Boşananlar ve Boşanmaya Çabalayanlar

Tahmin etmiştim daha doğrusu başka bir üye beni uyarmıştı biliyordum o yüzden ama emin de olamadım. Hatta bir ara runib de yan hesabı mı acaba diye şüphelendim. Canım kusura bakma 🤭 runib runib
Neden yapıyor bunu acaba, bir de her seferinde neden bizim topik, hasta mıdır zevk mi alıyor. Yönetime de şikayet ettim ama gözden kaçırdılar sanırım. Mune Mune
Siz x üye mi diye rapor etmişsiniz, gözden kaçmamış ama şüphelendiğiniz kişi üyenin eski kullanıcı adı olduğundan pas geçilmiş zira ortada çift üyelik yoktu isim değişikliği vardı, isim değişikliği de kurallara aykırı değil.

Bence konunuza geri dönerseniz topik amacı dışına çıkmaz😌

Siz x üye mi diye rapor etmişsiniz, gözden kaçmamış ama şüphelendiğiniz kişi üyenin eski kullanıcı adı olduğundan pas geçilmiş zira ortada çift üyelik yoktu isim değişikliği vardı, isim değişikliği de kurallara aykırı değil.

Teşekkür ederiz mune hanım. Benim aklıma şimdi geldi adını değiştirmiş olabileceği, öyleymiş 🤷‍♀️ Fake üyeliklere sadece ban mı yapılıyor bilmediğim için soruyorum 🤭

Banlanma nedeni ne peki,fake dimi doğru anladık

Tahmin etmiştim daha doğrusu başka bir üye beni uyarmıştı biliyordum o yüzden ama emin de olamadım. Hatta bir ara runib de yan hesabı mı acaba diye şüphelendim. Canım kusura bakma 🤭 runib runib
Neden yapıyor bunu acaba, bir de her seferinde neden bizim topik, hasta mıdır zevk mi alıyor. Yönetime de şikayet ettim ama gözden kaçırdılar sanırım. Mune Mune
son günlerde bende şüphelenmiş tim , tamamen yalan olmasada bir yerlerinde yalan olduğunu anlamaıştım. galiba ruhsal sorunları var

benim söylediğim şey yanlış anlaşılmıştı, kendi görüşüm olmayan ama o görüşte olanlar var , bu gerçektir dedim diye bandlandım . büyük harfle yazdım diye uyarı aldım :)) ona benze durum olabilir . 24 saat sonra açılmıştı

X