Bonusun annesi için plazma bağışı (covid 19)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Nego

Özgür Filistin ☝️Bir sabah gelecek kardan aydınlık
Pro Üye
10 Haziran 2010
84.682
355.273
Bonus Bonus un annesi için

Annem için plazma tedavisinde kullanılmak üzere kan vericek gönüllülere ihtiyacımız var, vermek isteyenlerde aranılanlar:
1- covid-19'u eylül yada ekim aylarında geçirmiş olmalı ( daha öncesi yada sonrası geçirenler kızılay kabul etmiyor )
2-hiç doğum yapmamış, kürtaj, düşük gibi şeyler yaşamamış olmalı.
3-kan grubu AB RH(-)
yada AB RH (+) olmalı
4-verebilecek dostalarımız 168'den randevu alarak çapa kızılay veya bağcılardaki kızılay noktasından bağış yapabilicekler.
-bağış sırasında annemin kişisel bilgilerini verip, yattığı hastaneyi yazıcaklar, kızılay gerekli ayrıştırmayı yaptıktan sonra kurye ile ilgili hastaneye yolluycak.

Tüm dostlarımızın ilgilenmisini rica ediyoruz

Konu linkini kendi profillerinizde de paylaşabilirsiniz, belki arkadaş listenizdekilerden birileri çıkar.

Bonus Bonus umarım inşaallah en kısa zamanda bulunur.
Bizim -Mavi -Mavi 'miz vardı trombosit topiği açmıştı, sosyal medya üzerinden kan bağışlarında organize ediyordu çevresindekileri, ona baktım epeydir gelmemiş.

-Mavi -Mavi mucize olsa da şu an siteye girsen ablacım.

Konu linkini kendi profillerinizde de paylaşabilirsiniz, belki arkadaş listenizdekilerden birileri çıkar.

Bonus Bonus umarım inşaallah en kısa zamanda bulunur.
Bizim -Mavi -Mavi 'miz vardı trombosit topiği açmıştı, sosyal medya üzerinden kan bağışlarında organize ediyordu çevresindekileri, ona baktım epeydir gelmemiş.

-Mavi -Mavi mucize olsa da şu an siteye girsen ablacım.

Buda nasip abla bekleyip görücez artık veli gruplarına bile attım geçiren çok var kan grubu uymuyo.

Sen paylaştın zaten çok sağolun Allah hepinizden razı olsun ilaç gibisiniz böyle günde.

Buda nasip abla bekleyip görücez artık veli gruplarına bile attım geçiren çok var kan grubu uymuyo.

Sen paylaştın zaten çok sağolun Allah hepinizden razı olsun ilaç gibisiniz böyle günde.
Annem ab pozitif ama kriterler cok fazlaymış uymuyor :/ hem nisan da gecirdik hemde dogum yapti

Keşke elimizden başkası gelebilse, İstanbul'da ailemden korona olup da bu kriterlere uyan kimse yok, olsa valla hemen yönlendirirdim, ilk başta kan grubundan sınıfta kalıyoruz zaten :KK43:

Öyle abla bizde de kimse geçirmedi ki akraba eş dost soruyoruz işte çapadan da bekliyoruz
inşaallah tez vakitte bulunsun, aklım kaldı yemin ederim, ne yaparım diye düşünüyorum bizde kimse de yok ki hem kan grubu hem diğer kriterlere uyan:KK43:
Duacınızım demekten başka bir şey yapamıyorum😞

Bonus Bonus un annesi için

Annem için plazma tedavisinde kullanılmak üzere kan vericek gönüllülere ihtiyacımız var, vermek isteyenlerde aranılanlar:
1- covid-19'u eylül yada ekim aylarında geçirmiş olmalı ( daha öncesi yada sonrası geçirenler kızılay kabul etmiyor )
2-hiç doğum yapmamış, kürtaj, düşük gibi şeyler yaşamamış olmalı.
3-kan grubu AB RH(-)
yada AB RH (+) olmalı
4-verebilecek dostalarımız 168'den randevu alarak çapa kızılay veya bağcılardaki kızılay noktasından bağış yapabilicekler.
-bağış sırasında annemin kişisel bilgilerini verip, yattığı hastaneyi yazıcaklar, kızılay gerekli ayrıştırmayı yaptıktan sonra kurye ile ilgili hastaneye yolluycak.

Tüm dostlarımızın ilgilenmisini rica ediyoruz
İG de çok takipçili kişilere yazalım hemen

inşaallah tez vakitte bulunsun, aklım kaldı yemin ederim, ne yaparım diye düşünüyorum bizde kimse de yok ki hem kan grubu hem diğer kriterlere uyan:KK43:
Duacınızım demekten başka bir şey yapamıyorum😞

Ablacım çapadan uygun bulunmuş ilk kanı gönderilmiş yedek arıyoruz şimdi.
O kadar dua edildi ki sağolsun herkes 😞 benim annemle birlikte nerde varsa bekleyen Allah şifalarını versin.

O kadar dua edildi ki sağolsun herkes 😞 benim annemle birlikte nerde varsa bekleyen Allah şifalarını versin.
Çok sevindim Bonus, biz bir aileyiz ne olursa olsun söz konusu birimizin canıysa, her zaman açıkça gösteremesek de dualarımızla, temennilerimizle birbirimizin yanında olmaya çabalıyoruz, dediğim gibi keşke daha fazlasını yapabilsek ama elden gelen bu maalesef :KK43:

Şifa olsun inşaallah 😍 şifa bekleyen tüm covid hastalarına şifa versin Rabbim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X