Boşa mı umutlanıyorum? Fikirlerinize ihtiyacım var

Merhaba, öncelikle çok geçmiş olsun.. Bi tesadüf oldu şuan :) daha bugün akşam bi arkadaşımla görüştüm onun bir yakınında pco varmış.. 5 yıldır cocuklari olmuyormuş, corona atlatmiş, ne gibi bir ilgisi var bilmiyorum ama corona vucut sistemimizde bazı yerleri bozarken, bazı yerlerde yenileme fln oluyormuş galiba.. Corona atlattiktan hemen sonra hamile kalmış, yine bu hamile kalan arkadaşin bir yakini da corona atlatmis, ve onda da pco varmış, onda da adet döngüsü düzene girmiş..Biraz hikâye gibi oldu ama :)) bugun duyduğum şeyi paylaşiyorum.. Tabi coronadan hamile kaldi diye bir mantik olamaz ama, vucut sisteminin işleyişiyle alakali boyle ufak tefek prüzler varsa, corona bu sistemi bozduğu için, panzehir gorevi goruyor olabilir 😀 pco cok mühim bişey değil, İnşaAllah senin icinde hayirlisi olsun hakkinda, güzel haberler alirsin inşaAllah en kisa zamanda..
Koronadan değil canım o, koronayken kullandığı ilaçlar, vücutta iltihap bakteri gibi gibi herşeyi yok ediyor, ve o yüzden hep duyuyoruz koronayken hamile kalanı.
İltihap hamile kalamayanların büyük sorunu.
Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah 🙏

X