boşanırken çocukla aile ziyareti :(

5 hafta mı şaka gibi degıl 5 hafta 1 gün bıle bırakılmaz . Bir tanıdıgım boşandı cocuk babasındayken aile içi tacize maruz kalıyor . Herkes çocugunu dizinin dibinde büyütsün olakı boşandım asla şehir dışına 5 haftalıgına bırakmam asla .

Bebeğinizi gözünüzün önünden ayırmayın. Göndermek zorunda değilsiniz. Çok zorlarsa siz de gidin.

Rahatlığın bu kadarına pes. Maşallah size..

Belli oldu boşanmanızdan en fazla bebeğiniz zararlı çıkacak.

28 aylık daha bebek..

Valla insan oğluna o kadar güvenmeyin. İçimizde her türlü ruh halinde insanım diye gezen var.

İnşallah çocuğunuz zarar görmeden büyür kurtarır kendini.

Yanlış oldu bir hafta
Taciz derken?
Çocuk kız mıydı peki ?

Ne rahatlığı ya
Babası ile gitti
Bir hafta yazacaktım beş olmuş
Bugün dördüncü gün ama asır geçti sanki

Kim taciz etmiş peki
Nasıl anlaşıldı
Bu çok korkunç

Ne rahatlığı ya
Babası ile gitti
Bir hafta yazacaktım beş olmuş
Bugün dördüncü gün ama asır geçti sanki
5 gün bile olsa...

Belki size çok ütopik gelecek ama olmaz.. hele bu zamanda envai çeşit sapık türemişken. Moraliniz bozulsun diye yazmıyorum. Baba göz kulak olduğunu zanneder ama olamaz. Evet herkes merhametli ama bir o kadar da kötü insan var.

Daha geçen bosanan bir kadının 2 yaşindaki bebeğine sevgilisi tecavüz etti. Sonra annede aklını kaybetmişki sevgili sevdasina bebeği öldürdüler. Bu zamnda anne bile böyle şeytanlaşmışken başkalarına nasil güvenilir.

Boşanınca zaten bu şekilde görüşecekler.

Bunlar korkunç ya !!
Çok üzgünüm çok tedirgin oldum şuan ,
Peki nasıl olacak peki
Boşanma insanlar nasıl yapıyor babasının ailesi ile çocuk nasıl görüşüyor peki ?
Çok korkunç çok
Babası yanında ve o evde sadece babaanne yaşıyor diye gönderdim

Üzülmeniz için yazmadım tedbirli olun diye yazdım.

Bebeğiniz çok küçük bu kadar minik bebeği göndermek zorunda değilsiniz. Babası bir zahmet yanınızda görsün sevsin. Babaanne de çok gormek istiyorsa gelir bebeği yanınızda görür.

Madem boşanıyorsunuz bebek küçukken sizin kurallarınız geçsin.

Anasınıfı çağına gelir, kendisini ifade edebilir o zaman yine sizin kontrolünüz de ve tedbirlerinizle tabi babasıyla gezebilir.

Hani derler ya anne varken babanın bir gözü açık olurmuş anne yokken iki gözü de kapanırmış ben bu söze çok inanıyorum.

Yanlış oldu bir hafta
Taciz derken?
Çocuk kız mıydı peki ?
Ne fark eder erkek veya kız

Yanınızdan ayırmayın çocuklarınızı annem misafirlikte bile kucağında yatırırdı kızardım kuzenlerle uyumak isterdim şimdi çok iyi anlıyorum yapmaz etmez denılmemeli

Sonuçta alınlarında yazmıyor

Yani normal bir erkek olsaydı verin babası diyebilirdim. Ama bu adam tecavüzcü bir sapık, toplumdan uzak tutulması gereken bir insan. Çocuğu böyle bir insana bence emanet etmeyin, bu adamı yetiştiren ailede başka sapıklar da olabilir. Ben olsam adamın çocuğuyla sadece kendi gözetimim altında görüşmesine razı olurdum öyle oraya buraya götürmesine izin vermezdim.

bilgilendirmek adına yazıyorum hanımlar, hepimizin içi rahat olabilir ben de kızımla beraber gittim, bundan sonra da öyle olacak. hiçbir şey kızımın güvenliğinden önemli değil. varsın kafamı dinlemeyeyim. huzursuz olacağıma daha çok yorulayım.

Yani şöyle ki her yere yine beraber gidecekseniz neden boşanıyorsunuz ki zaten, ayrıca bu adam size bedensel ve ruhsal zarar vermiş biri yanına gitmekten mideniz bulanmıyor mu? Bana kalırsa adamı bir daha asla görmeyin, mahkemede de adamın cinsel saldırıda bulunmasından dolayı çocuk emanet edilecek bir tip olduğunu söyleyin tam velayeti alın. Eşiniz şiddet dolu biri çocuk mocuk emanet edilmez kendisine.

beraber gitmeyeceğim görmek isteyen görmeye gelecek

boşanacağımızı ailesine söylemediği için bayram da olunca insanları kırmak istemedim kendisi için gitmedim zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…