Bonkor eşin ablası part 3 😂 bu konu hakkında son konum (forma)

Her paragraf beni niye mutlu etti özellikle araba kısmı çok hoşuma gitti hahaahah 🤭
Gorumcen artık yakanizdan düşer inşallah eşin gerekli tepkileri gayet yerinde vermiş helal olsun enişteye 😅

Genelde benim üzerime oynamayı sever 😂 amacı bence beni sinir edip eşime cemkirmem esininde bana ters yapması falan. Sürekli bişey bulur ama asla bu tongaya düşmem 😎 umursamam yani o saniyorki ben sinir olurum 😂 ama eşim gereken cevabı beklenmedik zamanda yapıştırdı bidaha bakalm napacak 🤭
Bebeksiz oturacak ön koltuktan vazgeçmez 🤭😃

Görümce pek düşüncesiz ya hem öne oturuyor hem kucağında bebek. Garip bir kadın
Öne oturması benim için bir sıkıntı yaratmaz aksine gülerim yani ön koltuk yarısına giriyor diye 😂 ama çocuğu koltuğuna koymayip kucağında tutması tam bir salaklık. Yani bizim böyle birşeye izin vermedigimizi biliyor yani kendi kasindi laf yemek için.

Her paragraf beni niye mutlu etti özellikle araba kısmı çok hoşuma gitti hahaahah 🤭
Gorumcen artık yakanizdan düşer inşallah eşin gerekli tepkileri gayet yerinde vermiş helal olsun enişteye 😅
9 yil olacak inan eşim sürekli bu şekilde laf söyler zaten gereken yerde asla ama asla vazgeçmiyor bizimle uğraşmaktan 😂

9 yil olacak inan eşim sürekli bu şekilde laf söyler zaten gereken yerde asla ama asla vazgeçmiyor bizimle uğraşmaktan 😂
Gorumcelik vasfını son damlasına kadar kullanmak istiyor pes etmez kolay kolay 😃

Gorumcelik vasfını son damlasına kadar kullanmak istiyor pes etmez kolay kolay 😃
Sadece bana yapsa yine iyi. Eltisinide delirtiyor. Kızcagizda sessiz bişey instadan laf sokmalı şeyler paylaşıyor buna işte. İnsanın psikolojisi ile nasıl oynanır coook iyi biliyor

Merhaba kızlar gelişmeler bukadar hızlı sonuclandigi için arası açılmadan siz beni unutmadan yazayım dedim

Bugun kızım karne aldı ordan babaannesine gittik. Tabi gorumcemde ordaydi. Oğlu (12yas) beni görür görmez yenge benim formayı ne zaman alacaksiniz dedi görümcem ağzımın içine bakıyor tabi. Bende ben kimseye forma almam benim alanım değil dedim gülerek. Neyse dayım gelsinde dedi. Akşam eşim geldi içeri girer girmez dayı benim formayı ne zaman Alcan dedi. Eşimde ben niye forma alacağım ya baban alsın dedi. Ben senden istiyorum ya dedi yegenide. Eşimde forma almayacağım sen beni kandırıyorsun benim kulağıma geldi baban a takımını tutuyor benim formayı giydirmeyecekmis sana sen babanın takımına donecekmissin dedi yegenide siritip gitti. Gorumcemde e sen başta alırım dedin diyince eşimde duymamazliga gelip cevap vermedi. Gorumcemde yeni aldığı marka bir ürünü gösterip nasıl beğendiniz mi dedi eşimde buna bukadar para veriyorsan cocugada bı forma aliver benden istiyor herşeyi dedi.

Neyse eve döneceğiz bizide bırakın geçerken yurumeyelim dedi. İyi dedik falan benim en küçük çocuğu alıp ön koltuğa oturmuş görümcem. Genelde ben arkada oturuyorum zaten en küçük cocugum 1 yaşında. Biz bindik arabaya eşim çocuğu bana vermesini bekliyor. Asla izin vermez çocukların ön koltuğa oturmasına zaten. Gorumcemde çocuk kucağında hadi niye gitmiyosun dedi. Eşimde dedi çocuk önde gidecekse karımı öne oturturum zaten senin ne işin var ön koltukta çocuğu bırakmak istemiyorsan geç arkaya karım gelsin dedi. Gorumcemde tamam be diyip çocuğu bana uzattı. 😂

Yani son kısmı niye anlattım size bilmiyorum
Ama hoşuma gitti heralde 😂 eşimin böyle düşündüğünü bilmiyordum yani ben zaten çocukların yaşları ve büyüme evrelerini göze alırsak zaten arka koltuğa alışık biriyim böyle şeyi asla sorun yapmam da biseyler alma konusunda beni yok saymadigi için sanırım davranışı hoşuma gitti 🥰.

Konu güncellemeyi, guncellersem size nasıl haber vereceğimi bilmedigim için yeni konu açtım. Diğer konularimida buraya etiketlemeyi bilmediğim için konudan habersiz olanlar içinde ayriyeten kusura bakmayın diyorum ☺️
Kızzz al o kocayı sar sarmala. Adam her şeyin cevabını vermiş. Neye gıcık oluyorsun. Senin müdehale etmene gerek bile gerek yok. Belli ki karakter sahibi.

Sadece bana yapsa yine iyi. Eltisinide delirtiyor. Kızcagizda sessiz bişey instadan laf sokmalı şeyler paylaşıyor buna işte. İnsanın psikolojisi ile nasıl oynanır coook iyi biliyor
Ay çok çocukça. Benim de bir tanıdığım WhatsApp'tan sadece kaynanasına açık yapıp atarlı sözler paylaşıyor 🤭🤭🤭🤭

Kızzz al o kocayı sar sarmala. Adam her şeyin cevabını vermiş. Neye gıcık oluyorsun. Senin müdehale etmene gerek bile gerek yok. Belli ki karakter sahibi.
Görümcemin hamleleri bitmiyor ki hiç bir sırada ne olabilir diye insan düşünmeden edemiyor🤭 eşimden yana sıkıntım yok uzun süredir gereksiz bonkörlüğü yoktu tekrar alevlenmesinden endişelendim işte 😂 görümcem insan yemesini çok sever yani yemiş bizi buzamana kadar bende bir dur dedim artık 😂

Ay çok çocukça. Benim de bir tanıdığım WhatsApp'tan sadece kaynanasına açık yapıp atarlı sözler paylaşıyor 🤭🤭🤭🤭
Çocukça da işte yaptığı şeyin farkında değil. Eltisine daha çok saldırıyo bana yapamaz eşim dibimden ayrılmıyor her konuyu bilir tepki vereceğinide bildiği için bana yapacakları sınırlı 😂

Çocukça da işte yaptığı şeyin farkında değil. Eltisine daha çok saldırıyo bana yapamaz eşim dibimden ayrılmıyor her konuyu bilir tepki vereceğinide bildiği için bana yapacakları sınırlı 😂
Valla eşin senin zırhın şuan yoksa gomrumcen kim bilir daha neler yapardı onda her potansiyel var belli yani 😃

Valla eşin senin zırhın şuan yoksa gomrumcen kim bilir daha neler yapardı onda her potansiyel var belli yani 😃
Evet kesinlikle eşim böyle olmasaydı biz kesin bosanirdik. Görümcem benden 10 yaş büyük biz yeni evliyken ben çocukta yok diye geziyordum bana demiştiki kardeşime bı lafima bakar istersem dışarı çıkartmaz seni o beni dinler diyordu 😂 heee canm he dedim gitmiş eşime şikayet etmiş beni geziyor falan diye eşimde sanane sanami düştü benim karıma karışmak demiş. Disariya karşı beni aşırı korur kollar tabi aile içi tartışma illa oluyo dışarıya yansıtmaz

Evet kesinlikle eşim böyle olmasaydı biz kesin bosanirdik. Görümcem benden 10 yaş büyük biz yeni evliyken ben çocukta yok diye geziyordum bana demiştiki kardeşime bı lafima bakar istersem dışarı çıkartmaz seni o beni dinler diyordu 😂 heee canm he dedim gitmiş eşime şikayet etmiş beni geziyor falan diye eşimde sanane sanami düştü benim karıma karışmak demiş. Disariya karşı beni aşırı korur kollar tabi aile içi tartışma illa oluyo dışarıya yansıtmaz
Ayyy eşinden o cevabı duyunca şok olmustur hayır yani sanki çocuk şikayet ediyor banane ister gezer ister tozar evli barkli kadın demesi gerekirdi kendi kendine 😃 sanki hep bı memnuniyetsiz ve kıyaslama durumu var gibi geldi bana kıskançlık duyuyor muhtemelen ama ne gerek var anlayamıyorum böylelerini

Ayyy eşinden o cevabı duyunca şok olmustur hayır yani sanki çocuk şikayet ediyor banane ister gezer ister tozar evli barkli kadın demesi gerekirdi kendi kendine 😃 sanki hep bı memnuniyetsiz ve kıyaslama durumu var gibi geldi bana kıskançlık duyuyor muhtemelen ama ne gerek var anlayamıyorum böylelerini
Evet sürekli kıyaslar. Ben ne alırsam gider aynısı alır ayakkabı giyim. Ama ben böyle şeyleri problem etmem yani hoşuna gitmiştir alsın banane parasını ben vermeyeyim yeterki 😂 ama bunları yaparken kendine değilde 14yasindaki kızına alıyormuş gibi yapar. Ben zayıfim ve 35numara giyiyorum 🤦🏻‍♀️ o kilolu ama oda 35/36, giyer ne yapar eder bulur aynısını alır. Kızıma aldm ama beğenmedi ben giyiyorum napim der. Sonrada biriyle aynı kiyafeti giymekten hiç hoşlanmam hiç istemem birinin bendekini aynısını almasini der 😂😂😂

İçimin yağları eridi 😅😅 görümceniz gerçekten çekilir dert değil de Allahtan eşiniz düzgün biriymiş 🙏🏻

Bazılarının ön koltuk sevdası vardır arka koltuk başka yere gidecek sanıyorlar 😃
Bence o hale getiriyorlar. Ben de bi ara kaynanama öne geç dedim, ki arabayı eşim kullanıyor, baktım o da kızına döndü istersen öne geç dedi. Haaa dedim orda durun bakalım. O gün son oldu

X