Boşananlar ve Boşanmaya Çabalayanlar

kesinlikle öyle teşekkür ederim umarım hepiniz için de böyle olur şuna inandım aslında korktuklarımız sadece kafamızda yarattıklarımız herşeyi kontrol edemeyiz ki akışa bırakmak lazım içiniz ve vicdanınız rahatsa çok güzel şeyler oluyor bu arada yeni boşanacaklar sakın duygusal müzik film vb izlemeyin iyi gelmeyebilir bol bol gülün

Korkular bir süre insanın peşini bırakmıyor. Işin kötü tarafı neden korktuğumu da bilmiyorum 😥 tek bildiğim ve inandığım şey herşeyin daha güzel olacağı. Insan elinden geleni yaptıktan sonra iyi niyet suistimal edilince hele kurtulmktan başka çare de kalmıyor..

Tam da öyle yapıyorum. Müzik sadce sözsüz müzik, film ise komedi 🙄😅

Ay içimize doğmuş herhalde az önce haber geldi aradım yarına randevu verdi her şeyi konuşacağız.😇 Hadi hayırlısı olsun çok yoğunmuş kendisi inşallah iyi savunur 🤲🏻

Kuş gibi hafifleyeceksin 😍 yarın güzel haberlerle gel, bende ctesi yüzyüze görüşme yapacağım 🤗 burada süreci güzelce anlatalım bence, kadınlar olarak korkuyoruz. Haklarımızı bilmiyoruz. Karşı taraf bizi tehdit ediyor siniyoruz. Birbirimize anlatalım, mutsuz kadın kalmasın 😍

kesinlikle öyle teşekkür ederim umarım hepiniz için de böyle olur şuna inandım aslında korktuklarımız sadece kafamızda yarattıklarımız herşeyi kontrol edemeyiz ki akışa bırakmak lazım içiniz ve vicdanınız rahatsa çok güzel şeyler oluyor bu arada yeni boşanacaklar sakın duygusal müzik film vb izlemeyin iyi gelmeyebilir bol bol gülün
Ben de bunları yapmaya çalışıyorum ama evde bir TV bile açılsa hemen evlilik konuları saçma sapan bide yaz dizisi sezonu sanki kadının tek amacı buymuş gibi bunları görmek bile dokunuyor bazen. Ben de daha çok komedi veya aksiyon tercih ediyorum 😃

Kuş gibi hafifleyeceksin 😍 yarın güzel haberlerle gel, bende ctesi yüzyüze görüşme yapacağım 🤗 burada süreci güzelce anlatalım bence, kadınlar olarak korkuyoruz. Haklarımızı bilmiyoruz. Karşı taraf bizi tehdit ediyor siniyoruz. Birbirimize anlatalım, mutsuz kadın kalmasın 😍
Ben evli olduğum ilden tuttuğum için yüz yüze görüşme olur mu olmaz mı bilemiyorum telefondan görüşeceğiz 😊 yarın detayları yazarım zaten bazıları aynı şeyleri yaşamasına rağmen yazmaya cesaret edemiyor haklılar da insan bazen kendi bile kabullenemiyor ama hayata karşı güçlü birer kadın olarak çıkacağız bu süreçten buna inanıyorum 💗 hiç bir kadın değersizliği, takdirsizliği, hakareti, küfürü, şiddeti hak etmiyor. Biz kendimizden çok başkaları için çabaladıkça kıymet bilmezler sarıyor etrafı. Bundan sonra biz varız 💪😍

Ben de bunları yapmaya çalışıyorum ama evde bir TV bile açılsa hemen evlilik konuları saçma sapan bide yaz dizisi sezonu sanki kadının tek amacı buymuş gibi bunları görmek bile dokunuyor bazen. Ben de daha çok komedi veya aksiyon tercih ediyorum 😃
Maalesef nereyi açsak aşk mükemmel çift filan yabancı komediler çok daha iyi geliyor aksiyonda iyi bir seçim hareketli şarkılar dinlemek dans etmek iyi geliyor bir de ne olur olumsuz duyguları bastırmayın hemen bişeylerle oyalanayım da aklıma gelmesin demeyin ne kadar çok yüzleşirseniz o kadar çabuk iyileşiyor yaralar tabi ki acıyacak çünkü verilmiş bir emek var ağlayın ki göz yaşlarınız temizlesin bir de açık bir arazide yapabiliyorsanız avazınız çıktığı kadar bağırın ben de yapabilsem keşke :)

Ben evli olduğum ilden tuttuğum için yüz yüze görüşme olur mu olmaz mı bilemiyorum telefondan görüşeceğiz 😊 yarın detayları yazarım zaten bazıları aynı şeyleri yaşamasına rağmen yazmaya cesaret edemiyor haklılar da insan bazen kendi bile kabullenemiyor ama hayata karşı güçlü birer kadın olarak çıkacağız bu süreçten buna inanıyorum 💗 hiç bir kadın değersizliği, takdirsizliği, hakareti, küfürü, şiddeti hak etmiyor. Biz kendimizden çok başkaları için çabaladıkça kıymet bilmezler sarıyor etrafı. Bundan sonra biz varız 💪😍

Süreç korkunç ve soğuk. Üstesinden geldiğimizde çok daha farklı olacak. 😍

Passifloraetkisi Passifloraetkisi kuzum sen de gel topiğime canını sıktıkça eski eş kişisine saydırıp rahatlarsın 😂
Bende şuracığa ilişeyim bari 😂 arada sırada kendini hatırlatma çabaları dışında sorunum yok biliyosun kuzum 😊 boşanma aşamasında olanların Allah yardımcısı olsun diyorum en sıkıntılı süreç, sonrası baya baya iyi ama benden söylemesi 😊

Bende şuracığa ilişeyim bari 😂 arada sırada kendini hatırlatma çabaları dışında sorunum yok biliyosun kuzum 😊 boşanma aşamasında olanların Allah yardımcısı olsun diyorum en sıkıntılı süreç, sonrası baya baya iyi ama benden söylemesi 😊
Sen aramızdaki şanslılardansın maşallah diyelim:nazar: kıskanıyor eski eşin ben mutsuzken o nasıl mutlu olur her şeyi unutur diye ondan yapıyor bırak kudursun 😂

Sen aramızdaki şanslılardansın maşallah diyelim:nazar: kıskanıyor eski eşin ben mutsuzken o nasıl mutlu olur her şeyi unutur diye ondan yapıyor bırak kudursun 😂
Kıskanıyo mu cidden ona zarar vereceğimi mi düşünüyo orası muamma kuzum biliyosun psikolojik olarak iyi değil malesef kurmuşta olabilir bi şeyleri

Kıskanıyo mu cidden ona zarar vereceğimi mi düşünüyo orası muamma kuzum biliyosun psikolojik olarak iyi değil malesef kurmuşta olabilir bi şeyleri
Seni daha fazla rahatsız ederse şikayet edersin bence şimdilik boşvermeye çalış. Psikolojisi zaten bozuk olmasa biz ayrılmazdık onlardan her şeyi kendileri bilecek istedikleri gibi at oynatacaklar oldu cicim. Ayrıca ona ne senin ilişkinden ya kim bilir kendisi ne haltlar yedi ben bile sinir oldum :rolleyes:

Seni daha fazla rahatsız ederse şikayet edersin bence şimdilik boşvermeye çalış. Psikolojisi zaten bozuk olmasa biz ayrılmazdık onlardan her şeyi kendileri bilecek istedikleri gibi at oynatacaklar oldu cicim. Ayrıca ona ne senin ilişkinden ya kim bilir kendisi ne haltlar yedi ben bile sinir oldum :rolleyes:
Geçer bi kaç saate sinirim benim anlık olarak sinirleniyorum işte sonra unutuyorum 😂

Avukatım ve o kadar çok boşanma davasına şahit oluyorum ki kızlar. Hele birini hiç unutmam,adam karısını bir erkekle aldatmıştı. Evet çok uzun ve zorlu bir süreç ancak şöyle düşünün birini sevdiğinizde yarın evleniyor musunuz? hayır. tanışması var ailelerin tanışması var,sözü,nişanı,kınası,nikahı,düğünü... var da var.. ayrılmak da elbette acılı bir süreç. bir sürü anın var,ailem demişssin bir kere. En çok üzüldüğüm ise 5 dakikada biten anlaşmalı boşanmalı evlilikler. onca emek,sevgi,beraberlik sadece 5 dakikada bitiyor ve o kırgınlığı kadının gözlerinde görebiliyorum. mahkeme masraflarını ben karşılarım,zırnık bir şey istemiyorum yeter ki boşanalım diyor. Demem o ki zor ve sancılı bir süreç. dilerim ki en kolay şekilde atlatırsınız...

mahkeme masraflarını ben karşılarım,zırnık bir şey istemiyorum yeter ki boşanalım diyor
Benim bu ama hakkımı almaya karar verdim artık 😃 mahkeme masrafını karşılamayı teklif ettiğim halde sen boşanmayı hak etmiyorsun dedi bide yüzsüz :KK70: görür gününü şimdi :lülülü:

Erkekler bizler kadar etkilenmiyor. Bunun sebebi biz kadınlardan başka birşey değil, bizim zihniyetimiz. Belki toplumu değiştiremeyiz ama kendi dünyamızda bu bakış açısını değiştirebiliriz.
Bu biraz da yaradılıştan kaynaklı bence biz baya duygusalız erkekler öküz gibi geliyor bana tamam mantık üzerine düşünüyorlar ama insan da hep kendini haklı görmez ya bi değişik 😊

çünkü toplumumuzda 'dul kadın' ibaresi var. 'dul erkek'diye bir şey duydunuz mu? Boşanmış kadından yararlanmaya çalışan, kiralık ev vermeyen, farklı gözle bakan bir milletiz. boşanmış erkeğin hayatında hiç bir değişim olmuyor oysa kadınlar toplum baskısına maruz bırakılıyor. ekonomik gücü olmayan aile evine dönüp anne baba parası yediği için sözünden çıkamıyor, ekonomik gücü olan ise her ne kadar daha rahat şartlara sahip olsa da malesef ki o 'dul kadın' bakışına maruz kalıyor. boşanmış erkekle hiç evlenmemiş kadının evliliğine şahit oluyoruz ancak tam tersine şahit olmak olldukça güç. dilerim ki toplumumuzun bu bakış açısı birgün değişir. Yılmamanızı ve ayaklarınızın üstünde durmanızı, size psikolojik şiddet uygulayan kişilere katlanmamanızı tavsiye ederim.

X