Boşananlar ve Boşanmaya Çabalayanlar

Boşandıktan sonra hayat nasıl yani böyle yeni ama Zorlu, farklı bir hayat gibi geliyor bana.

Bu üye burada üyelik açtıktan sonra boşanmaya çalışırken eşi tarafından öldürülmüş maalesef. Annesi de öldürülmüş cani eşi tarafından. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun. İnşallah girdiği yerden çıkamaz eski eşi. 2 tane de çocuğu varmış.😭

Bu üye burada üyelik açtıktan sonra boşanmaya çalışırken eşi tarafından öldürülmüş maalesef. Annesi de öldürülmüş cani eşi tarafından. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun. İnşallah girdiği yerden çıkamaz eski eşi. 2 tane de çocuğu varmış.😭
Profiline baktım, üzüldüm Allah rahmet eylesin

sen nasılsın canım , bebeişler nasıl . büyük oğlun annendemi daha . yatıyormusun hep
Ben iyiyim canım kanama devam ediyor ama sıkıntı yok şimdilik hastanedeyim işte, ikiside annemde hastanede olduğum için özledim onları 🥰 sağolasın 🌸

ayyyyy ben ne okdudum yaaa. neler oluyor bu insanlara. siz nerden öğrendiniz öldğünü
E Eve in Heaven buraya yazınca etiketledigi kişinin profiline baktım.Mune de bir konuya "Daha geçenlerde sitede bir kadın öldürüldü "gibi bir şey yazmıştı çok merak etmiştim olayı,o kadınmış demek, üzücü.Bu erkek musveddeleri boşanmayı neden reddeder anlamıyorum,bir tane de bende var Allah benzetmesin.

Profiline baktım paramparça oldum tüylerim diken diken.. ama açtığı konuyu bulamadım maalesef. Allah rahmet eylesin 🙏

aaa geçmiş olsun canım , evdeydin en son . şu an ikizlerin var değilmi ? kimse varmı başında . ne zaman çıkacağın bellimi
Evet evet duruyorlar, kesenin etrafında kanama olduğu için ve riskli olduğu için bu hafta hastanedeyim. Akşamları babaları geliyor iş çıkışı, pzt çıkacağım galiba inşallah.

E Eve in Heaven buraya yazınca etiketledigi kişinin profiline baktım.Mune de bir konuya "Daha geçenlerde sitede bir kadın öldürüldü "gibi bir şey yazmıştı çok merak etmiştim olayı,o kadınmış demek, üzücü.Bu erkek musveddeleri boşanmayı neden reddeder anlamıyorum,bir tane de bende var Allah benzetmesin.
Kendinize çok dikkat edin kızlar cidden. Bende de seninkinin benzeri var. Allah rahmet eylesin birer Fatiha okuyalım merhuma. Çok üzüldüm. Hep düşünürdüm burada ne konular açılıyor acaba böyle şeyler yaşayan var mıdır diye inşallah yoktur derdim. Öğrenmek şok etkisi yaptı. Allah korusun hepimizi. 😢

Kendinize çok dikkat edin kızlar cidden. Bende de seninkinin benzeri var. Allah rahmet eylesin birer Fatiha okuyalım merhuma. Çok üzüldüm. Hep düşünürdüm burada ne konular açılıyor acaba böyle şeyler yaşayan var mıdır diye inşallah yoktur derdim. Öğrenmek şok etkisi yaptı. Allah korusun hepimizi. 😢
Evet benim de aklımdan geçiyordu acaba o haberlerde izlediğimiz kadınlardan kk da yazan var mıydı diye, varmış..🙄
Amin Allah korusun

kölesi gibi gördüğü için . beyin algıları öyle bence :KK43:(( boşanmak istemiyormu

X