Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Boncuk kaynak yaptırdım.

M

melekkk_

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi melekkk_
dün sonunda boncuk kaynak yaptrdmm ama içimde korku wr kıslar saçlarmaa işe olur öle çok fasla yok aslında sadece altlarda 50 tane wr yaa sizce saçlarm çok dökülürmü eğer öleyse gdip çıkarttrıp bunun yernee çıt çıt yaptrsam nası olur bna bi akıl werin lütfen mafoldumben

• Konu Sahibi melekkk_
cnm foto çekip koysanda baksak eminim çok yakışmıştır sana.hayırlı olsun güle güüle kullan şimdiye kadar saça çok zara vrdiğini duymadım.. CADIARZU

• Konu Sahibi melekkk_
foto koymayıı blmioorum cnmm kıslarr başkaa fikri olan yokmu bi yardm etsenss ayrcaa kaç gündrr başımm çatlıoo yaa nollcakk bölee billmiooruumm

• Konu Sahibi melekkk_
sımdılık tak.yalnız metal olarak takılanlar yesıl olup kuflenıyor.ve dıplerı cok kotu oluyor.cıkarken cok yıpranır.kesılmek zorunda kalır.bunda sanırım yasamazsın boncuk cunkı.metale bulasma sakın.6ay ıdare edıcem dıye sacına yazık.ayrı olarak cıt cıtlı ıstedıgın zaman takıp cıkaracagın tarz tercıh et.

• Konu Sahibi melekkk_
canım metal olarak neyi kastettn anlamadm biras daha açarmısın rica etsem ?

• Konu Sahibi melekkk_
illada kötü bir şey olucak diyte bi kural yok..bence kullan ,sonra çıkartırsınn..

• Konu Sahibi melekkk_
boncuk kaynak güzel kullanıldığı zaman güzel bir sonuç saçların görünümü için..yanlız takış şekli ve kullanım önemli...eğer kaynaklı saçlarınıza çok sık fön çektirirseniz yada işlem yaparsanız gerçekten kendi ana saçlarınıda kaynaklı saçlarda yıpranıyor...çünkü boncuk saçlar kendi saçınıza monteli olduğu için kuaförde çekilen fön(ki çoğu kuaför çok kötü çekiyor..saçlarınızı sanki kopartacakmış gibi kaba çekiyor..)bu saçlarınızın kökönde çekilmesini sağlayacaktır..normal kullanıımda daha az olacak olan dökülme bu gibi işlemlerde fazlalaşacaktır..siz tabi bunu farketmeyeceksiniz.. ancak 2 aydan sonra uzayan saç dipleriniz ve işlem sonrasında dökülen saç ile boncuk arasına sıkışan saçlarınız çoğalma yapacak(çünkü saç diplerinden taranmıyor ve dökülen saçlarda orada birikeceği için) ve saç diplerinde kaşıntıya ve dolaşmaya yol açacaktır..siz ancak bu durumdan ne zaman rahatsız olursanız(bunun süresi size bağlı bazıları hiç takmaz doşalık dolaşık gezer..bazıları hiç gelemez çıkarmak saçlarını temizleyip yeniden taktırmak ister) size kalmış asüresi...çıkarılana boncuklarla beraber..saç diplerinde bir saç kütlesi olacaktır..ancak duşa gişrdiğinizde kaliteli bir saç kremi ile saçlarınızın diplerinde olan bu dolaşıklığı açayım derken elinize gelen topak topak dökülen saçlara mutlaka üzülecek ve acaba kelmi kaldım hatta korkacaksınız:-))...sonra saçlarınıza üzülecek tekrar boncuk takmak istemeyeceksiniz..fakat..ne zamanki uzun bir saçın bayanlara verdiği o güzel görüntüyü görene kadar..tekrargidip taktıracaksınız..ancak bu defa diliniz yandığı için...daha özenli ve dikkatli kullanacaksınız....
işte kısaca kaynak kullanımı artı ve eksileriyle beraber...

• Konu Sahibi melekkk_
boncuk kaynak güzel kullanıldığı zaman güzel bir sonuç saçların görünümü için..yanlız takış şekli ve kullanım önemli...eğer kaynaklı saçlarınıza çok sık fön çektirirseniz yada işlem yaparsanız gerçekten kendi ana saçlarınıda kaynaklı saçlarda yıpranıyor...çünkü boncuk saçlar kendi saçınıza monteli olduğu için kuaförde çekilen fön(ki çoğu kuaför çok kötü çekiyor..saçlarınızı sanki kopartacakmış gibi kaba çekiyor..)bu saçlarınızın kökönde çekilmesini sağlayacaktır..normal kullanıımda daha az olacak olan dökülme bu gibi işlemlerde fazlalaşacaktır..siz tabi bunu farketmeyeceksiniz.. ancak 2 aydan sonra uzayan saç dipleriniz ve işlem sonrasında dökülen saç ile boncuk arasına sıkışan saçlarınız çoğalma yapacak(çünkü saç diplerinden taranmıyor ve dökülen saçlarda orada birikeceği için) ve saç diplerinde kaşıntıya ve dolaşmaya yol açacaktır..siz ancak bu durumdan ne zaman rahatsız olursanız(bunun süresi size bağlı bazıları hiç takmaz doşalık dolaşık gezer..bazıları hiç gelemez çıkarmak saçlarını temizleyip yeniden taktırmak ister) size kalmış asüresi...çıkarılana boncuklarla beraber..saç diplerinde bir saç kütlesi olacaktır..ancak duşa gişrdiğinizde kaliteli bir saç kremi ile saçlarınızın diplerinde olan bu dolaşıklığı açayım derken elinize gelen topak topak dökülen saçlara mutlaka üzülecek ve acaba kelmi kaldım hatta korkacaksınız:-))...sonra saçlarınıza üzülecek tekrar boncuk takmak istemeyeceksiniz..fakat..ne zamanki uzun bir saçın bayanlara verdiği o güzel görüntüyü görene kadar..tekrargidip taktıracaksınız..ancak bu defa diliniz yandığı için...daha özenli ve dikkatli kullanacaksınız....
işte kısaca kaynak kullanımı artı ve eksileriyle beraber...

Mükemmel anlatmışsın arkadaşım, tecrübeni paylaştığın için saol. Bu anlatımdan sonra yola çıt çıtlarımla devam edeceğim artıkhihoyyyt

• Konu Sahibi melekkk_
canım öncelikle hayırlı olsun , bu konuda ben de çok araştırma yaptım ve en sonunda çıt çıt aldım.İnternette araştırma yapınca ki burda da kaynaktan ağzı yananlar var kaynaklar çıkartılınca saç çok fazla dökülüyormuş ve kesilmek zorunda kalıyormuş arkadaşların da dediği gibi.Bence 1 ay falan kullan sonra ise o kaynakları çıt çıt yaptır.Bnden nacizane bir tavsiye sana tatlım...:1hug:

saoll cnmm bnde önümüsdeki ay çıkarttrcm we bunları çıt çıt yaptrcm

Şimdi mesajları okudumda benimde saçımda kaynak vardı boncuk :) 1 aya yakın kullandım sonuç muhteşem
bugün yerler saç ile doldu yumak yumak saçlarım döküldü çok pişmanım dilerim aynısı olmaz uzun taktırdığım saçlarım kopmaktan kısacık kalmış... :1no2:

bende de boncuk kaynak var çok memnunum bazen saçımda olduklarını bile unuturuyorum.korkmadan kullan cnm hiçbişey olmuyo:))

yaaa ezgiceee saçların çokmu kötü olduu ya bn bu ay çıkarttrcmm iştee ama korktum sen ölee diyinncee bnm saçlarmm zatenn cansz ona üsülürkenn bidee bu çok kötü olurumm yaa =(

dün sonunda boncuk kaynak yaptrdmm ama içimde korku wr kıslar saçlarmaa işe olur öle çok fasla yok aslında sadece altlarda 50 tane wr yaa sizce saçlarm çok dökülürmü eğer öleyse gdip çıkarttrıp bunun yernee çıt çıt yaptrsam nası olur bna bi akıl werin lütfen mafoldumben

canım ben de boncukkaynak yaptırmayı düşünüyorum ama vakit var bi 4 ay kadar filn sonra yaptırıcam ..ve bende sadece altlara taktırmak istiyorum..50 tane seyrek duruyor mu? bi de yan taraflarına da taktırdın mı sen?? çok sordum ama kusura bakma..:kedi:

50 biraz seyrek duruo ben yaptırdm ama ekleticem bikaç tane daha:) buarada boncuklar değişirken dökülüyor çünkü ordaki saçlar 3 ay hiç dökülemedi biranda dökülünce çok geliyo normal yani açılma falan olmuyor.ince tarakla taramayın boncukları çekiyo onun dışında sorun yok :)

50 biraz seyrek duruo ben yaptırdm ama ekleticem bikaç tane daha:) buarada boncuklar değişirken dökülüyor çünkü ordaki saçlar 3 ay hiç dökülemedi biranda dökülünce çok geliyo normal yani açılma falan olmuyor.ince tarakla taramayın boncukları çekiyo onun dışında sorun yok :)

teşekkür ederim hayatım....opuyorumnanaktan

boncuklarıı çıkarttmm we gerçekktenn bisürüü saçmm gttii yanii ztnn azcıkk saçmm wrdıı şimmdii dahadaa az biidee bu kuaföörlerr çok acmszz yaa çekiolarr insanınn canını acıtıolarr yolldularr saçlarmıı kawga ettmm saçlarda çıt çıt yaptrrdmm en iisii çıt çıt walaa tek geçermmm

slm bende uuzn zamandır kaynak istiyordum bugün nihayet yaptırdım şu an 134 tane boncuk kaynak war biraz batıo bakalım gece nası yatacağım umarım bir zararı olmaz zaman gösterecek.mafoldumben

X