Bonusun annesi için plazma bağışı (covid 19)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bonus Bonus un annesi için

Annem için plazma tedavisinde kullanılmak üzere kan vericek gönüllülere ihtiyacımız var, vermek isteyenlerde aranılanlar:
1- covid-19'u eylül yada ekim aylarında geçirmiş olmalı ( daha öncesi yada sonrası geçirenler kızılay kabul etmiyor )
2-hiç doğum yapmamış, kürtaj, düşük gibi şeyler yaşamamış olmalı.
3-kan grubu AB RH(-)
yada AB RH (+) olmalı
4-verebilecek dostalarımız 168'den randevu alarak çapa kızılay veya bağcılardaki kızılay noktasından bağış yapabilicekler.
-bağış sırasında annemin kişisel bilgilerini verip, yattığı hastaneyi yazıcaklar, kızılay gerekli ayrıştırmayı yaptıktan sonra kurye ile ilgili hastaneye yolluycak.

Tüm dostlarımızın ilgilenmisini rica ediyoruz
Merhaba, erkek olabilir dimi? Siz kürtaj doğum yazmışsınız illa kadın mi olmasi lazim. Cevremde var bir kac erkek Ağustos da gecirmis olan kan gruplarini soracağım

Merhaba, erkek olabilir dimi? Siz kürtaj doğum yazmışsınız illa kadın mi olmasi lazim. Cevremde var bir kac erkek Ağustos da gecirmis olan kan gruplarini soracağım

Ağustos olmuyor 3 ay geçmiş oluyo erkek kadın farketmiyor sadece kadın bağışçılarda hamilelik geçirmeyen olmalı.

Bize olmasa başkasına lazım olır belki kızılay kabul eder sormak lazım.

2.plazma gitti anneme kızılaydan orda kan olmasa bizede gelemezdi bu çok önemli

Kriterlere uymuyoruz maalesef.
Rabbim tez zamanda anneciğinize ve tüm hastalara şifa versin inşAllah...

Bonus Bonus canim ben anneni evde tedavi oluyor diye biliyordum çok üzüldüm şuan, neden kadin bağışçılar için bu kadar kriter var bunu anlamadım böyle olunca bağışcı bulmakta çok zor doğum yapmamış olmak hele baya daraltıyor bağışcı sayısını tez zamanda rabbim ya şafi ismiyle şifa versin inşallah aminnn

2.ünite gitti uygun görünce vericekler.
Ben nasıl olayım tel başında elimde tesbihim dua ediyorum.
Akrabalarımızdan pozitifler duyduk bu akşam insan çıkmaza giriyor iyice
Allah cumlemize sifa versin sabir versin. İnşallah sagsaglim gelecek ordan. Bizim bir tanidik eve cikti yogun bakimdan. Ama konusamiyormus o derece oksuruk varmis. Bakım cok önemli demiş doktorlar. İnsallah annende cikacak siz ona en guzel şekilde bakacaksinis

Bonus Bonus un annesi için

Annem için plazma tedavisinde kullanılmak üzere kan vericek gönüllülere ihtiyacımız var, vermek isteyenlerde aranılanlar:
1- covid-19'u eylül yada ekim aylarında geçirmiş olmalı ( daha öncesi yada sonrası geçirenler kızılay kabul etmiyor )
2-hiç doğum yapmamış, kürtaj, düşük gibi şeyler yaşamamış olmalı.
3-kan grubu AB RH(-)
yada AB RH (+) olmalı
4-verebilecek dostalarımız 168'den randevu alarak çapa kızılay veya bağcılardaki kızılay noktasından bağış yapabilicekler.
-bağış sırasında annemin kişisel bilgilerini verip, yattığı hastaneyi yazıcaklar, kızılay gerekli ayrıştırmayı yaptıktan sonra kurye ile ilgili hastaneye yolluycak.

Tüm dostlarımızın ilgilenmisini rica ediyoruz
Canım benim kanım Arh (+) ama ben hem düşük yapmıştım hemde şuan hamileyim çevremde de kimse yok ki hepsi çocuklu yani doğum yapmış ben yinede soruşturum inşallah en kısa zamanda bulursunuz kurban olduğum Allah şifa verir elbet 🤲🏻♥️

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X