Boşanınca çocuklarına bulabilecek miyim

Yeniden evlenme fikri olan bir eş itirafina da ilk kez rastlıyorum, böylelerini Allah bildiği gibi yapsın.Bu arada çocuk bakıcılığı da yapabilirsiniz yaşlı bakımından daha rahat olur bence

Min rakam 200 TL maasi yüksek gormezse direk 200 bağlıyor hakim.
Calisan anne kemdine nafaka alamiyor

Yeniden evlenme fikri olan bir eş itirafina da ilk kez rastlıyorum, böylelerini Allah bildiği gibi yapsın.Bu arada çocuk bakıcılığı da yapabilirsiniz yaşlı bakımından daha rahat olur bence
Daha önce çocuk bakıcılığı için başvuru yaptım bi kaç yere ama çocuklarım olduğu için kabul etmediler "kndi çocuklarına bakmaktan bizimkine zaman ayiramazsin"dediler ailesi şimdilik haleti o gidecek evden başka şehirde çalışacak bi sene falan küçük çocuğum ozamana kadar kreş yaşına gelir ikisini krese verip calisicam nafaka parası da istiyecem iyi kötü gcimi mi sağlarım huzur olsun yeter bana ilginiz için teşekkür ederim

Çocuk maaşı mı? O nereden çıkıyor bacım? Bizim çocuk almıyor daha

Cok gec oldu konunu goreli.Normalde yurumeyen hicbi evlilige bisanma demem ama kocan yıldırma politikası uyguluyor seni caydirmsk icin kendini sağlama almadan hicbir sekilde bosanma cunku suan egitimli bir ibsan bile is bulmakta zorlanirken senin icin cok zor en azindan calistigin zaman cocuklarin evde tek basina kenfini idare ettirebilecsk yasta olsunlar cunku 2 cocuga cerecsgin bakivi maasida alacagin maasin yarisi olacak neredeyse.Kira faturalar mutfak cabasi sana bi gelecek sunacaksa he ala obur turlu sen basil cekiyorsa oda ceksjn zamani gelince ayrilir rahat edersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…