Borctan cıkamayan dogru dürüst calışmayan koca

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
sürmez maalesef canım ne olmuşsa bu herife bi rahatlık gelmiş

Reactions: nzg
Peki boşanabilecek misiniz ? Kaymakamlığa başvurun gıdasız kalmanız durumunda

Ooof, çok üzüldüm.

Reactions: nzg
Siz çalışıp kızlarınıza bakacaksınız sonrada boşanacaksınız başka çareniz yok. Bir çocuğunuzu elin adamına muhtaç etmişssiniz yetmemiş bir tane daha yapmışssınız , bu adam değişmez çocuklara çok üzüldüm hele büyük olan sığıntı gibi olmuş nasıl müsade ediyosunuz aklım almıyor

Şu ilk evlilikten olan çocukların ezilmesine içim nasıl yanar anlatamam.
Ben olsam ortalığı tozu dumana katarım bu davranışları gördüğüm an.

Şunu unutmayın ilk evlilikten olan çocukları anneleri ikinci eş ve ailesine saydırır ise sayıyorlar.
Yoksa elleriyle iteni, hor göreni gördüm…

Sizin çevreniz aile yapınız farklı olduğu için iyice düşünüp öyle harekete geçin.

Üzüldüm sizin için. Bu kaynanaların derdi ne anlamıyorum. Allah kolaylık versin.
Saolun
Peki boşanabilecek misiniz ? Kaymakamlığa başvurun gıdasız kalmanız durumunda
Kaymakamlıga değilde Sosyal yardımlara Başvurdum bi aile destek bagaldılar bide elektirik desteği kızımın nafakasıda yatıyor ayda az çok yiycek bişeyler alabiliyorum şükür

Bende çok kattıyorum tozu dumana kavga etmedimiz gün yok hatta eşim eve doğru düzgün bakamadıgı için kızım kayananamın evinde mandalina görmüs o kadar agaldıki agaldıgını hepsi gördüler kayananam bir mandalina vermedi kızımın eline eve gelinceye kadar agladı mandalina diyerek uyudu kaldı

Eşinizle tanıştığınızda da böyle biri miydi? Bu adamla evlenme motivasyonunuz neydi?
Hiç tanımadımki öyle bir aya bile kalmadan valizimi aldım elime gelib oturdum bosanmıs kadın olduğum için öyle eglenece düğüne benzer gibi bişey yapılmadı bizim çevrede pek seçim hakkı vermiyorlar kadına ben deil ailem uygun gördü tanımak istedim evlenmeden önce duyulur etrafa adın çıkar diye izin verilmedi iki evliliğimdede tanıma hakkı verilmedi 17 yasındaydım bekarken bi keresinde karsı geldim aileme ben böyle evlenmek istemiyorum diye öyle bir kavga cıktıki ben tanıyarak evlenmek istiyorum diye abim tokat vurdu bana ve kulagımın zarı pataldı şimdi iştme kaybı yasıyorum yıllardır agrı sızı sagırlık oluştu kulagımda

Bide ilk cocugunuza kotu davranan adama nasil 2.cocugu yaptiniz? Belliki ilk cocugunuza bile bakamiyosunuz, neden ikinci cocuk?
Ya yazık bu coluk cocuga, ordan oraya savrulup duruyolar
Başlarda iyiydi ilk bir sene kızımın ayakkabısının bagını bile baglardı ama sonra annesinin etkisiyle çok degisti

Bacım buna 10.olsa sabredilmez. Sorumsuz adamdan bir halt olmaz. Ninemin bir lafı vardı "hırsızın ahlakı düzelir sorumsuzun düzelmez" diye
Aynen gerçekten hiçbir şeyde hevesi yok yapmak istemiyor sorumluluk almıyor ama şaşırıyorum bekarken de çok calısırmıs mesailere kalırmıs evlenınce canı kıymete bindi nedense

Cocuklarım ufak olduğu için bi care bulamıyorum babam öldü annem 73 yaşında bir köyde yaşıyor bosanıb calısyım diyorum işteyeken kim bakacak çocuklarıma hergün kavga hergün sorun büyük kzım için birktiridm Altınlarım vardı nafakasıdan biriktirmiştim onuda eve hırsız girib çaldı

Kızınızı hor görüyor ama ikinci evlilik diye ayrılmıyorsunuz öyle mi?
Birinciye anne mi oldunuz da ikinci çocuk sizin neyinize afedersiniz !!!!!
Doğru haklısınız başlarda çocuk dogurmıyor diye kayananam kocamı doldurub üstüme salardı hep bu sebebten bile günlerce kavga ederdik çocuk yapmıyorum diye bende acaba dedim evlilikler düzelir umuduyla çocuk yapılıyor ama kötüye gidiyor iyiye gitmiyor batan gemiye yolcu anlamak gibi

Kızınızı hor görüyor ama ikinci evlilik diye ayrılmıyorsunuz öyle mi?
Birinciye anne mi oldunuz da ikinci çocuk sizin neyinize afedersiniz !!!!!
Doğru haklısınız başlarda çocuk dogurmıyor diye kayananam kocamı doldurub üstüme salardı hep bu sebebten bile günlerce kavga ederdik çocuk yapmıyorum diyebende acaba dedim evlilikler düzelir umuduyla çocuk yapılıyor ama kötüye gidiyor iyiye gitmiyor batan gemiye yolcu anlamak gibi
Ooof, çok üzüldüm.
Saolun

Evet en büyük hatam tekrar çocuk yapmak oldu başlarda üc bes ay iyiydi kızıma sonra degişti kayananam çocuk doğurmuyor kendi kızına ayrı para biriktiriyor bu sana hanım olmaz diye dolduruyordu eşimi oda gelib bana cocuk istiyorum birkirtirdin paranı bana ver diye sorun cıkarıyordu hep annemde artık bıda bosanammsın diyordu sürekli bende nasılsa bosnamamam çocuk olursa iyi oluruz sandım daha kötü olduk yaşım içerdikleri ikincide olsa olmayacanı anladım

Evet en büyük hatam tekrar çocuk yapmak oldu başlarda üc bes ay iyiydi kızıma sonra degişti kayananam çocuk doğurmuyor kendi kızına ayrı para biriktiriyor bu sana hanım olmaz diye dolduruyordu eşimi oda gelib bana cocuk istiyorum birkirtirdin paranı bana ver diye sorun cıkarıyordu hep annemde artık bıda bosanammsın diyordu sürekli bende nasılsa bosnamamam çocuk olursa iyi oluruz sandım daha kötü olduk yaşım içerdikleri ikincide olmayacanı anladım
Çok merak ettim be ile geçiniyorsunuz?
Cocuklarım kücük calısma imkanım olmadıgı için aile desteğe başvurdum elektirik yardımıda veriyor devlet kızımında nafakası yatıyor eşimde ayda bir kerede olsa bi kaç kilo bişeyler alıyor kalanınada ben kızımın nafaksıyla aile destekle yiycek bişeyler alıyorum kızımın okul ihtiycalrında ögretmenler karsılıyor şükür o şekilde gidiyoruz az cok

Kizinizin babasi nerde?
Elin calismayan, 5 para etmez, tembel tenekesine kizinizi nasil ezdirirsiniz aklim almiyor
Kızımın babası daha bosanmayı beklemden başka kadın buldu evlendi ondada çocuğu olmuş doğduğu günden beri hiç aramadı ama hep nafakasını yatırdı daha ilk defa geçen sene tanıstılar öz babasıyla kızım yabancı diye gitmek istemedi oda gelmiyor bana diye birdaha aramadı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…