etkili olucak eminim 🥰
Merhaba nerde yaptırıyosunuz acaba bilgi verebilir misiniz ben de düşünüyorum

Merhaba ben geçen hafta G5e başladım. Sorunum göbek bölgem. Halihazırda dikkat ediyorum ve diyette gibiyim zaten geçtiğimiz 3 ayda 14kg verdim. Göbeğim gitmekte diğer yerlerime göre daha zor olduğu için bir deneyeyim dedim. hatta 10 seans 1500 TL verdim ortalama bir fiyatta oluşabilir kafanızda. 1000 TLye yapan yerler de var tabii ama benim gittiğim yer 3 yıldan beri tırnağıma kirpiğime cilt bakımıma vs gittiğim bir yer olduğu için bilmediğim bir yerde sorun çıkarsa muhatabım pek olmaz diye korktum sağlık neticesinde biraz daha fazla para verdim. Yarın 2. seansım. Bilmiyorum diyetten midir G5'ten midir ama 4cm göbeğimde incelme oldu. Ama bakın hangisinden bilmiyorum.. Bunu zamanla göreceğim

Diğer bir hususa gelirsek ilk seanstan sonra sonraki seanslara gitmeye biraz çekindim açıkçası.. Seansta 1-2 saat sonra ciddi derece de göbeğimde ödem oldu. şiştim de şiştim. Sonra biraz araştırırken bunun normal olabileceğini gördüm sakin kalmaya çalıştım 3 gün sonra ödemim gitti. 2. günü ise aşağı kasıklara doğru sağlı sollu morarmalar başladı. 4. gün daha da arttı ardından hafif hafif azalmaya başladı. Şuanda varla yok arası.

Bir diğer husus ise acı.. maalesef işlem sırasında muazzam bir acı duydum. Cidden cihaz çok sert dalıyor ve uzman da sağlam bastırdı. Yarın gittiğimde daha az ayarda yapmasını ve az bastırmasını rica edeceğim. Bu acı benimle 5 gün kaldı. Bugün çok azaldı varla yok arası. Ama ilk 2 gün felaketti. Ne oturttu ne kaldırdı.. Ama o da zamanla gitti.
ee şimdi benim aklımda bir soru var tam 6. gün yeniden gidicem acım ve morluğum azalmış olucak ama yeniden seansa giricem yine acı ve morlukla karşılaşacağım. Önerdikleri haftada 2 defa fakat asla üst üste günler değil. Neticesinde göbek bölgesi bağırsak var yumurtalık var iç organlar var o yüzden üst üste yapmıyorlar. o zaman sürekli şöyle olacak; ben bu seanstan çıktım tam acım morluğum hafifliyor derken bir sonraki seans üstüne gelecek yine aynı sirkülasyon başlayacak. Bunu unutmamak gerekir. Belki de 2. 3. seanslarda artık vucudum buna alışacak ve acı ve morluk zamanla azalmaya başlayacak. Hedefim 1 ay sonra çıkacağım tatilde biraz daha iyi gözükmek. Burayı güncellemeyi düşünüyorum arkadaşlar. Takip edenler için yarın seanstan çıktıktan sonra yeniden yazacağım.
Boy 182
kilo 98
bel 104 cm

17.05.2023 G5 masajı 2.seans
Bugün gittim. geçen seanstan kalan morarmalarım sabah geçmişti. acım ise baya hafiflemişti. Acım hafifleyince varla yok arası bugün bir şey olmaz herhalde dedim. Ama geçen seferki korkumdan ötürü uzmana en düşük ayarda bastırmadan yapmasını rica ettim. Offfff felaket acıdı.. Hassasiyetim devam ediyormuş meğer. en düşük ayarda bile çıldırdım. Ama zaten göbek 15dk sürüyor ondan ötürü bir şekilde dayandım 5-6dk sonra alışmaya başladım daha az acı geldi. Uzmana durumu anlattığımda yaşadığımın normal olduğunu herkesin aynı şeyleri yaşadığını söyledi. Bakalım düşük ayardan sonraki seansta da yarın falan morluklarım oluşacak mı? Şuanda iyiyim. Haftaya çarşamba G5in 3.seansı var. o gün sabah ölçülüp buraya yeniden güncelleme geçeceğim ki gitmek isteyen insanlar da bir bilgi edinsin istiyorum. İşe yarar mı yaramaz mı bunları gözlemleyelim.

Göbeğinize yaptırmayın bence. Orada bağırsaklar var mide var. Ben bir kere göbeğe yaptırdım ödüm koptu. Bacaklarda selülüit için yaptırdım 8 seans hiçbir işe yaramadı. Geçen senelerde kese, yürüyüş ve evde kendi kendime masajla çok daha iyi toparlanmıştı. Boşuna verdim onca parayı.

Merhaba arkadaşlar konuyu araştırken net birşey bulamamıştım ve diyet eşliğinde 2 seans andülasyon ve 3. sean ems slim yaptırdım. andülasyona başladm ama daha çok titreşim dalgası ile dinlenme esneme metabolizma hızlandırma tarzı bi etkisi olacağı kanaatine vardım bıraktım diğer cihaza geçtim. ems ye gelirsek 2 bölgeye bağlanıyor ve cidden kaslara etki ediyor. 30. seanstan sonra baya yorulmuş hissediyorum. düzenli yürüyen biriyim ve kas ağrısı bende yapmadı. 13 günlük sonuçta herkes baya inceldiğimi ve zayıfladığı söylüyor. cihazı öneririm ama diyet ve yürüyüşle desteklenmesini tavsiye ederim daha hızlı sonuç almak ve kalıcı olması için... işlemi diyetisyenin ofisinde yaptırıyorum. acı morarma vs olmadı bende... diyetisyen ölçümlerinde verilen kilo yağ vs daha net çıkıyor. cumartesi tartılp sonucumuda yazarım. 155 boy 68 kilo ile başladım 1 haftada 1,900 verdim ve cumartesi 2. haftam olacak tartı günüm. sonucu yazarım yine.

Karnınıza g5 yaptırmayın sadece emsculpt olabilir yağlanmaya iyi gelir incelirken kas yaparsınız g5 sadece kalça bacak bölgesindeki selülite iyi gelebilir masör tarafından yapılan selülit masajı vücuttaki ödem için lenf direnaj

Spor, diyet, ne yaparsam olmuyor denilen yerler için (örnek sütyen altı), doktorum pb medium önermişti.
Ben geçen sene gıdıma uygulattım ve çok faydasını gördüm.

ben bu tarz şeylere inanmıyorum açıkcası. bi de yanında diyet veriyolar zaten o diyeti yapınca insan zayıflar.

X