Boşanıyorum.

Leopardesenlitayt

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2016
127
126
3buçuk yıllık evliyim. 6ay öncesine kadar borç içindeydik. Yeni düzeliyoruz. Ve dün gece eşim ilk defa bana neden bu kadar ilgisiz olduğunu açık açık söyledi: içinden gelmiyormuş. 7 yıllık ilişki bitiyor. Delirmek üzereyim. Kimseye anlatamıyorum. Benimle ilgilenmemek için boşanmayı istiyor. Kendime yediremiyorum. O kadar emek verdim, sıkıntı çektim, destek oldum ve durum bu.

Bazen yasanan bu gibi olayların bizim icin cok daha hayırlı oldugunu goruruz...cok zaman kaybetmeden itiraf etmesi guzel en azindan...sizi istemeyeni siz de istemeyin...tabi su an duygulariniz cok yogundur uzgunsunuzdur ama belki cok daha iyisine layik oldugunuzu anlayacaksiniz zamanla...ayrica erkeklefe fedakarlik yaramiyo hicbir zaman...biraz kendinize donun umursamayin...zamana birakin..

İşte bu yüzden diyorum hep erkeklere emek çektirin. Özellikle evlenirken. "Bi ucundan da ben tutayım " "ikimiz birlikte... bla bla" diye başlayınca neyse sustum.
+1 gecekten. Forumda gordum ki deveye diken kurali isliyor hayatta. Konu sahibi cool ol hic ezik durma kocanin karsisinda ve neden gibi sorular sorma.

Sanırım sıkıntılı dönemi tek başına atlatmakla uğraşmamak için bekledi, rahatlayınca da döktü içini. Çok gıcık oluyorum böyle şeylere. Kadınlar olarak hep emek veriyoruz fakat karşılığı da hep mi kötü olmak zorunda? Sizin için çok üzüldüm. Umarım en kısa sürede toparlanırsınız. Zaten böyle bir şey söylüyorsa sizi haketmiyordur.

Sevgiliyken çık iyi ilgili alttan alan süper biriydi. Ama evlendik resmen sabahında değişti. Berbat bir balayı geçirdim. Her gün ağladım neredeyse. İlk aylarda her ay bir borcu öğrendim, asla bozdurmam dediğim altınlarımdan gram kalmadı, yetmedi işe girdim ki lisans öğrencisiyim ve evlenmeden önce ailesi 'sizi borçsuz evlendirilen ki sen oku demişti ' olmadı tabi. ( okuluma ara vermiştim) çalıştım ailem hala daha yardım eder bize ama baktım ben fedakarlık ettikçe daha fazlası geliyor çıktım işten. Bir buçuk yıldır evdeyim okuldayım.

Allah yardımcın olsun. En azından çocuğun yok. Birşeyde diyemiyorum ki. Ama sizi istemeyeni istemeyin dicem.ben zamanknda ilk evlilik zamanlarında kavgalarda boşanmak içinmi evlendim diye basbas bağırdım. Ama siz kaç senedir tanıyorsunuz birbirinizi. Bana sorarsanız. Gururunuzu inciltmeyin. Tamam sen bilirsin de. Kimse hint kumaşı değil. Yalvarmanımı bekliyor anlamadım ki.

Evet kilo aldım ama ne zaman sorsam alakası yok der inanmam pek ama. İlk defa dün gece içinden gelmiyor dedi bu hep böyle gidecek boşanalım dedi. Sırf bana ilgi göstermemek için boşanmak istiyor. Çok sinirliyim

3buçuk yıllık evliyim. 6ay öncesine kadar borç içindeydik. Yeni düzeliyoruz. Ve dün gece eşim ilk defa bana neden bu kadar ilgisiz olduğunu açık açık söyledi: içinden gelmiyormuş. 7 yıllık ilişki bitiyor. Delirmek üzereyim. Kimseye anlatamıyorum. Benimle ilgilenmemek için boşanmayı istiyor. Kendime yediremiyorum. O kadar emek verdim, sıkıntı çektim, destek oldum ve durum bu.
Bazen bizim için şer görünen belki hayırlısıdır bilemeyiz. kimse istemez boşanmayı ama belki bundan sonrası çok daha güzel olur sizin için

İşte bu yüzden diyorum hep erkeklere emek çektirin. Özellikle evlenirken. Bu emek de maddi kısım oluyor zaten..
"Bi ucundan da ben tutayım " "ikimiz birlikte yapalım...:ukala: bla bla" diye başlayınca... neyse sustum hadi ama doğrusu bu!

Doğrudur da, çeken yine biz oluruz. Hadi ortak olmadık herşeyi adam aldı bu defa onun borcuna ortak olmak zorunda kalacağız zaten. Sonuçta evleniyorsak hayat müşterek.

Evet kilo aldım ama ne zaman sorsam alakası yok der inanmam pek ama. İlk defa dün gece içinden gelmiyor dedi bu hep böyle gidecek boşanalım dedi. Sırf bana ilgi göstermemek için boşanmak istiyor. Çok sinirliyim

:KK43: Soğumuş epey hatta belki çoktan başkasına da tutulmuş olabilir. Bence artık bir anlamı yok evli kalmanın. Boşa gitsin.

X